Вікно пластикове: деформація

Зміст
Як самостійно виявити деформацію вікна?
Чому виникають деформації?
Як не допустити деформації вікна?

Вікно пластикове: деформація

Встановлення нових склопакетів з ПВХ замість застарілих стала хорошим тоном і реалізується практично повсюдно. Нові склопакети допомагають позбутися від шуму вулиці і захистити приміщення від несприятливих погодних факторів. Перше з чого потрібно почати утеплення – замінена вікон, адже через них втрачається основна маса тепла. Варіантів скління, як і компаній пропонують послуги з установки, маса. В середньому термін служби ПВХ вікна складає близько 30 років. Максимальний термін служби 60 років. Здавалося б, встановив і забув, але це не завжди так.

Бувають ситуації, коли не прослужив і декількох місяців ПВХ вікно починає деформуватися. Звідси полій, протяг, тріщини в склі. У цій статті розглянемо основні причини чому відбуваються деформації вікон і як їм запобігти.

Як самостійно виявити деформацію вікна?

На жаль не завжди при установці нового вікна можна бути впевненим в його 100% надійності. Найчастіше з ладу входить фурнітура. Це досить просто поправити. Рідше трапляється деформація віконного профілю. У такій ситуації потрібен професійний ремонт або повна заміна склопакета.

Як зрозуміти, що вікно деформувалося? Неозброєним поглядом побачити деформацію на початковому етапі не так просто. У той же час поправити ситуацію найпростіше саме на початковому етапі, коли деформація ще не повністю порушила конструкцію профілю. Перш за все потрібно звернути увагу на те, як закривається і відкривається стулка вікна. Якщо з цим є труднощі, то це привід пильно поглянути на конструкцію профілю. Можливо, що проблеми пов'язані з фурнітурою і достатньо всього лише підтягнути болти. Якщо регулювання не допомогло, то це привід запідозрити деформацію.

Якщо при візуальному огляді не вдається виявити проблему, то рекомендується використовувати будівельний рівень. З його допомогою, прикладаючи до різних частин рами, з більшою ймовірністю вийде виявити проблемне місце. Якщо відхилення перевищує 1 мм, то ви виявили деформацію.

Чому виникають деформації?

Найбільш поширеною причиною деформування ПВХ вікна є перекіс. Можливо, що в процесі монтажу або експлуатації були порушені інструкції виробника. До іншим причин належать:

  • різкі скачки температури – через високу різниці між температурою всередині і зовні приміщення;
  • утворення конденсату – утворення конденсату призводить до дефектів і несправностей склопакета;
  • помилки монтажу – невірні виміри і розрахунки, порушення техніки при монтажі безсумнівно викличуть проблеми в майбутньому;
  • наявність мікротріщин в профілі – якщо через тріщини потрапляє вода, то при замерзанні вона руйнує геометрію профілю;
  • використання неякісних матеріалів – дешевий пластик, монтажна піна, герметик та інші витратні матеріали низької якості цілком можуть привести до утворення деформацій.

Це основні фактори викликають деформацію ПВХ вікон.

Як не допустити деформації вікна?

Перш за все важливо ретельно підходити до вибору віконного профілю і довіряти роботу компанії з гарною репутацією. Ознайомтеся з відгуками, попросіть документацію і сертифікати на товари. Також захистити вікна допоможуть ролети. Установка ролет на вікна дозволить захиститися від несприятливих погодних умов, які здатні спровокувати деформації.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 15.02.2021
Коментарів: 4
Коментарі
Евгений Мелюх 03.10.2019 в 05:52
new comment
У меня, наверное, такое произошло из-за усадки дома. Так как окно стало плохо закрываться. Немного помогла регулировка.
Александра 14.09.2019 в 19:43
new comment
А как быть например если в самом углу окна появилась заметная вмятина, хотя окно совершенно новое, чтобы вы могли посоветовать? Неужели в такой ситуации придется полностью менять все окно?
Ларачка 05.09.2019 в 23:00
new comment
А вот как быть если из пластикового окна заметно задувает, хотя заметных трещин или деформаций нет, в чем собственно тогда может быть проблема, ведь окно устанавливал профессионал!
Ирина 18.08.2019 в 00:25
new comment
Вот и у нас была трещина в стеклопакете. Для меня был шок. Фирму выбирали с репутацией и цены немаленькие. Окно поставили вначале осени, треснуло в феврале. Тогда был резкий перепад температур. Сказали, что тепловой шок. Хорошо хоть бесплатно заменили.
Отменить
Додати коментар
Стиль ампір в інтер'єрі
Стиль ампір в інтер'єрі - це своєрідна відсилання до наполеонівської епохи. Все в цьому стилі розкішно: і підкреслюється це кожним предметом меблів, кожним предметом декору. Стиль ампір точно не підійде тим, хто цінує мінімалізм і функціональність кожного елемента декору.
Детальніше
Що має на увазі дизайн-проект трикімнатної квартири
Що має на увазі дизайн-проект трикімнатної квартири
Дизайн трикімнатних апартаментів - завдання одночасно проста і складна. Власники подібного приміщення не обмежені метражем, а тому немає необхідності стримувати фантазію. Але, в той же час, всі три кімнати повинні гармоніювати між собою. А це нелегко. Та й варіантів інтер'єру 3 кімнатної квартири маса. Так що після ретельного аналізу дизайнерських «фішок», можна вибрати те, що сподобається кожному члену сім'ї. Кращі ідеї - на фото. Дизайн трикімнатної квартири площею близько 75 квадратних метрів створювався для сім'ї з трьох осіб. Об'єкт розташовується в новому житловому комплексі бізнес-класу, а тому в апартаментах цього комплексу найбільш органічно виглядає сучасний стиль інтер'єру з його динамічністю і мінімалістичністю.
Виразний мінімалізм в інтер'єрі, де поєднуються класика і модерн
Виразний мінімалізм в інтер'єрі, де поєднуються класика і модерн
Буває так, що людині подобається відразу кілька стилів в оформленні інтер'єру. Або, як варіант, пара живе в одній квартирі воліє різні напрямки. Як же тоді знайти вихід?
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00