Особливості індустріального стилю в інтер'єрі квартири

Індустріальний стиль в інтер'єрі став користуватися особливою популярністю всього 30-40 років тому. За своїми характеристиками нагадує мінімалізм, але створювався з урахуванням особливостей приміщень, коли заводи і фабрики передавали під житловий фонд, але далеко не всі проводили ретельний косметичний ремонт. Тому залишали стіни без обробки, не приховували комунікації, проводу та кабелю. Найчастіше доповнюється в приміщеннях під лофт, щоб уникнути зайвого тиску темрявою.

Особливості індустріального стилю в інтер'єрі квартири

Основні риси

Щоб визначити і відтворити індустріальний стиль в своєму інтер'єрі, досить просто звернути увагу на наступні нюанси:

  • мінімальна кількість декору;
  • використовувані комунікації не ховаються за фальшстеной або коробами;
  • в якості обробки в пріоритеті метал і бетон.

Індустріальний стиль найчастіше втілюється в просторих приміщеннях з високими стелями і великими вікнами в підлогу. Вітається об'єднання простору, коли в одній кімнаті присутній відразу кілька функціональних зон.

При виборі матеріалів для обробки пріоритет віддається тим, що володіють власною вираженою фактурою. До них відносять грубу штукатурку, состаренное або грубо оброблена деревина, метал, цегла, дикий камінь або бетон.

Якщо використовується метал - то обов'язково матові, на поверхні якого повинні проступати сліди окислення або невеликі потертості. Ідеально підходять алюміній, сталь, залізо. Такі метали як латунь володіють специфічним блиском, який не вписується в загальний баланс індустріального стилю. Якщо в кімнаті відсутні труби і комунікації, можна використовувати декорації, зроблені під замовлення, а для пом'якшення простору досить використовувати дерев'яні або цегляні панелі.

При обробці кімнати, необхідно дотримуватися наступних нюансів:

  • стіни покриваються бетонною стяжкою, облицьовуються цеглою або штукатуркою, тріщини і нерівності тільки вітаються;
  • стелю можна як просто побілити, так і використовувати натяжну конструкцію з матовим полотном, допускається установка гіпсокартонної конструкції, головне
  • щоб вона була виконана в нейтральних або сталевих тонах;
  • для підлоги рекомендується використовувати наливну бетонну конструкцію, дерев'яний ламінат або плитку з бетону.

Не менш важливою є і колірна гамма.

Підбираємо кольори для інтер'єру

Не менш важлива і колірна гамма для індустріального стилю. При реалізації дизайнерського проекту рекомендується дотримуватися сірої гами, але щоб уникнути монотонності і похмурості в інтер'єрі, необхідно використовувати синій, бежеві, білий, чорний, коричневий і насичений зелений. Вони підкреслюють грубість фактурних матеріалів, роблячи інтер'єр по справжньому привабливим.

Вибір меблів та аксесуарів

При виборі меблів необхідно звернути увагу на дерево (переважно состаренное) або метал. Скло і блискучий метал повинні бути присутніми в мінімальній кількості. Вітається мінімальна кількість предметів і кожен з них повинен виконувати певну функцію, краще якщо кілька. Система освітлення реалізується за аналогічним принципом, в іншому випадку ви просто не зможете насолодитися всіма перевагами індустріального стилю.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 293 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору