Особливості реалізації ремонту і прорахунку дизайну квартири в новобудові

Для кожного, хто купує квартиру в новобудові настає момент, коли необхідно проводити ремонтні роботи і реалізовувати дизайн проекту. Основна складність, з якою стикаються власники в процесі ремонтних робіт, неможливість відразу розуміти, як буде виглядати те чи інше приміщення по закінченню робіт. Додатково необхідно запастися терпінням для отримання пакету дозвільних документів для проведення ремонтних роботи. Таким чином ви зможете розрахувати приблизний бюджет на проведення робіт. Додатково варто пам'ятати про те, що вдома після зведення протягом перших пару років дають усадку, тому для початку рекомендується робити чорновий ремонт, а вже через 5 років проводити капітальний ремонт.

Особливості реалізації ремонту і прорахунку дизайну квартири в новобудові

Типи обробки квартир в новобудовах


Залежно від типу новобудови, квартира може поставлятися власникам:

  • без обробки - тільки підключені комунікації, але необхідно зводити перегородки, вирівнювати стіни і стелю, проводити розведення труб для каналізації, води, підключати світло;
  • з чорновою поверхневої обробкою - виконаний необхідний мінімум робіт, підведені труби та електрику, в деяких випадках встановлена ​​сантехніка;
  • з чистової обробкою.


Рідко зустрічається варіант обробки квартир в новобудовах «під ключ». В такому разі не тільки проведений ремонт покриттів, але і розставлена ​​меблі і навіть підключена основна побутова техніка, наприклад холодильник, телевізор, чайник. Але, навіть в такому випадку необхідно підготуватися до того, що необхідно проводити самостійний ремонт, так як використання типових матеріалів не дозволяє реалізувати комфортний дизайнерський проект.

Поради по дизайну в новобудовах


Багато дизайнерів рекомендують вибирати для індивідуального ремонту квартири без обробки. З одного боку, власник отримує просту бетонну коробку, з іншого боку можливо здійснювати всі ремонтні роботи з урахуванням власних інтересів та можливостей. Так, подібний ремонт буде набагато дорожче, з іншого боку ви можете бути впевнені в якості використовуваних матеріалів і проведених робіт.

Незалежно від пріоритетного стильового напрямку, необхідно заздалегідь прорахувати, яке приміщення буде житловим, де буде розташовуватися санвузол, а де кухня. Підведення комунікацій по квартирі буде реалізовуватися відповідно до дизайнерським проектом і ви вирішите як ховати їх в стіну або залишити на увазі (що особливо актуально при мінімалізмі або лофт).

Окрему увагу необхідно приділити використовуваних матеріалів для стін. Незалежно від обраного стильового напрямку, рекомендується просто покривати стіни фарбою або скористатися флізеліновимі шпалерами. Так ви зможете відслідковувати, чи з'явилися тріщини на стінах в процесі усадки і коригувати їх у міру необхідності. А бамбукові шпалери за рахунок своєї особливої, «тягнеться» структури, допоможуть згладжувати невеликі тріщинки.

Стеля і стіни вирівнюються на власний розсуд. Додатково необхідно врахувати можливість використовувати шару звукоізоляції, чого можна домогтися за допомогою ламінату, підвісної стелі, шару стяжки і т.п.

Використання безлічі спеціальних програм або допомога фахівця допоможуть прорахувати і продумати, як може виглядати ваша квартира в новобудові по закінченню будівельних робіт.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.04.2020
Просмотрено: 278 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору