• Головна
  • Блог
  • Особливості реалізації ремонту і прорахунку дизайну квартири в новобудові

Особливості реалізації ремонту і прорахунку дизайну квартири в новобудові

Зміст
Типи обробки квартир в новобудовах
Поради по дизайну в новобудовах

Для кожного, хто купує квартиру в новобудові настає момент, коли необхідно проводити ремонтні роботи і реалізовувати дизайн проекту. Основна складність, з якою стикаються власники в процесі ремонтних робіт, неможливість відразу розуміти, як буде виглядати те чи інше приміщення по закінченню робіт. Додатково необхідно запастися терпінням для отримання пакету дозвільних документів для проведення ремонтних роботи. Таким чином ви зможете розрахувати приблизний бюджет на проведення робіт. Додатково варто пам'ятати про те, що вдома після зведення протягом перших пару років дають усадку, тому для початку рекомендується робити чорновий ремонт, а вже через 5 років проводити капітальний ремонт.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Типи обробки квартир в новобудовах

Залежно від типу новобудови, квартира може поставлятися власникам:

  • без обробки - тільки підключені комунікації, але необхідно зводити перегородки, вирівнювати стіни і стелю, проводити розведення труб для каналізації, води, підключати світло;
  • з чорновою поверхневої обробкою - виконаний необхідний мінімум робіт, підведені труби та електрику, в деяких випадках встановлена ​​сантехніка;
  • з чистової обробкою.

Рідко зустрічається варіант обробки квартир в новобудовах «під ключ». В такому разі не тільки проведений ремонт покриттів, але і розставлена ​​меблі і навіть підключена основна побутова техніка, наприклад холодильник, телевізор, чайник. Але, навіть в такому випадку необхідно підготуватися до того, що необхідно проводити самостійний ремонт, так як використання типових матеріалів не дозволяє реалізувати комфортний дизайнерський проект.

Поради по дизайну в новобудовах

Багато дизайнерів рекомендують вибирати для індивідуального ремонту квартири без обробки. З одного боку, власник отримує просту бетонну коробку, з іншого боку можливо здійснювати всі ремонтні роботи з урахуванням власних інтересів та можливостей. Так, подібний ремонт буде набагато дорожче, з іншого боку ви можете бути впевнені в якості використовуваних матеріалів і проведених робіт.

Незалежно від пріоритетного стильового напрямку, необхідно заздалегідь прорахувати, яке приміщення буде житловим, де буде розташовуватися санвузол, а де кухня. Підведення комунікацій по квартирі буде реалізовуватися відповідно до дизайнерським проектом і ви вирішите як ховати їх в стіну або залишити на увазі (що особливо актуально при мінімалізмі або лофт).

Окрему увагу необхідно приділити використовуваних матеріалів для стін. Незалежно від обраного стильового напрямку, рекомендується просто покривати стіни фарбою або скористатися флізеліновимі шпалерами. Так ви зможете відслідковувати, чи з'явилися тріщини на стінах в процесі усадки і коригувати їх у міру необхідності. А бамбукові шпалери за рахунок своєї особливої, «тягнеться» структури, допоможуть згладжувати невеликі тріщинки.

Стеля і стіни вирівнюються на власний розсуд. Додатково необхідно врахувати можливість використовувати шару звукоізоляції, чого можна домогтися за допомогою ламінату, підвісної стелі, шару стяжки і т.п.

Використання безлічі спеціальних програм або допомога фахівця допоможуть прорахувати і продумати, як може виглядати ваша квартира в новобудові по закінченню будівельних робіт.

Задати питання
Опубликавано: 10.04.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Сучасний дизайн стелі в кухні
Затіяли ремонт в кухні або просто збираєтеся оновити стеля? І в першому, і в другому випадку спершу варто ознайомлюватися з усіма матеріалами. У цій статті читачі знайдуть опис самих різних способів обробки старого стелі. Вимоги до кухонного стелі
Детальніше
Англійський стиль в інтер'єрі
Англійський стиль в інтер'єрі
Обгрунтованість, педантичність і дотримання пристойності - приблизно такі асоціації викликає у нас англійська побут. При сьогоднішньому розмаїтті різних стилів в інтер'єрі, англійська стає все більш популярним через високу естетичність, практичність.
Який ширини бувають рулонні штори?
Який ширини бувають рулонні штори?
Розміри рулонних штор бувають різними. Вони прекрасно підходять для звичайних і для панорамних вікон. Можна звичайно визначити необхідні розміри для установки самостійно, але краще довіритися роботі професіоналів
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень