Вікна по фен-шуй

Зміст
Наявність штор, їх колір і фактура

Розташування вікон в будинку - важлива деталь інтер'єру. Адже, погодьтеся, прокидатися в квартирі, наповненою яскравим сонячним світлом, набагато приємніше, ніж в тьмяному, погано освітленому приміщенні. Та й день проходить в більш піднесеному настрої, з'являється більше сил і енергії. А, відповідно, і підвищується працездатність, ви встигаєте зробити більше протягом доби.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Отже, розглянемо кілька основних критеріїв розташування вікон згідно фен-шую:

  • Сторони світла. Згідно даоської вченню краще, щоб вікна виходили на схід або південь. Адже так приміщення наповнюється позитивною енергетикою висхідного сонця. І категорично не вітається розташування віконних прорізів в сторону заходу. Так в будинок проникає негативна енергія заходу.
  • Чистота. Вікна повинні бути чистими. Щоб нічого не перешкоджало проникненню в житло позитивної енергії. Також не схвалюється захаращеність підвіконь. Максимум там можна розташувати квіти і рослини.
  • Розташування щодо дверей. Вважається поганим знаком, якщо вікна безпосередньо протиставлені дверей. Так енергія не буде затримуватися в квартирі, а відразу буде « виходити &raquo ;. Якщо вже вийшло, що проектування саме така, то це можна виправити, поставивши перегородку, або прикрасивши будинок « музикою вітру ».
  • Кількість. Вважається, що двері це « батьки &raquo ;, а вікна « діти &raquo ;. Відповідно, буде краще, якщо вікон не буде більше, ніж « батьків &raquo ;. За вченням це веде до непослуху і поганий обстановці в приміщенні. Ідеально, якщо співвідношення буде 2: 1. Також кількість вікон не повинно бути кратно 10.
  • Ніяких сколів, тріщин і старої фарби. Адже це теж веде до утримання позитивної енергії і проникненню поганий. Також рами не повинні « фонить » і пропускати вітер. Так вважається, що в кімнату проникає негативна енергія ша. А при фарбуванні і ремонті радять повністю зчищати стару фарбу.

Наявність штор, їх колір і фактура

Якщо ваші вікна виходять в паркову зону, лісосмугу, водойма або просто на доглянуту майданчик, то вам, безсумнівно, пощастило. Але не варто впадати у відчай, якщо це не так. Дану ситуацію можна компенсувати, прикрасивши отвори красивими шторами з яскравим малюнком, оформивши принт даної зони фотошпалерами, або розрядити обстановку, поставивши акваріум.

Крім цього рекомендується по настанні ночі закривати вікно гардинами, адже інакше в будинок може потрапити енергія інь.

Колір фіранок також має велике значення. Відповідно до стороною, на яку виходять ваші вікна, він повинен бути:

  • Південь – червоний. Адже це стихія вогню.
  • Схід – зелень. Ця сторона символізує дерево.
  • Північ – синій і чорний. Стихія води.
  • Захід – білий. Ця сторона ототожнюється з металом.

Не радять захищати житло, застосовуючи світловідбиваючі штори. Адже головна ідея в тому, щоб сонячне світло потрапляло в приміщення, а не затримувався. Та ж історія і з гратами. Якщо вже не виходить уникнути цих заходів безпеки, то краще їх прикрасити візерунком і зробити в тон з віконною рамою.

Ще один важливий нюанс. Рівень підвіконня повинен відповідати рівню талії. Це сприяє гармонії. А віконні прорізи не повинні бути занадто великими і високими, або ж навпаки, маленькими. Дозволити вікна слід на себе, це свідчить про впевненість і силу. Якщо відкривати назовні, то це говорить про невпевненість і залежність від оточуючих.

Удачі в облаштуванні інтер'єру!

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 4
Коментарі
Ева 02.12.2020 в 18:08
new comment
Не знала, что важно выбирать занавески согласно расположению окон. Мои выходят на запад, так что буду подбирать светлые тона.
Нина 30.10.2020 в 18:03
new comment
У меня в квартире в одной их комнат окна напротив двери расположены. О музе ветра что то слышала, но не знаю как она влияет.
Таня 19.08.2019 в 23:55
new comment
Для меня не совсем понятно, почему окон не может быть больше, чем дверей. Особенно в контексте, когда они ассоциируются с детьми, а двери с родителями... Ведь детки - это счастье.
Inna 18.09.2019 в 12:58
new comment
Ну, фен-шуй - это ведь восточное учение, поэтому там скорее всего все воспринимается с величайшим уважением к родителям, взрослым, наставникам. Поэтому и двери, как родители, становятся важнее окон, как детей.
Отменить
Додати коментар
Навіщо вікна заклеюють фольгою
Заклеювання вікон фольгою є одним зі старих способів захисту приміщення від нагрівання сонцем. У зв'язку зі зміною клімату, все частіше в літню пору року градусники фіксують аномальні показники температури. Плюси і мінуси цього методу. Сучасні методи захисту від спеки
Детальніше
Як зробити з балкона теплу кімнату
Як зробити з балкона теплу кімнату
Як з балкона зробити кімнату і тим самим забезпечити собі додаткові метри? Як з балкона зробити кімнату і тим самим забезпечити собі додаткові метри? Благоустрій балкона - що можна і не можна робити.
Жалюзі і ролети в Маріуполі
Жалюзі і ролети в Маріуполі
Вибір якісної сонцезахисної системи - це завжди досить непросто, тим більше - ринок великий і вибирати дійсно є з чого. Класичні горизонтальні і вертикальні жалюзі, численні варіанти ролет - рулонних штор, захисних ролет, ролет день-ніч, штор-плісе.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00