Помилки при створенні елітного інтер'єру

Помилки при створенні елітного інтер'єру

Елітний інтер'єр - не тільки дорогою, але і запам'ятовується. При його створенні необхідно докласти багато зусиль, щоб отриманий результат вражав з першого погляду.
 
Самостійно розробити і втілити проект елітного інтер'єру для різних приміщень, незалежно від призначення непросте завдання, тому рекомендується звернутися за допомогою до професійного дизайнера. Але, навіть в такому випадку необхідно відстежувати щоб фахівець не робив помилок. Ми розповімо, які помилки при створенні елітного інтер'єру приведуть до провального результату і як цьому можна запобігти.
 

З чого почати

Почати необхідно саме з пошуку фахівця. Необхідний дизайнер повинен спеціалізуватися саме на роботі з елітними інтер'єрами. Важливо уважно вивчити портфоліо робіт, опитати як реалізувався той чи інший елемент. При необхідності, можна попросити контакти власників інтер'єру, щоб поцікавитися результатом проведеної роботи. Ви повинні розуміти, що дизайнер повинен не тільки орієнтуватися в елітних сучасних концепціях, а й знати як окремі матеріали з'єднуються між собою, щоб отримати не тільки елітний, але і гармонійний інтер'єр.
 

Визначаємося з матеріалами

Багато власників будинків і квартир, щоб підкреслити статусність, бажають використовувати максимум. Тому використовують всі доступні й відомі дорогі матеріали по периметру квартири або будинку:
 
  • масиви дерева;
  • мармур;
  • оксамит і шовк;
  • натуральний камінь інше.
Зібрані разом оздоблювальні матеріали перевантажують простір і виглядають просто безглуздо. Ці матеріали необхідно використовувати в якості акценту і навколо них вибудовувати інтер'єр або зробити максимально непомітними.
 

Використовуємо актуальні тренди

Елітний інтер'єр має на увазі не тільки класичний варіант. Навіть «сільський» прованс може реалізуватися за допомогою дорогих оздоблювальних матеріалів і декору. Найголовніше, реалізовувати такий стиль інтер'єру, який буде актуальний і через 5 років, в іншому випадку всі роботи будуть проведені нанівець. Не варто впадати в крайнощі, створюючи зі свого будинку другий Версаль. Колони, мармур і картини будуть актуальні завжди, але їх нагромадження перетворить навіть просторий котедж в склад.
 

Поширені помилки

При реалізації елітного інтер'єру необхідно уникати:
 
  • весь простір заставлено меблями - навіть найдорожчі меблі не створить ексклюзивності інтер'єру, якщо її буде занадто багато, предмети меблів повинні бути функціональні і бути комфортними у використанні;
  • кілька трендів в одній квартирі - наскільки б модними і популярними не були віяння, рекомендується не поєднувати їх в одній квартирі або кімнаті, краще дотримуватися одного, щоб образ виглядав цілісним у всій квартирі;
  • відмова від системи безпеки - багато хто відмовляється від захисних ролет на користь привабливого вигляду на вікна, але тим самим піддають приміщення небезпеки проникнення недоброзичливців;
  • відмова від зручності - наскільки б дорогим ні той чи інший предмет інтер'єру, він повинен бути максимально комфортним у використанні, в іншому випадку він буде просто захаращувати простір.
І найголовніше - не відмовляйтеся від дизайнера. У такому випадку ви зможете забезпечити якісний результат. Досвід в роботі з різними програмами, навички роботи з різними матеріалами, в результаті ви отримуєте елітний інтер'єр, який буде не тільки дорогим, але і максимально ефектним.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 20.10.2019
Просмотрено: 208 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору