Вікно пластикове: деформація

Вікно пластикове: деформація

Встановлення нових склопакетів з ПВХ замість застарілих стала хорошим тоном і реалізується практично повсюдно. Нові склопакети допомагають позбутися від шуму вулиці і захистити приміщення від несприятливих погодних факторів. Перше з чого потрібно почати утеплення – замінена вікон, адже через них втрачається основна маса тепла. Варіантів скління, як і компаній пропонують послуги з установки, маса. В середньому термін служби ПВХ вікна складає близько 30 років. Максимальний термін служби 60 років. Здавалося б, встановив і забув, але це не завжди так.

Бувають ситуації, коли не прослужив і декількох місяців ПВХ вікно починає деформуватися. Звідси полій, протяг, тріщини в склі. У цій статті розглянемо основні причини чому відбуваються деформації вікон і як їм запобігти.

Як самостійно виявити деформацію вікна?

На жаль не завжди при установці нового вікна можна бути впевненим в його 100% надійності. Найчастіше з ладу входить фурнітура. Це досить просто поправити. Рідше трапляється деформація віконного профілю. У такій ситуації потрібен професійний ремонт або повна заміна склопакета.

Як зрозуміти, що вікно деформувалося? Неозброєним поглядом побачити деформацію на початковому етапі не так просто. У той же час поправити ситуацію найпростіше саме на початковому етапі, коли деформація ще не повністю порушила конструкцію профілю. Перш за все потрібно звернути увагу на те, як закривається і відкривається стулка вікна. Якщо з цим є труднощі, то це привід пильно поглянути на конструкцію профілю. Можливо, що проблеми пов'язані з фурнітурою і достатньо всього лише підтягнути болти. Якщо регулювання не допомогло, то це привід запідозрити деформацію.

Якщо при візуальному огляді не вдається виявити проблему, то рекомендується використовувати будівельний рівень. З його допомогою, прикладаючи до різних частин рами, з більшою ймовірністю вийде виявити проблемне місце. Якщо відхилення перевищує 1 мм, то ви виявили деформацію.

Чому виникають деформації?

Найбільш поширеною причиною деформування ПВХ вікна є перекіс. Можливо, що в процесі монтажу або експлуатації були порушені інструкції виробника. До іншим причин належать:

  • різкі скачки температури – через високу різниці між температурою всередині і зовні приміщення;
  • утворення конденсату – утворення конденсату призводить до дефектів і несправностей склопакета;
  • помилки монтажу – невірні виміри і розрахунки, порушення техніки при монтажі безсумнівно викличуть проблеми в майбутньому;
  • наявність мікротріщин в профілі – якщо через тріщини потрапляє вода, то при замерзанні вона руйнує геометрію профілю;
  • використання неякісних матеріалів – дешевий пластик, монтажна піна, герметик та інші витратні матеріали низької якості цілком можуть привести до утворення деформацій.

Це основні фактори викликають деформацію ПВХ вікон.

Як не допустити деформації вікна?

Перш за все важливо ретельно підходити до вибору віконного профілю і довіряти роботу компанії з гарною репутацією. Ознайомтеся з відгуками, попросіть документацію і сертифікати на товари. Також захистити вікна допоможуть ролети. Установка ролет на вікна дозволить захиститися від несприятливих погодних умов, які здатні спровокувати деформації.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 15.08.2019
Просмотрено: 82 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору