• Головна
  • Блог
  • Оригінальний інтер'єр квартири: англійська класика в сучасній обробці

Оригінальний інтер'єр квартири: англійська класика в сучасній обробці

Зміст
Особливості сучасної англійської класики при оформленні житла

Англійська класика в інтер'єрі припадати до смаку багатьом. У той же час такий стиль, якщо втілювати його в строгих рамках вже не відповідає сучасному ритму життя. З цієї причини улюблена багатьма англійська класика набуваючи сучасних рис, які дозволяють насолодитися тонкої естетикою стилю і в той же час зробити його максимально функціональним, адаптованим під нинішній спосіб життя.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Особливості сучасної англійської класики при оформленні житла

Що ж таке англійська класика в загальних рисах, які атрибути притаманні цьому стилю в першу чергу? Це, звичайно ж, паркет, який викладений «ялинкою», камін, картатий візерунок в текстилі або обробці, дерев'яні меблі. Стиль має глибоке історичне коріння, тому він завжди змінювався, стаючи все більш гармонійним. Він хороший як для квартир, так і для приватних, заміських будинків.

Порожні простору не вітаються. Якщо залишився вільний куточок, то стиль диктує заповнити його чимось. Це може бути підлоговий світильник з торшером, крісло або кутовий столик. М'які меблі, як правило, представлена у вигляді крісел і диванів. Обов'язковий елемент - високі підлокітники і стяжка.

Якщо ви хочете облаштувати житло в подібному стилі, то слід подумати над розміщенням каміна. Звичайно, не кожен може дозволити собі розмістити повноцінний камін: це дороге рішення, яке потребує облаштування якісної витяжки та виділення додаткових квадратних метрів. В англійській класиці, в її сучасній обробці, цілком допустимо використання електричного каміна. Він створить необхідний затишок і підкреслить стильовий напрям.

Для оздоблення рекомендується використовувати дерево. Бажано натуральне, але можна застосовувати матеріали, які якісно імітують деревину. Це можуть бути шпалери, штукатурка під дерево і т.д.

Не зайвим буде зробити акцент за допомогою антикварного дерев'яного шафи або комода. Таке рішення додасть домашнього затишку.

Сучасна обробка англійської класики базується на тому, щоб залишити впізнавані і характерні риси стилю, але при цьому зробити його більш ергономічним і функціональним. У чому саме зробити відсилання до класики, вирішує дизайнер і замовник. Так, можна виконати складне і консервативне освітлення, при цьому дозволивши вольності в інших напрямках.

При виборі колірних відтінків рекомендується звернути увагу на такі, як: пряжене молоко, кава з молоком, шоколад, карамельні і вершкові відтінки.

При оформленні важливо дотримуватися симетричність, щоб простір виглядав логічно і впорядковано. Намагайтеся підбирати елементи інтер'єру порівнянні за масштабами один з одним.

Дотримуючись тематики англійської класики можна втілити деякі рішення з декорування за допомогою ліпнини. Ніякої пишної ліпнини не потрібно, інакше це буде походити на бароко. Щоб дотримуватися англійського стилю, досить виконати лаконічні молдинги, фризи і карнизи з простим, але витонченим рельєфом. Таким чином ви робите візуально сприйняття інтер'єру більш складним і продуманим. Також такі прийоми допоможуть візуально збільшити висоту стелі.

Задати питання
Опубликавано: 06.03.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Стиль постмодернізм в інтер'єрі
Якщо говорити про постмодернізм в цілому, то це - все ж, скоріше, не стиль, а сукупність стильових напрямків. Тут і гіперболізація, і театральність, і фьюжн, і найнесподіваніші рішення, і еклектика: причому в абсолютно всіх видах мистецтва. Природно, постмодерн не міг залишити поза увагою інтер'єри.
Детальніше
Як доглядати за дерев'яними жалюзі
Як доглядати за дерев'яними жалюзі
Вибираючи дерев'яні жалюзі, ви отримуєте ефектний і зручний елемент інтер'єру. Механізм регулювання рівня освітлення тут ідентичний тому, що оснащуються металопластикові моделі. Для ламелей обраний природний матеріал, що і є їх привабливою особливістю.
Неокласичний стиль в інтер'єрі
Неокласичний стиль в інтер'єрі
При наявності величезного розмаїття сучасних функціональних і мінімалістичний стилів в інтер'єрі, все частіше замовники звертаються до стилів помпезним, насиченим декоративними елементами, в тому числі - стилю бароко, рококо, класичного
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень