• Головна
  • Блог
  • Особливості реалізації ремонту і прорахунку дизайну квартири в новобудові

Особливості реалізації ремонту і прорахунку дизайну квартири в новобудові

Зміст
Типи обробки квартир в новобудовах
Поради по дизайну в новобудовах

Для кожного, хто купує квартиру в новобудові настає момент, коли необхідно проводити ремонтні роботи і реалізовувати дизайн проекту. Основна складність, з якою стикаються власники в процесі ремонтних робіт, неможливість відразу розуміти, як буде виглядати те чи інше приміщення по закінченню робіт. Додатково необхідно запастися терпінням для отримання пакету дозвільних документів для проведення ремонтних роботи. Таким чином ви зможете розрахувати приблизний бюджет на проведення робіт. Додатково варто пам'ятати про те, що вдома після зведення протягом перших пару років дають усадку, тому для початку рекомендується робити чорновий ремонт, а вже через 5 років проводити капітальний ремонт.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Типи обробки квартир в новобудовах

Залежно від типу новобудови, квартира може поставлятися власникам:

  • без обробки - тільки підключені комунікації, але необхідно зводити перегородки, вирівнювати стіни і стелю, проводити розведення труб для каналізації, води, підключати світло;
  • з чорновою поверхневої обробкою - виконаний необхідний мінімум робіт, підведені труби та електрику, в деяких випадках встановлена ​​сантехніка;
  • з чистової обробкою.

Рідко зустрічається варіант обробки квартир в новобудовах «під ключ». В такому разі не тільки проведений ремонт покриттів, але і розставлена ​​меблі і навіть підключена основна побутова техніка, наприклад холодильник, телевізор, чайник. Але, навіть в такому випадку необхідно підготуватися до того, що необхідно проводити самостійний ремонт, так як використання типових матеріалів не дозволяє реалізувати комфортний дизайнерський проект.

Поради по дизайну в новобудовах

Багато дизайнерів рекомендують вибирати для індивідуального ремонту квартири без обробки. З одного боку, власник отримує просту бетонну коробку, з іншого боку можливо здійснювати всі ремонтні роботи з урахуванням власних інтересів та можливостей. Так, подібний ремонт буде набагато дорожче, з іншого боку ви можете бути впевнені в якості використовуваних матеріалів і проведених робіт.

Незалежно від пріоритетного стильового напрямку, необхідно заздалегідь прорахувати, яке приміщення буде житловим, де буде розташовуватися санвузол, а де кухня. Підведення комунікацій по квартирі буде реалізовуватися відповідно до дизайнерським проектом і ви вирішите як ховати їх в стіну або залишити на увазі (що особливо актуально при мінімалізмі або лофт).

Окрему увагу необхідно приділити використовуваних матеріалів для стін. Незалежно від обраного стильового напрямку, рекомендується просто покривати стіни фарбою або скористатися флізеліновимі шпалерами. Так ви зможете відслідковувати, чи з'явилися тріщини на стінах в процесі усадки і коригувати їх у міру необхідності. А бамбукові шпалери за рахунок своєї особливої, «тягнеться» структури, допоможуть згладжувати невеликі тріщинки.

Стеля і стіни вирівнюються на власний розсуд. Додатково необхідно врахувати можливість використовувати шару звукоізоляції, чого можна домогтися за допомогою ламінату, підвісної стелі, шару стяжки і т.п.

Використання безлічі спеціальних програм або допомога фахівця допоможуть прорахувати і продумати, як може виглядати ваша квартира в новобудові по закінченню будівельних робіт.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Diana 23.10.2020 в 12:55
new comment
Мы с такими вопросами обращаемся к специалистам, потому что самостоятельно все просчитать весьма проблематично.
Отменить
Додати коментар
Чи можна вкоротити горизонтальні жалюзі?
Якісні, правильно виконані жалюзі - це не тільки відмінна прикраса інтер'єру, але і оптимальний захист від надлишку сонячних променів, деякі різновиди жалюзі також забезпечують оптимальну шумо- і теплоізоляцію.
Детальніше
Помилки при створенні елітного інтер'єру
Помилки при створенні елітного інтер'єру
Забезпечені люди, які не шкодують грошей на створення елітного інтер'єру, впевнені, що наявність хорошого фінансування - це гарантія того, що їхнє житло стане ідеальним. Однак це зовсім не так, і часто можна побачити квартири або будинку, в які були вкладені великі гроші, але виглядають вони при цьому нудно, непоказно і нецікаво. А деяким навпаки вдається створити щось виняткове при досить скромному бюджеті. Розглянемо основні помилки, які допускаються при створенні елітного інтер'єру.
Альтанка в японському стилі
Альтанка в японському стилі
Альтанка - це не тільки відмінна прикраса саду, але і те місце, де можна розслабитися наодинці з природою або приємно провести час у колі друзів. Стиль альтанки здатний передати світогляд господаря і налаштувати на певний лад. Тому так важливо підійти до цього відповідально. Популярність набирають альтанки виконані в Східному стилі, а саме в японському.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00