Помаранчевий колір в інтер'єрі

Зміст
Особливості застосування оранжевого кольору
Акцентування за допомогою помаранчевого
Помаранчевий добре виглядає в інтер'єрах таких стилів, як:
Сполучуваність оранжевого

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Помаранчевий колір і його відтінки популярні в інтер'єрах, але використовувати їх необхідно обережно. Сам по собі колір дуже енергійний, зігріваючий. Тому, якщо невірно застосовувати, то він викличе негативний ефект. Щоб помаранчевий радував, необхідно враховувати деякі нюанси його застосування. Розглянемо докладніше як краще використовувати помаранчевий в інтер'єрі.

Особливості застосування оранжевого кольору

Серед відтінків оранжевого можна зустріти як обпалюють, яскраві, так і помірні ніжні. Як правило, цей колір рекомендується використовувати для акцентування. Тобто найчастіше він застосовується для всіляких аксесуарів, подушок, ваз і т.д., ніж для фарбування стелі або стін. Коли ви робите акцентування за допомогою помаранчевого, то виходить внести в інтер'єр нотки тепла, життєрадісності і активності.

Застосовуючи помаранчевий важливо пам'ятати, що він має властивість затьмарювати інші кольори в інтер'єрі. Тому важливо знати міру і враховувати колірну сполучуваність.

Для фарбування стель помаранчевий застосовується рідко, але в деяких випадках він доречний і допомагає приховати недоліки приміщення. Так, якщо у вас є вузька кімната з високою стелею, то фарбування стелі в помаранчевий візуально зробить його нижче і таким чином вийде ефект розширення стін.

Як же фонового кольору стін він застосовується рідко і може бути виправданий тільки в приміщеннях великої площі. Рекомендується використовувати для фону стін тільки в інтер'єрах, які не виходять на сонячну сторону, інакше буде надлишок яскравих кольорів, що зробить перебування в кімнаті стомленим. Якщо ви вирішили використовувати помаранчевий для стін, то підберіть менш насичений відтінок і комбінуйте його разом з бежевим або білим.

Акцентування за допомогою помаранчевого

Даний колір добре підходить для предметів меблів, текстилю та інших аксесуарів, які б ви хотіли виділити. Якщо прикрасити вікно помаранчевими жалюзі, то це зробить кімнату яскравіше і підкреслить віконний отвір. У сонячний день таке рішення буде виглядати особливо гарно.

Помаранчевий добре виглядає в інтер'єрах таких стилів, як:

  • авангард;
  • кантрі;
  • мінімалізм;
  • ретро;
  • хай тек;
  • східний.

У той же час краще уникати цього кольору, якщо ваш інтер'єр оформлений в стилі рококо, ампір або класичному. Найскладніше завдання правильно поєднувати помаранчевий з іншими квітами в інтер'єрі. Добре він виглядає з деякими холодними відтінками, але є і кольору, які дуже погано сумісні з помаранчевим.

Сполучуваність оранжевого

Цей колір добре поєднується з білим. Особливо, коли білий в якості фону стін. Він остуджує помаранчевий. Вдалим стане і поєднання з теплими відтінками зеленого. Така палітра в інтер'єрі подарує святковий настрій. Не менш хороший варіант, це поєднання помаранчевого з сірим. Сірий завдяки своїй спотворення знижує нав'язливість оранжевого. Незвичайне, але цілком цікаве поєднання - чорний і оранж. Добре підходить для сучасних стилів.

Використовувати помаранчевий разом з фіолетовим і рожевим вкрай не рекомендується. Вони занадто яскраві і не ладнають один з одним. Для більш точного уявлення про сполучуваність кольорів, ви можете скористатися колірним кругом.

В цілому ж, помаранчевий краще використовувати для оформлення дитячих кімнат, кухонь, спалень, прихожих і приміщень, де мало сонячного світла. Використовуючи відтінки оранжевого вдасться підібрати найкращий варіант для кожної кімнати.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Olya 29.10.2019 в 16:48
new comment
Я бы в оранжевом цвете сделала свою кухню, именно такая расцветка на кухне, выглядит очень эффектно.
Отменить
Додати коментар
Чи можна встановити жалюзі самостійно?
В сучасних кліматичних умовах, якісна сонцезахисна система - це просто маст-хев. Сонце, особливо влітку - настільки спекотне, що звичайними шторами або портьєрами тут вже не врятуватися.
Детальніше
Стиль баухауз в інтер'єрі
Стиль баухауз в інтер'єрі
Баухауз - це ще один приклад стовідсотково функціонального стилю в інтер'єрі. Це - той самий випадок, коли абсолютно кожна деталь інтер'єру абсолютно практична і виконує якусь функцію, якщо і є декоративні елементи, то як правило, вони також знаходяться в цьому інтер'єрі не просто так.
Найчастіші помилки в оформленні інтер'єру
Найчастіші помилки в оформленні інтер'єру
Сучасний дизайн передбачає мінімалізм і спрощення щоденного побуту. Іншими словами, сучасний інтер'єр не передбачає зайвих елементів
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00