Особливості японської меблів з дерева

Зміст
Історія появи японських меблів в Європі
Головні відмінності японської дерев'яних меблів
Ліжко в японському стилі з дерева
Ширми з дерева
Столи з дерева
Висновок

Японський стиль вражає своїм мінімалізмом, великим вільним простором приміщення, а також гармонійним поєднанням натуральних фарб.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Історія появи японських меблів в Європі

Вперше з японською меблями європейці познайомилися в 15 столітті, до цього часу було прийнято вважати, що японці не користуються предметами меблів. Так як багато предметів виглядали просто і лаконічно, також вони мали певну вагу. Якщо вага меблів був занадто великий, то псувалася циновка, якої прикрашали підлоги.

Також для прикраси меблів використовувалися лаки і складні металеві елементи, які надавали предметів легкості.

Головні відмінності японської дерев'яних меблів

Японська меблі завоювала безліч шанувальників по всьому світу, завдяки своїй багатофункціональності, лаконічності і місткості.

 • Всі меблі виготовляються з натуральних матеріалів.
 • Має матову поверхню.
 • Тканини для диванів також повинні бути натуральними, наприклад: бавовняними або лляними

Також в японському інтер'єрі складно зустріти тумби або комоди. Замість них використовуються скриньки, шкатулки або вбудовані шафи, які повторюють загальний стиль кімнати, тому найчастіше вони не виділяються з інтер'єру.

Ліжко в японському стилі з дерева

Спочатку замість ліжка використовувався матрац, який розташовувався на рогожі. Рогожа - це полотно створене за допомогою соломи, має загальний розмір близько 2 м2.

Ліжко в японському стилі має:

 • рівні кути;
 • пряму спинку;
 • ящики, по периметру, щоб можна було покласти речі;
 • ліжко не має ніжок.

Ліжко виконується також в стриманих тонах, частіше застосовується контраст білого і чорного або коричневого і бежевого.

Ширми з дерева

Щоб розмежувати зони використовуються ширми, які також виготовляються з натурального дерева або скла. Ширми бувають:

 • стаціонарними;
 • пересувними.

Стаціонарні ширми встановлюються для конкретного розмежування зони сну і відпочинку. Для того, щоб можна було збільшувати або зменшувати зони придумали пересувні ширми. З їх допомогою легко можна відгородитися від оточуючих, розслабитися і відмовитися від власних рутинних проблем.

Вартість дерев'яних ширм дуже велика, тому на сьогоднішній день дизайнери пропонують замінювати ширми на жалюзі, які також виконують ті ж функціональні обов'язки. Крім усього жалюзі:

 • відмінно затримують світло;
 • не накопичують пилу;
 • прості в експлуатації і догляді.

Якщо ви хочете створити затишне і просторе житло, тоді варто замовити жалюзі в інтернет-магазині «Nikoss», де є великий вибір товар, які добре вміють підкреслити японський стиль приміщення.

Столи з дерева

Спочатку в японському стилі не було столів, але з часом з'явилися низькі столи, які ставилися в центрі кімнати на рогожу. Столи повинні бути:

 • низькими;
 • багатофункціональними;
 • простими.

Найчастіше в інтер'єрі використовуються столи: котацу, танцю.

Висновок

Підбираючи меблі в японському стилі, варто віддавати перевагу предметам з натуральних матеріалів в пастельних тонах. Купуючи жалюзі замість ширми, можна замовити їх з екологічно безпечного матеріалу - бамбука в інтернет-магазині «Nikoss».

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Анна 29.10.2020 в 23:33
new comment
Думаю, мебель из натуральных материалов с гладкой поверхностью будет хорошо смотреться почти в любом помещении. Особенно если дополнить ее шкатулками и другими интересными деталями.
Отменить
Додати коментар
У чому різниця між елітним дизайнерським ремонтом квартири і простим ремонтом?
В последнее время нас часто спрашивают, в чём разница между обычным и дизайнерским ремонтом квартиры и какой вариант лучше выбрать? В данной статье мы постараемся максимально полно дать ответ на данный вопрос, ну а выбор, какой ремонт заказывать и у кого делать вам.
Детальніше
Чи міняють вікна взимку
Чи міняють вікна взимку
"Чи можна міняти вікна взимку?". Навіть в теплу пору року до монтажу вікон потрібно підходити з особливою уважністю, що вже говорити про монтаж вікон взимку. Заміна вікон взимку: найпоширеніші стереотипи. Плюси і мінуси установки вікон в холодну пору
Пенозаполненний або екструдований профіль ролет. В чому різниця?
Пенозаполненний або екструдований профіль ролет. В чому різниця?
Вибір оптимального типу профілю - першорядне завдання при покупці захисних ролет. Найбільш популярні ролети з двома типами профілів: пенозаполненним і екструдованим. Давайте розглянемо докладніше особливості кожного з них, і дізнаємося, чим вони відрізняються
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00