Особливості інтер’єру в сільському стилі

Зміст
Ключова особливість стилю
Матеріали

Сільський декор може охоплювати безліч різних стилів дизайну. Рустік (оригінальна назва стилю) описує тип дизайну, який є природним, витриманим, органічним і, можливо, навіть трохи грубим.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Щоб мати сільський будинок, вам не обов'язково жити в дерев'яній хатинці - вам просто потрібно зробити акцент на натуральному і органічному матеріалі. Більшість сільських предметів зроблені з натурального дерева, іноді тільки злегка обробленого. Подумайте про перероблену деревину та інші натуральні елементи.

Ключова особливість стилю

    1. Натуральне дерево

При проектуванні вашого заміського будинку, вибирайте натуральне дерево замість штучного. Не бійтеся вибирати дошки, які трохи вицвіли або розбилися - сільський декор рідко буває ідеальним, а замість цього процвітає на недосконалість і первісності.

    1. Текстура

Використовуючи багато натуральних матеріалів, враховуйте, що вони будуть мати велику текстурну різноманітність. Грубі дошки з явним візерунком, килими з джуту, шкури тварин або необроблені кам'яні каміни - все це загальні елементи сільського декору. Уникайте всього, що має явний блиск - ви повинні бачити і відчувати текстуру.

    1. Ручна робота.

Елементи рустікального декору часто унікальні і не схожі ні на один інший предмет, тому вибирайте вироби ручної роботи. Це не означає, що ви не можете підібрати кілька аксесуарів або акцентів в магазині, але коли справа доходить до центральних частин вашого будинку, спробуйте знайти щось унікальне і з характером.

  1. Простота

Основна увага в сільському стилі має бути приділено матеріалу, а не дизайну, тому багато речей неймовірно прості. Масивні столи і стільці дозволяють оку зосередитися на матеріалі, а не на формі, яку він приймає.

Матеріали

Сільський дизайн - це матеріали, які дає природа. Натуральне, необроблене дерево, важкий камінь і справжня цегла - все це загальні елементи сільського декору. З текстилю використовується джут, мішковина і полотно по всьому будинку в килимках і акцентах. У спальні використовується постільна білизна з льону або натуральної бавовни, все в нейтральних тонах.

Сільський декор є абсолютно невибагливим. Цей дизайн цілком простий і доступний. Він повинен бути легким, із заспокійливою  традиційною палітрою кольорів. Природні нейтральні кольори, такі як бежевий, білий, коричневий і сірий є ключовими, але краще вибирати більш теплі відтінки. Кольорова гама сільського будинку повинна бути монотонної і приглушеною.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 3
Коментарі
Асия 13.11.2020 в 20:05
new comment
Не думаю, что деревенский стиль популярен даже в сельской местности. Скорее всего так просто получается.
Василиса 23.10.2020 в 12:35
new comment
В деревенском стиле лучше всего оформлять частный дом, так будет намного удобней и проще.
Артур 01.10.2020 в 15:25
new comment
Мне кажется этот стиль подходит больше для домов, в квартире он будет смотреться не совсем уместно.
Отменить
Додати коментар
Декорування склопакетів
Згодом вікна крім захисної і огороджувальної функції, стали важливим елементом в створенні інтер'єру. Декоровані склопакети доповнюють стиль інтер'єру, додають привабливості дизайну окна.Декор пластикових вікон робить вікна повноцінними елементами стилю приміщення без втрат в експлуатаційних якостях.
Детальніше
Способи догляду за вертикальними жалюзі
Способи догляду за вертикальними жалюзі
Які є способи чистки вертикальних штор, як вибрати і де купити якісні вертикальні жалюзі для вікон. Догляд за вертикальними жалюзі набагато складніше, ніж за жалюзі будь-якого іншого типу. При дотриманні цих нескладних рекомендацій, вертикальні жалюзі будуть радувати Вас довгі роки.
Жалюзі і ролети в Черкасах
Жалюзі і ролети в Черкасах
Грамотно підібрані жалюзі або рольставні - це дуже важливий елемент затишку в домі. Вони здатні прекрасно захищати житло від надлишку сонячного світла, а значить - оберігати ваш сон, виконувати функції шумоізоляції, а ще попереджати злом.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00