• Головна
  • Блог
  • Оригінальний інтер'єр квартири: англійська класика в сучасній обробці

Оригінальний інтер'єр квартири: англійська класика в сучасній обробці

Зміст
Особливості сучасної англійської класики при оформленні житла

Англійська класика в інтер'єрі припадати до смаку багатьом. У той же час такий стиль, якщо втілювати його в строгих рамках вже не відповідає сучасному ритму життя. З цієї причини улюблена багатьма англійська класика набуваючи сучасних рис, які дозволяють насолодитися тонкої естетикою стилю і в той же час зробити його максимально функціональним, адаптованим під нинішній спосіб життя.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Особливості сучасної англійської класики при оформленні житла

Що ж таке англійська класика в загальних рисах, які атрибути притаманні цьому стилю в першу чергу? Це, звичайно ж, паркет, який викладений «ялинкою», камін, картатий візерунок в текстилі або обробці, дерев'яні меблі. Стиль має глибоке історичне коріння, тому він завжди змінювався, стаючи все більш гармонійним. Він хороший як для квартир, так і для приватних, заміських будинків.

Порожні простору не вітаються. Якщо залишився вільний куточок, то стиль диктує заповнити його чимось. Це може бути підлоговий світильник з торшером, крісло або кутовий столик. М'які меблі, як правило, представлена у вигляді крісел і диванів. Обов'язковий елемент - високі підлокітники і стяжка.

Якщо ви хочете облаштувати житло в подібному стилі, то слід подумати над розміщенням каміна. Звичайно, не кожен може дозволити собі розмістити повноцінний камін: це дороге рішення, яке потребує облаштування якісної витяжки та виділення додаткових квадратних метрів. В англійській класиці, в її сучасній обробці, цілком допустимо використання електричного каміна. Він створить необхідний затишок і підкреслить стильовий напрям.

Для оздоблення рекомендується використовувати дерево. Бажано натуральне, але можна застосовувати матеріали, які якісно імітують деревину. Це можуть бути шпалери, штукатурка під дерево і т.д.

Не зайвим буде зробити акцент за допомогою антикварного дерев'яного шафи або комода. Таке рішення додасть домашнього затишку.

Сучасна обробка англійської класики базується на тому, щоб залишити впізнавані і характерні риси стилю, але при цьому зробити його більш ергономічним і функціональним. У чому саме зробити відсилання до класики, вирішує дизайнер і замовник. Так, можна виконати складне і консервативне освітлення, при цьому дозволивши вольності в інших напрямках.

При виборі колірних відтінків рекомендується звернути увагу на такі, як: пряжене молоко, кава з молоком, шоколад, карамельні і вершкові відтінки.

При оформленні важливо дотримуватися симетричність, щоб простір виглядав логічно і впорядковано. Намагайтеся підбирати елементи інтер'єру порівнянні за масштабами один з одним.

Дотримуючись тематики англійської класики можна втілити деякі рішення з декорування за допомогою ліпнини. Ніякої пишної ліпнини не потрібно, інакше це буде походити на бароко. Щоб дотримуватися англійського стилю, досить виконати лаконічні молдинги, фризи і карнизи з простим, але витонченим рельєфом. Таким чином ви робите візуально сприйняття інтер'єру більш складним і продуманим. Також такі прийоми допоможуть візуально збільшити висоту стелі.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 4
Коментарі
Соня 29.10.2020 в 19:14
new comment
Интерьер в стиле английская классика действительно впечатлил, такой вот интерьер смотрится очень необычно, но стоит так же учитывать, что выбор цветовых гамм имеет немаловажное значение.
Каролина 23.10.2020 в 22:08
new comment
Антикварные вещи могут преобразить почти любой интерьер, добавив ему уюта и самобытности. Очень нравится оттенок топленого молока, он как будто придает дополнительное тепло пространству.
Милана 22.10.2020 в 17:56
new comment
Интересно было бы увидеть больше примеров современной английской классике. Пока сложно представить.
Яна 22.10.2020 в 12:39
new comment
Классика всегда актуальна. Английская классика - это конечно камин и деревянная мебель. Очень теплый и эргономичный стиль.
Отменить
Додати коментар
Бірюзовий колір і світле дерево в інтер'єрі квартири
Яскраві кольори здатні вдихнути життя в інтер'єр і зробити його нудним. Одним з таких квітів вважається бірюзовий. Він і його відтінки дуже популярні в використанні при оформленні інтер'єрів різних стилів.
Детальніше
Як втілити дизайн вітальні суміщеної з кухнею
Як втілити дизайн вітальні суміщеної з кухнею
Ще зовсім недавно мрія поєднати кухню з вітальні здавалася недосяжною. Багато, затамувавши подих, розглядали унікальні фото дизайну кухні-вітальні. Інтер'єр об'єднаних просторих приміщень з вбудованими меблями і побутовою обладнанням втілював ідею єдиного функціонального простору, де все розташовувалося до місця.
Тканинні ролети: як зібрати і встановити?
Тканинні ролети: як зібрати і встановити?
Ви провели ремонт у квартирі і тепер задумалися над тим, як би гідно оформити віконний проріз? Зверніть увагу на тканинні ролети, які легко встановлюються самостійно.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00