Особливості інтер'єру в чорно-білому кольорі

Особливості інтер'єру в чорно-білому кольорі

Якщо ви хочете створити мінімалістичний дизайн, щоб квартира виглядала стильно й лаконічно, то можна використовувати чорно-білу гаму в інтер'єрі. Для цього важливо, щоб ви позитивно ставилися до цих квітів, адже вам доведеться проводити чимало часу в цьому просторі. Також варто визначитися, чорний або білий колір буде переважати в інтер'єрі або може вони будуть поєднуватися в рівній мірі. Зверніть увагу, що для такого дизайну відмінно підходять елементи металевого кольору і глянцеві поверхні.

Переваги білого кольору в оформленні інтер'єру:

  1. Використання білого дозволяє зробити приміщення більш просторим, легким і повітряним.
  2. Він поєднується, практично, з усією палітрою кольорів.
  3. Білий можна використовувати для плавного переходу від одного контрастного кольору до іншого.
  4. Він може бути домінуючим в інтер'єрі, головне при цьому правильно підібрати відтінок, яких існує дуже багато.

Дизайн в білих тонах створює відчуття чистоти і відкритого простору. Він ідеально підходить для невеликих приміщень.

Чорний колір також є базовим і додає в інтер'єр наліт шику, стилю і презентабельності. Він відмінно поєднується з багатьма кольорами і дозволяє створити вишуканий дизайн будь-якого приміщення.

Використовуючи чорний колір як фон ви зможете підкреслити той чи інший елемент декору. Завдяки цьому, стан картриджів не домінуючим кольором і не буде красти простір. Вибираючи цей колір для оформлення квартири, варто звернути увагу на те, що він здатний візуально зменшити кімнату, а також у великих кількостях негативно впливає на психіку, наганяючи смуток і зневіра. Так що все добре в міру.

Виходячи з перерахованого вище, можна зробити висновок, що ідеальним варіантом для дизайну є поєднання чорного і білого кольорів з домінуванням другого. Досвідчений дизайнер зможе правильно оформити інтер'єр так, щоб навіть чорний колір виглядав глибоким і вишуканим, підкреслюючи хороший смак господаря квартири.

При оформленні інтер'єру в чорно-білі кольори, варто врахувати кілька нюансів:

Таке забарвлення ділить інтер'єр на частини. Щоб цього уникнути, використовуйте тільки великі елементи. Суворі рівні лінії також будуть візуально дробити простір.
Дрібні візерунки чорного кольору на білій стіні і навпаки будуть виглядати недоречно, до того ж, це дратує зір.
Для гармонійного облаштування простору потрібно дотримуватися пропорцію 60:30:10, в якій 60 і 30 це співвідношення білого і чорного, а інші 10 - це елементи інших квітів.
Оформлення квартири або будинку в чорно-білих тонах це безпрограшний варіант дизайну, який зробить ваше житло стильним і сучасним

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 372 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору