Вікна по фен-шуй

Зміст
Наявність штор, їх колір і фактура

Розташування вікон в будинку - важлива деталь інтер'єру. Адже, погодьтеся, прокидатися в квартирі, наповненою яскравим сонячним світлом, набагато приємніше, ніж в тьмяному, погано освітленому приміщенні. Та й день проходить в більш піднесеному настрої, з'являється більше сил і енергії. А, відповідно, і підвищується працездатність, ви встигаєте зробити більше протягом доби.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Отже, розглянемо кілька основних критеріїв розташування вікон згідно фен-шую:

  • Сторони світла. Згідно даоської вченню краще, щоб вікна виходили на схід або південь. Адже так приміщення наповнюється позитивною енергетикою висхідного сонця. І категорично не вітається розташування віконних прорізів в сторону заходу. Так в будинок проникає негативна енергія заходу.
  • Чистота. Вікна повинні бути чистими. Щоб нічого не перешкоджало проникненню в житло позитивної енергії. Також не схвалюється захаращеність підвіконь. Максимум там можна розташувати квіти і рослини.
  • Розташування щодо дверей. Вважається поганим знаком, якщо вікна безпосередньо протиставлені дверей. Так енергія не буде затримуватися в квартирі, а відразу буде « виходити &raquo ;. Якщо вже вийшло, що проектування саме така, то це можна виправити, поставивши перегородку, або прикрасивши будинок « музикою вітру ».
  • Кількість. Вважається, що двері це « батьки &raquo ;, а вікна « діти &raquo ;. Відповідно, буде краще, якщо вікон не буде більше, ніж « батьків &raquo ;. За вченням це веде до непослуху і поганий обстановці в приміщенні. Ідеально, якщо співвідношення буде 2: 1. Також кількість вікон не повинно бути кратно 10.
  • Ніяких сколів, тріщин і старої фарби. Адже це теж веде до утримання позитивної енергії і проникненню поганий. Також рами не повинні « фонить » і пропускати вітер. Так вважається, що в кімнату проникає негативна енергія ша. А при фарбуванні і ремонті радять повністю зчищати стару фарбу.

Наявність штор, їх колір і фактура

Якщо ваші вікна виходять в паркову зону, лісосмугу, водойма або просто на доглянуту майданчик, то вам, безсумнівно, пощастило. Але не варто впадати у відчай, якщо це не так. Дану ситуацію можна компенсувати, прикрасивши отвори красивими шторами з яскравим малюнком, оформивши принт даної зони фотошпалерами, або розрядити обстановку, поставивши акваріум.

Крім цього рекомендується по настанні ночі закривати вікно гардинами, адже інакше в будинок може потрапити енергія інь.

Колір фіранок також має велике значення. Відповідно до стороною, на яку виходять ваші вікна, він повинен бути:

  • Південь – червоний. Адже це стихія вогню.
  • Схід – зелень. Ця сторона символізує дерево.
  • Північ – синій і чорний. Стихія води.
  • Захід – білий. Ця сторона ототожнюється з металом.

Не радять захищати житло, застосовуючи світловідбиваючі штори. Адже головна ідея в тому, щоб сонячне світло потрапляло в приміщення, а не затримувався. Та ж історія і з гратами. Якщо вже не виходить уникнути цих заходів безпеки, то краще їх прикрасити візерунком і зробити в тон з віконною рамою.

Ще один важливий нюанс. Рівень підвіконня повинен відповідати рівню талії. Це сприяє гармонії. А віконні прорізи не повинні бути занадто великими і високими, або ж навпаки, маленькими. Дозволити вікна слід на себе, це свідчить про впевненість і силу. Якщо відкривати назовні, то це говорить про невпевненість і залежність від оточуючих.

Удачі в облаштуванні інтер'єру!

Задати питання
Опубликавано: 17.07.2019
Комментариев: 2
Коментарі
Таня
19.08.2019 в 23:55
new comment
Для меня не совсем понятно, почему окон не может быть больше, чем дверей. Особенно в контексте, когда они ассоциируются с детьми, а двери с родителями... Ведь детки - это счастье.
Inna
18.09.2019 в 12:58
new comment
Ну, фен-шуй - это ведь восточное учение, поэтому там скорее всего все воспринимается с величайшим уважением к родителям, взрослым, наставникам. Поэтому и двери, как родители, становятся важнее окон, как детей.
Отменить
Додати коментар
Жалюзі і ролети в Лисичанську
Жалюзі і ролети - це справжній маст-хев в будь-якому будинку. Вони допомагають регулювати освітленість, опціонально - захищати житло від злому, підтримувати оптимальну температуру, ізолювати приміщення від шуму, - жалюзі це суцільні плюси.
Детальніше
Як реалізувати біло-чорний мінімалізм в інтер'єрі
Як реалізувати біло-чорний мінімалізм в інтер'єрі
Якщо Ви володар малогабаритної квартири, рекомендуємо Вам взяти на замітку один з найефектніших і вдалих способів її оформлення. Сьогодні ми поговоримо про мінімалізмі в чорно-білому кольорі, який здатний зробити інтер'єр стильним і просторим. Виходячи з невеликої площі квартири, випливає висновок про те, що використовувати для її оформлення стиль ар-деко або бароко, які передбачають використання громіздких меблів і безлічі декоративних елементів, не найкращий варіант. Адже і без того невелика квартира буде виглядати ще більш захаращеною і тісною. Наші експерти рекомендують зробити вибір на користь лаконічності, практичності і помірності. Всі ці якості знаходять своє відображення саме в стилі мінімалізм.
Установка жалюзі в Борисполі
Установка жалюзі в Борисполі
Якісні, правильно підібрані жалюзі або ролети - це відмінний вихід для тих, хто втомився від непрактичності традиційних штор і хоче отримати легке, функціональне рішення.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень