Оригінальний інтер'єр квартири: англійська класика в сучасній обробці

Англійська класика в інтер'єрі припадати до смаку багатьом. У той же час такий стиль, якщо втілювати його в строгих рамках вже не відповідає сучасному ритму життя. З цієї причини улюблена багатьма англійська класика набуваючи сучасних рис, які дозволяють насолодитися тонкої естетикою стилю і в той же час зробити його максимально функціональним, адаптованим під нинішній спосіб життя.

Оригінальний інтер'єр квартири: англійська класика в сучасній обробці

Особливості сучасної англійської класики при оформленні житла

Що ж таке англійська класика в загальних рисах, які атрибути притаманні цьому стилю в першу чергу? Це, звичайно ж, паркет, який викладений «ялинкою», камін, картатий візерунок в текстилі або обробці, дерев'яні меблі. Стиль має глибоке історичне коріння, тому він завжди змінювався, стаючи все більш гармонійним. Він хороший як для квартир, так і для приватних, заміських будинків.

Порожні простору не вітаються. Якщо залишився вільний куточок, то стиль диктує заповнити його чимось. Це може бути підлоговий світильник з торшером, крісло або кутовий столик. М'які меблі, як правило, представлена у вигляді крісел і диванів. Обов'язковий елемент - високі підлокітники і стяжка.

Якщо ви хочете облаштувати житло в подібному стилі, то слід подумати над розміщенням каміна. Звичайно, не кожен може дозволити собі розмістити повноцінний камін: це дороге рішення, яке потребує облаштування якісної витяжки та виділення додаткових квадратних метрів. В англійській класиці, в її сучасній обробці, цілком допустимо використання електричного каміна. Він створить необхідний затишок і підкреслить стильовий напрям.

Для оздоблення рекомендується використовувати дерево. Бажано натуральне, але можна застосовувати матеріали, які якісно імітують деревину. Це можуть бути шпалери, штукатурка під дерево і т.д.

Не зайвим буде зробити акцент за допомогою антикварного дерев'яного шафи або комода. Таке рішення додасть домашнього затишку.

Сучасна обробка англійської класики базується на тому, щоб залишити впізнавані і характерні риси стилю, але при цьому зробити його більш ергономічним і функціональним. У чому саме зробити відсилання до класики, вирішує дизайнер і замовник. Так, можна виконати складне і консервативне освітлення, при цьому дозволивши вольності в інших напрямках.

При виборі колірних відтінків рекомендується звернути увагу на такі, як: пряжене молоко, кава з молоком, шоколад, карамельні і вершкові відтінки.

При оформленні важливо дотримуватися симетричність, щоб простір виглядав логічно і впорядковано. Намагайтеся підбирати елементи інтер'єру порівнянні за масштабами один з одним.

Дотримуючись тематики англійської класики можна втілити деякі рішення з декорування за допомогою ліпнини. Ніякої пишної ліпнини не потрібно, інакше це буде походити на бароко. Щоб дотримуватися англійського стилю, досить виконати лаконічні молдинги, фризи і карнизи з простим, але витонченим рельєфом. Таким чином ви робите візуально сприйняття інтер'єру більш складним і продуманим. Також такі прийоми допоможуть візуально збільшити висоту стелі.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 336 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору