Особливості інтер’єру в сільському стилі

Сільський декор може охоплювати безліч різних стилів дизайну. Рустік (оригінальна назва стилю) описує тип дизайну, який є природним, витриманим, органічним і, можливо, навіть трохи грубим.

Особливості інтер’єру в сільському стилі

Щоб мати сільський будинок, вам не обов'язково жити в дерев'яній хатинці - вам просто потрібно зробити акцент на натуральному і органічному матеріалі. Більшість сільських предметів зроблені з натурального дерева, іноді тільки злегка обробленого. Подумайте про перероблену деревину та інші натуральні елементи.

Ключова особливість стилю

  1. Натуральне дерево
  2. При проектуванні вашого заміського будинку, вибирайте натуральне дерево замість штучного. Не бійтеся вибирати дошки, які трохи вицвіли або розбилися - сільський декор рідко буває ідеальним, а замість цього процвітає на недосконалість і первісності.

  3. Текстура
  4. Використовуючи багато натуральних матеріалів, враховуйте, що вони будуть мати велику текстурну різноманітність. Грубі дошки з явним візерунком, килими з джуту, шкури тварин або необроблені кам'яні каміни - все це загальні елементи сільського декору. Уникайте всього, що має явний блиск - ви повинні бачити і відчувати текстуру.

  5. Ручна робота.
  6. Елементи рустікального декору часто унікальні і не схожі ні на один інший предмет, тому вибирайте вироби ручної роботи. Це не означає, що ви не можете підібрати кілька аксесуарів або акцентів в магазині, але коли справа доходить до центральних частин вашого будинку, спробуйте знайти щось унікальне і з характером.

  7. Простота

Основна увага в сільському стилі має бути приділено матеріалу, а не дизайну, тому багато речей неймовірно прості. Масивні столи і стільці дозволяють оку зосередитися на матеріалі, а не на формі, яку він приймає.

Матеріали

Сільський дизайн - це матеріали, які дає природа. Натуральне, необроблене дерево, важкий камінь і справжня цегла - все це загальні елементи сільського декору. З текстилю використовується джут, мішковина і полотно по всьому будинку в килимках і акцентах. У спальні використовується постільна білизна з льону або натуральної бавовни, все в нейтральних тонах.

Сільський декор є абсолютно невибагливим. Цей дизайн цілком простий і доступний. Він повинен бути легким, із заспокійливою  традиційною палітрою кольорів. Природні нейтральні кольори, такі як бежевий, білий, коричневий і сірий є ключовими, але краще вибирати більш теплі відтінки. Кольорова гама сільського будинку повинна бути монотонної і приглушеною.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 18.07.2020
Просмотрено: 258 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору