Помилки при створенні елітного інтер'єру

Зміст
З чого почати
Визначаємося з матеріалами
Використовуємо актуальні тренди
Поширені помилки

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Елітний інтер'єр - не тільки дорогою, але і запам'ятовується. При його створенні необхідно докласти багато зусиль, щоб отриманий результат вражав з першого погляду.
 
Самостійно розробити і втілити проект елітного інтер'єру для різних приміщень, незалежно від призначення непросте завдання, тому рекомендується звернутися за допомогою до професійного дизайнера. Але, навіть в такому випадку необхідно відстежувати щоб фахівець не робив помилок. Ми розповімо, які помилки при створенні елітного інтер'єру приведуть до провального результату і як цьому можна запобігти.
 

З чого почати

Почати необхідно саме з пошуку фахівця. Необхідний дизайнер повинен спеціалізуватися саме на роботі з елітними інтер'єрами. Важливо уважно вивчити портфоліо робіт, опитати як реалізувався той чи інший елемент. При необхідності, можна попросити контакти власників інтер'єру, щоб поцікавитися результатом проведеної роботи. Ви повинні розуміти, що дизайнер повинен не тільки орієнтуватися в елітних сучасних концепціях, а й знати як окремі матеріали з'єднуються між собою, щоб отримати не тільки елітний, але і гармонійний інтер'єр.
 

Визначаємося з матеріалами

Багато власників будинків і квартир, щоб підкреслити статусність, бажають використовувати максимум. Тому використовують всі доступні й відомі дорогі матеріали по периметру квартири або будинку:
 
  • масиви дерева;
  • мармур;
  • оксамит і шовк;
  • натуральний камінь інше.
Зібрані разом оздоблювальні матеріали перевантажують простір і виглядають просто безглуздо. Ці матеріали необхідно використовувати в якості акценту і навколо них вибудовувати інтер'єр або зробити максимально непомітними.
 

Використовуємо актуальні тренди

Елітний інтер'єр має на увазі не тільки класичний варіант. Навіть «сільський» прованс може реалізуватися за допомогою дорогих оздоблювальних матеріалів і декору. Найголовніше, реалізовувати такий стиль інтер'єру, який буде актуальний і через 5 років, в іншому випадку всі роботи будуть проведені нанівець. Не варто впадати в крайнощі, створюючи зі свого будинку другий Версаль. Колони, мармур і картини будуть актуальні завжди, але їх нагромадження перетворить навіть просторий котедж в склад.
 

Поширені помилки

При реалізації елітного інтер'єру необхідно уникати:
 
  • весь простір заставлено меблями - навіть найдорожчі меблі не створить ексклюзивності інтер'єру, якщо її буде занадто багато, предмети меблів повинні бути функціональні і бути комфортними у використанні;
  • кілька трендів в одній квартирі - наскільки б модними і популярними не були віяння, рекомендується не поєднувати їх в одній квартирі або кімнаті, краще дотримуватися одного, щоб образ виглядав цілісним у всій квартирі;
  • відмова від системи безпеки - багато хто відмовляється від захисних ролет на користь привабливого вигляду на вікна, але тим самим піддають приміщення небезпеки проникнення недоброзичливців;
  • відмова від зручності - наскільки б дорогим ні той чи інший предмет інтер'єру, він повинен бути максимально комфортним у використанні, в іншому випадку він буде просто захаращувати простір.
І найголовніше - не відмовляйтеся від дизайнера. У такому випадку ви зможете забезпечити якісний результат. Досвід в роботі з різними програмами, навички роботи з різними матеріалами, в результаті ви отримуєте елітний інтер'єр, який буде не тільки дорогим, але і максимально ефектним.
Задати питання
Опубликавано: 20.10.2019
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Що дешевше - побудувати будинок або купити готовий - проводимо дослідження
Тим, хто живе у великому і не дуже місті рано чи пізно хочеться більше тиші і приватності. Життя в багатоповерховому будинку зовсім не дає розслабитися: галасливі сусіди, шум за вікнами, відсутня свою ділянку на вулиці, де можна зробити барбекю.
Детальніше
Жалюзі в вітальню
Жалюзі в вітальню
Вибір якісної і надійної сонцезахисної системи - це дуже важливий крок, адже часто саме цей фактор забезпечує максимальний комфорт життя в вашому домі чи квартирі.
У чому відмінність апартаментів від звичайних квартир
У чому відмінність апартаментів від звичайних квартир
Апартаменти, квартири, пентхауси - найчастіше між ними не роблять різниці, сприймаючи будь-яке визначення просто як житлове приміщення, які розрізняються лише площею. Насправді різниця досить істотна, тому необхідно враховувати кілька моментів, щоб знати чим відрізняється апартаменти від квартир.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень