Організація простору на кухні

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Золотий перетин в просторі кухні - це трикутник, який утворюють: плита, мийка, стіл і холодильник. Задалися питанням грамотної організації цього приміщення ще на початку минулого століття. Тоді почали проводити різні дослідження, на протязі яких фіксували переміщення господарок по кухні. Зробивши детальний аналіз отриманої інформації, виділили три основних центри: місце миття продовольчих продуктів, місце, де вони готуються для первинної обробки і сама зона приготування їжі.

На кухні є три найважливіші точки, переміщуючись між якими готують їжу - раковина, робоча поверхня і піч. Зараз окрім цього з'явився ще й холодильник. Для того, щоб процес приготування їжі був максимально зручним, ці важливі частини кухні мають бути встановлені на відстані, яка не перевищує двох кроків.

Хоча з часів перших досліджень вже пройшло майже століття, їх результати досі враховуються під час створення дизайну кухні. А кінцевий результат залежить від розмірів та форми приміщення, у якому розташована кухня. Також на кінцевий результат впливають особисті вподобання власника квартири.

Розміри трикутника залежать від форми приміщення і його сторони не обов'язково будуть рівними. Якщо всі функціональні елементи встановлені в один ряд, то слід поставити раковину і робочий стіл між холодильником та вашою плитою. Тоді доступ до кожної з цих точок буде оптимальним.

Якщо ваша кухня має дворядне розташування, то одну з точок потрібно перенести на протилежну сторону.

Кухня у вигляді букви П - це три повноцінні ряди, на яких розміщені важливі для функціонування точки. Як і у випадку з лінійним плануванням, мийку краще розташувати в центрі, хоча інші варіанти мають право на існування.

Якщо ви маєте кухню із островом, то враховуйте те, що на ньому встановлюють плиту, тому що мийка пов'язана з водопроводом і каналізацією, а їх перенесення вимагає додаткових витрат.

У наш час кухня вже не має першочергове значення в облаштуванні квартири.Пришвидшений темп життя та постійна зайнятість на роботі призводить до того, що більшість людей харчуються у кафе та ресторанах, а вдома запросто обходятяся легкими перекусами. Дизайнер інтер'єру  враховує цю особливість сучасного ритму життя. Та якщо власники будинку часто готують вдома, то потрібно зробити акцент на максимальну зручність переміщення.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Що краще встановити на кухонних вікнах
Сьогоднішнє різноманітність різних сонцезахисних систем для будинку досить велике. Проте, конкуренція між ними і класичними шторами існує до цих пір: і досить серйозна.
Детальніше
Ефект триплексу на вікна або триплекс?
Ефект триплексу на вікна або триплекс?
Застосування у вікнах і фасадах скла виготовленого за триплекс технології дозволить зробити ваше приміщення більш безпечним. Його буде складно розбити як зсередини так і зовні. Але, навіть при розбитті, скло не розлетиться в різні боки завдаючи при цьому пошкодження людині
Основні види жалюзі
Основні види жалюзі
Основні види і особливості використання віконних жалюзі. Сьогодні вибір таких штор є величезним. Від вас вимагається лише тільки вибрати саме той товар, який ідеально підійде для Вашої оселі.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00