• Головна
  • Блог
  • Особливості інтер'єру в чорно-білому кольорі

Особливості інтер'єру в чорно-білому кольорі

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Якщо ви хочете створити мінімалістичний дизайн, щоб квартира виглядала стильно й лаконічно, то можна використовувати чорно-білу гаму в інтер'єрі. Для цього важливо, щоб ви позитивно ставилися до цих квітів, адже вам доведеться проводити чимало часу в цьому просторі. Також варто визначитися, чорний або білий колір буде переважати в інтер'єрі або може вони будуть поєднуватися в рівній мірі. Зверніть увагу, що для такого дизайну відмінно підходять елементи металевого кольору і глянцеві поверхні.

Переваги білого кольору в оформленні інтер'єру:

  1. Використання білого дозволяє зробити приміщення більш просторим, легким і повітряним.
  2. Він поєднується, практично, з усією палітрою кольорів.
  3. Білий можна використовувати для плавного переходу від одного контрастного кольору до іншого.
  4. Він може бути домінуючим в інтер'єрі, головне при цьому правильно підібрати відтінок, яких існує дуже багато.

Дизайн в білих тонах створює відчуття чистоти і відкритого простору. Він ідеально підходить для невеликих приміщень.

Чорний колір також є базовим і додає в інтер'єр наліт шику, стилю і презентабельності. Він відмінно поєднується з багатьма кольорами і дозволяє створити вишуканий дизайн будь-якого приміщення.

Використовуючи чорний колір як фон ви зможете підкреслити той чи інший елемент декору. Завдяки цьому, стан картриджів не домінуючим кольором і не буде красти простір. Вибираючи цей колір для оформлення квартири, варто звернути увагу на те, що він здатний візуально зменшити кімнату, а також у великих кількостях негативно впливає на психіку, наганяючи смуток і зневіра. Так що все добре в міру.

Виходячи з перерахованого вище, можна зробити висновок, що ідеальним варіантом для дизайну є поєднання чорного і білого кольорів з домінуванням другого. Досвідчений дизайнер зможе правильно оформити інтер'єр так, щоб навіть чорний колір виглядав глибоким і вишуканим, підкреслюючи хороший смак господаря квартири.

При оформленні інтер'єру в чорно-білі кольори, варто врахувати кілька нюансів:

Таке забарвлення ділить інтер'єр на частини. Щоб цього уникнути, використовуйте тільки великі елементи. Суворі рівні лінії також будуть візуально дробити простір.
Дрібні візерунки чорного кольору на білій стіні і навпаки будуть виглядати недоречно, до того ж, це дратує зір.
Для гармонійного облаштування простору потрібно дотримуватися пропорцію 60:30:10, в якій 60 і 30 це співвідношення білого і чорного, а інші 10 - це елементи інших квітів.
Оформлення квартири або будинку в чорно-білих тонах це безпрограшний варіант дизайну, який зробить ваше житло стильним і сучасним

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 11.01.2021
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Стиль мемфіс в інтер'єрі
Стиль мемфіс з'явився і увійшов в моду в світі дизайну інтер'єрів в вісімдесятих роках минулого століття. Він ніби протистояв по своїй суті модерну п'ятдесятих і шістдесятих, а також мінімалізму сімдесятих. У світі дизайну і моди все циклічно.
Детальніше
Як фарбувати стіни водоемульсійною фарбою за допомогою валика
Як фарбувати стіни водоемульсійною фарбою за допомогою валика
Рідкісний ремонт не супроводжується фарбуванням стін. Від того, наскільки якісно і акуратно проведена фарбування буде залежати і кінцевий результат. З цієї причини до фарбування стін рекомендується підійти максимально відповідально.
Підготування до поклейки шпалер
Підготування до поклейки шпалер
Поклейка шпалер - простий спосіб освіжити будь-який інтер'єр. Це не складно і не вимагає особливих навичок, але варто пам'ятати про кілька аспектів, які забезпечать успіх
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00