Помаранчевий колір в інтер'єрі

Помаранчевий колір і його відтінки популярні в інтер'єрах, але використовувати їх необхідно обережно. Сам по собі колір дуже енергійний, зігріваючий. Тому, якщо невірно застосовувати, то він викличе негативний ефект. Щоб помаранчевий радував, необхідно враховувати деякі нюанси його застосування. Розглянемо докладніше як краще використовувати помаранчевий в інтер'єрі.

Особливості застосування оранжевого кольору

Серед відтінків оранжевого можна зустріти як обпалюють, яскраві, так і помірні ніжні. Як правило, цей колір рекомендується використовувати для акцентування. Тобто найчастіше він застосовується для всіляких аксесуарів, подушок, ваз і т.д., ніж для фарбування стелі або стін. Коли ви робите акцентування за допомогою помаранчевого, то виходить внести в інтер'єр нотки тепла, життєрадісності і активності.

Застосовуючи помаранчевий важливо пам'ятати, що він має властивість затьмарювати інші кольори в інтер'єрі. Тому важливо знати міру і враховувати колірну сполучуваність.

Для фарбування стель помаранчевий застосовується рідко, але в деяких випадках він доречний і допомагає приховати недоліки приміщення. Так, якщо у вас є вузька кімната з високою стелею, то фарбування стелі в помаранчевий візуально зробить його нижче і таким чином вийде ефект розширення стін.

Як же фонового кольору стін він застосовується рідко і може бути виправданий тільки в приміщеннях великої площі. Рекомендується використовувати для фону стін тільки в інтер'єрах, які не виходять на сонячну сторону, інакше буде надлишок яскравих кольорів, що зробить перебування в кімнаті стомленим. Якщо ви вирішили використовувати помаранчевий для стін, то підберіть менш насичений відтінок і комбінуйте його разом з бежевим або білим.

Акцентування за допомогою помаранчевого

Даний колір добре підходить для предметів меблів, текстилю та інших аксесуарів, які б ви хотіли виділити. Якщо прикрасити вікно помаранчевими жалюзі, то це зробить кімнату яскравіше і підкреслить віконний отвір. У сонячний день таке рішення буде виглядати особливо гарно.

Помаранчевий добре виглядає в інтер'єрах таких стилів, як:

  • авангард;
  • кантрі;
  • мінімалізм;
  • ретро;
  • хай тек;
  • східний.

У той же час краще уникати цього кольору, якщо ваш інтер'єр оформлений в стилі рококо, ампір або класичному. Найскладніше завдання правильно поєднувати помаранчевий з іншими квітами в інтер'єрі. Добре він виглядає з деякими холодними відтінками, але є і кольору, які дуже погано сумісні з помаранчевим.

Сполучуваність оранжевого

Цей колір добре поєднується з білим. Особливо, коли білий в якості фону стін. Він остуджує помаранчевий. Вдалим стане і поєднання з теплими відтінками зеленого. Така палітра в інтер'єрі подарує святковий настрій. Не менш хороший варіант, це поєднання помаранчевого з сірим. Сірий завдяки своїй спотворення знижує нав'язливість оранжевого. Незвичайне, але цілком цікаве поєднання - чорний і оранж. Добре підходить для сучасних стилів.

Використовувати помаранчевий разом з фіолетовим і рожевим вкрай не рекомендується. Вони занадто яскраві і не ладнають один з одним. Для більш точного уявлення про сполучуваність кольорів, ви можете скористатися колірним кругом.

В цілому ж, помаранчевий краще використовувати для оформлення дитячих кімнат, кухонь, спалень, прихожих і приміщень, де мало сонячного світла. Використовуючи відтінки оранжевого вдасться підібрати найкращий варіант для кожної кімнати.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 29.10.2019
Просмотрено: 168 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору