Особливості та тонкощі опрацювання проекту при перепланування двушки

В процесі володіння двокімнатної квартири, багато власників стикаються з рішенням перепланування. Навіть якщо на даний момент вас все може влаштовувати, в подальшому деякі обставини можуть змінитися. Реалізація проекту перепланування, який розроблений за допомогою професіоналів інтер'єрного дизайну, дозволяє максимально перетворити простір враховуючи всі інтереси кожного з проживаючих у приміщенні. Ви можете як об'єднати дві кімнати в одну, так і створити ще одну кімнату, перетворюючи двушку в трійку. Досить тільки пам'ятати про декілька нюансів.

Особливості та тонкощі опрацювання проекту при перепланування двушки

Які можна зносити стіни


Перш ніж приступати до розробки проекту для перепланування, необхідно врахувати кілька моментів щодо стін в приміщенні, а саме несучих стін. Несучі стіни спираються на фундамент, тим самим сприймаючи навантаження всередині квартири у вигляді додаткових стін і всіх меблів, розташованої усередині квартири. Демонтаж несучих стін заборонений. В іншому випадку ви можете зіткнутися з появою тріщин на стінах, аж до обвалення всієї будівлі.

Допускається зносити тільки ті стіни, які не спираються на фундамент, виконуючи лише функцію поділу простору, за рахунок чого отримали назву перегородок. Але, перш ніж починати зносити перегородки, необхідно отримати дозвільний акт на проведення робіт в адміністрації району або міста. В іншому випадку, доведеться зіткнутися з судовим розглядом, оплатою великого штрафу і усуненням неузгодженої перепланування.

Варіанти перепланування за умови несучих стін


Наявність несучих стін істотно знижує доступні варіанти перепланувань приміщення. Але, навіть в такому випадку, ви зможете домогтися реалізації декількох цікавих проектів. Один з найбільш привабливих варіантів - збільшення площі ванної та туалетів за рахунок коридору і облаштування ще одного входу в житлові кімнати. Деяким власникам квартир буде цікавий варіант об'єднання вітальні і кухні, отримуючи типаж квартири-студії, але більшої площі. Але, такий варіант не підійде для сімейних пар з дітьми, так як не залишається місце для дитячої кімнати.

У тому випадку, якщо ви плануєте переносити кухню варто пам'ятати про те, що необхідно буде переносити і комунікації. Для того, щоб електрику, вода, газ продовжували ефективно працювати, необхідно розробити план за допомогою професійного архітектора, який допоможе врахувати всі необхідні нюанси в процесі проведення ремонту. Якщо при складання проекту не допущено ніяких помилок і враховувалися актуальні законодавчі акти, ви легко отримаєте дозвіл на його реалізацію.

Варіанти перепланування за умови знесення перегородок


Навіть в тому випадку, коли ви наважуєтеся позбутися стін-перегородок, необхідно враховувати безліч нюансів і законодавчі норми. Наприклад, ви не можете розміщувати кухню і санвузол над житловими кімнатами своїх сусідів. В такому випадку ви можете спробувати розширити зону кухні за рахунок вітальні або коридору. А перенесення перегородки допоможе отримати додаткову зону для робочого кабінету або дитячої спальні.

Щоб переконатися, що роботи триватимуть з мінімальними витратами фінансів та інших ресурсів, досить просто звернутися для розробки проекту до професіоналів.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.04.2020
Просмотрено: 288 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору