Особливості реалізації дизайну квартири в світлих тонах

Дизайн квартири в світлих тонах може бути не тільки красивим, але і практичним, при цьому відповідаючи всім побажанням власників приміщення. Інтер'єр виконаних в світлих тонах ідеально підходить для тих, хто вважає за краще не тільки лаконічні і строгі лінії, але і вітає нотки ніжності.

Особливості реалізації дизайну квартири в світлих тонах

Переваги інтер'єру в світлих тонах


Світлі відтінки найбільш практичними, так як здатні приховати всі можливі шорсткості і інші недоліки як на стінах, так і стелі. Додатково світлі тони універсальні і ідеально поєднуються з різними фоном - як темними, так і світлими. Додатково виділяється кілька переваг реалізації інтер'єру в світлих тонах:

  • візуальне розширення простору;
  • надання яскравості інтер'єру;
  • створення відчуття свіжості і яскравості;
  • колірна гамма універсальна для будь-якого приміщення, незалежно від його призначення;
  • можливість реалізації творчих нахилів.


Тим, хто вирішив вибирати світлий тон для кімнати в якості основи отримує виключно позитивні емоції в подальшому. Необхідно враховувати тільки кілька нюансів.

Основні моменти


Серед всіх світлих відтінків окремо варто виділити саме білий колір. Він універсальний і задає основний напрям роботи всім іншим тонам. Тож не дивно, що білий колір вважається класичним і користується популярністю починаючи з Стародавнього Риму і Древньої Греції. В сучасних дизайнерських проектах білий колір і інші світлі тони використовуються в якості основи для реалізації багатьох ідей.

Багато ці ідеї реалізуються за рахунок цікавих поєднань світлих відтінків між собою або контрастними темними. Найбільш привабливими і цікавими вважається об'єднання в одному інтер'єрі білого і чорного. Подібне поєднання ідеально підходить для тих, хто в першу чергу віддає перевагу лаконічність і розкіш. Подібного можна досягти використовуючи кілька аксесуарів з благородних металів. Чорно-біле поєднання ідеально підходить для:

  • робочого кабінету;
  • вітальні;
  • спальні;
  • кухні та ванної.


Білий колір і сусідні світлі відтінки також відмінно компонуються з такими квітами як бордо, коричневий, синій, що надає елегантності і благородства. Щоб кімната заграла нотками свіжості і ніжності, варто розбавити світлі відтінки сірим, блакитним, рожевим і фіолетовим.

Не тільки білий колір може використовуватися для реалізації інтер'єру в світлих тонах. Досить просто звернути увагу на бежевий. Це ідеальний варіант для тих, хто віддає перевагу теплому і ніжну атмосферу. Беж нейтральний, що дозволяє його комбінувати з різними фарбами. Заслуговує уваги і сірий тон. При оформленні інтер'єру можна комбінувати як не тільки з відтінками сірого, але і з жовтим, бежевим, чорним, білим.

При оформленні інтер'єру окрему увагу варто приділити акцентування, якого можна досягти за допомогою аксесуарів або дрібних предметів меблів. Спробуйте просто використовувати відтінки срібла, золота при виборі аксесуарів для досягнення розкішної атмосфери. Надати легкості атмосфери за допомогою світло блакитних або рожевих штор і килима.

Не знаєте, що саме варто спробувати саме в вашому приміщенні? Досить просто звернутися за консультацією до фахівців.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.04.2020
Просмотрено: 486 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору