Організація простору на кухні

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Золотий перетин в просторі кухні - це трикутник, який утворюють: плита, мийка, стіл і холодильник. Задалися питанням грамотної організації цього приміщення ще на початку минулого століття. Тоді почали проводити різні дослідження, на протязі яких фіксували переміщення господарок по кухні. Зробивши детальний аналіз отриманої інформації, виділили три основних центри: місце миття продовольчих продуктів, місце, де вони готуються для первинної обробки і сама зона приготування їжі.

На кухні є три найважливіші точки, переміщуючись між якими готують їжу - раковина, робоча поверхня і піч. Зараз окрім цього з'явився ще й холодильник. Для того, щоб процес приготування їжі був максимально зручним, ці важливі частини кухні мають бути встановлені на відстані, яка не перевищує двох кроків.

Хоча з часів перших досліджень вже пройшло майже століття, їх результати досі враховуються під час створення дизайну кухні. А кінцевий результат залежить від розмірів та форми приміщення, у якому розташована кухня. Також на кінцевий результат впливають особисті вподобання власника квартири.

Розміри трикутника залежать від форми приміщення і його сторони не обов'язково будуть рівними. Якщо всі функціональні елементи встановлені в один ряд, то слід поставити раковину і робочий стіл між холодильником та вашою плитою. Тоді доступ до кожної з цих точок буде оптимальним.

Якщо ваша кухня має дворядне розташування, то одну з точок потрібно перенести на протилежну сторону.

Кухня у вигляді букви П - це три повноцінні ряди, на яких розміщені важливі для функціонування точки. Як і у випадку з лінійним плануванням, мийку краще розташувати в центрі, хоча інші варіанти мають право на існування.

Якщо ви маєте кухню із островом, то враховуйте те, що на ньому встановлюють плиту, тому що мийка пов'язана з водопроводом і каналізацією, а їх перенесення вимагає додаткових витрат.

У наш час кухня вже не має першочергове значення в облаштуванні квартири.Пришвидшений темп життя та постійна зайнятість на роботі призводить до того, що більшість людей харчуються у кафе та ресторанах, а вдома запросто обходятяся легкими перекусами. Дизайнер інтер'єру  враховує цю особливість сучасного ритму життя. Та якщо власники будинку часто готують вдома, то потрібно зробити акцент на максимальну зручність переміщення.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Гідроізоляція підвалу зсередини від грунтових вод: методи захисту будівлі від вологи
При будівництві будівлі окрему увагу необхідно приділити гідроізоляції підвалу і захисту його від проникнення грунтових вод. В іншому випадку фундамент будівлі буде регулярно піддаватися негативному впливу і зруйнуватися набагато раніше, ніж заплановано. Щоб запобігти передчасному руйнуванню, необхідно використовувати якісні матеріали і враховувати всі рекомендації
Детальніше
Елементи дерева в дизайні інтер'єру
Елементи дерева в дизайні інтер'єру
Популярність дерева знову зросла. Дерево популярно в якості меблів, предметів декору, обробки і інших складових. При цьому дерев'яні предмети стали виглядати інакше: це вже не ті жовті лаковані дошки, як раніше.
Якісні жалюзі у Львові
Якісні жалюзі у Львові
Якісна, грамотно підібрана сонцезахисна система - це, практично, гарант затишку в приміщенні. Як правило, в ролі сонцезахисних систем виступають жалюзі - як вертикальні, так і горизонтальні, а також різні типи ролет.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00