Основи дизайну однокімнатної кімнатної

Зміст
Основні прийоми в дизайні однушки

Однокімнатні квартири користуються підвищеним попитом. Це не дивно, адже ціна такої квартири менше, ніж двох або трикімнатної. До того ж у зв'язку із зростанням вартості на оплату комунальних послуг, придбання однокімнатної квартири бачиться більш вигідним в довгостроковій перспективі. У той же час однокімнатна квартира вимагає особливого підходу. За рахунок обмеженого простору, необхідно використовувати кожен вільний метр з максимальною користю.

Слід зауважити, що однокімнатна квартира може істотно відрізнятися за площею, а тому і до її дизайн-проекту буде різний підхід. У цій статті розглянемо основи дизайну для однокімнатних квартир площею від 30 до 120 кв. м. Це найбільш популярні габарити представлені на ринку однокімнатних квартир. Незважаючи на істотну різницю в площі, все однокімнатні квартири об'єднує одне: необхідність розміщення в одній кімнаті і спальні, і вітальні, і робочого місця.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Основні прийоми в дизайні однушки

Кожен проект починається з таких пунктів, як:

  • виміри приміщення;
  • аналізу індивідуальних побажань мешканця;
  • створення декількох відповідних під побажання і фінансові можливості концепцій дизайну;
  • узгодження проекту;
  • реалізація.

Грамотний проект для 1-кімнатної квартири повинен базуватися на наступних принципах, а саме:

  • ергономічність - квартира повинна бути комфортною для проживання;
  • естетичність - залежить від уподобань власника, реалізація смакових побажань в інтер'єрі;
  • безпека - стосується правильної розстановки і підключення побутової техніки, комунікацій;
  • економічність - використання сучасних енергозберігаючих технологій та матеріалів.


Одним із способів візуального розширення квартири і підвищення її функціональності, є перероблення планування стандартної квартири в квартиру-студію. Поєднання житлового простору і кухні дозволить отримати більше вільного простору. При цьому важливо у виборі кухонних побутової техніки потурбується про її рівні шуму, встановити якісну та тиху витяжку. Простір між кімнатою і кухнею відділяється спеціальною перегородкою, яку можна зробити у вигляді барної стійки.

Принцип дизайн проекту однокімнатної квартири полягає в грамотному зонуванні простору: це має бути привабливо не тільки зовні, але і забезпечувати комфорт. Правильний підхід дозволить оптимально розмістити зони відпочинку і зони активності відповідно до побажань власника.

Підхід до зонування простору залежить також від числа осіб, які будуть проживати в квартирі. Для холостяка і сімейної пари з дитиною дизайн-проект буде істотно відрізнятися.

Зонування можна виконати за допомогою обробки і кольору, спеціальних перегородок або меблів. У центрі кімнати рекомендується встановити диван, він послужить відмінним роздільником основного простору на зони відпочинку і роботи.

Якщо в сім'ї є діти, то простір для них можна організувати за допомогою декоративної ширми в кутку кімнати. Там можна розмістити ліжко та інші речі дитини. За рахунок того, що ширму легко демонтувати перенести, таке рішення дозволить з часом міняти підхід з урахуванням віку і потреб дитини.

Ще одним способом розширення простору може стати знесення стіни відокремлює балкон і кімнату. Врахуйте, що для таких кардинальних змін в планування квартири потрібен дозвіл. Якщо балкон дасть істотний приріст площі і він належним чином утеплений, то це хороше рішення. Простір балкона можна використовувати і без знесення стіни, організувавши там робоче місце або затишну зону відпочинку. Також балкон може послужити в якості зони занять спортом, якщо площа дозволяє встановити там тренажер.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Стилі в інтер'єрі для маленьких квартир
Розробка дизайну інтер'єру для невелікої квартири - це Ціла справа. Насправді, дизайн малогабаритного житла Досить просто зіпсуваті - например, если обставіті его безліччю різніх декоративних елементів, Великої меблів, что створі Відчуття недоладності.
Детальніше
Що потрібно враховувати при виборі кольору стін у квартирі
Що потрібно враховувати при виборі кольору стін у квартирі
Правильно підібрані кольори стін дозволяють оптично зменшити або збільшити окремі зони в квартирі. Більш того, поєднання кольорів також дуже впливає на ваш настрій.
Горизонтальные жалюзи или Горизонтальні жалюзі або ролети
Горизонтальные жалюзи или Горизонтальні жалюзі або ролети
Сьогодні вибір сонцезахисних систем надзвичайно широкий. І буває так, що визначитися з остаточним варіантом в цьому розмаїтті - вельми непросто. І, якщо ви вагаєтесь між горизонтальними жалюзі і ролетами, то ми з задоволенням розповімо вам про переваги і недоліки обох варіантів.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00