Вікна та штори

Вікна та штори

Якщо наш будинок - наша фортеця, то вікна наших будинків і квартир - це очі в світ. А очі, як відомо, потребують захисту. І такий захист вікон - це жалюзі і тканинні ролети.
 
Подивіться, як жіноча половина людства ретельно доглядає за своїми очима, постійно намагаючись акцентувати на них увагу іншої половини людства, для цього всіляко прикрашаючи їх засобами косметики. А окуляри для жінок - це не тільки захист від сонця або додаткова оптика, це ще один штрих до краси і чарівності.
 
Так само, як жінки прикрашають свої очі, вони прагнуть прикрасити вікна. Ви не знайдете жодного будинку, де мешкає жінка, в якому вікна не були б прикрашені оригінальними шторами, жалюзі або гардинами.
 
Оформлення вікон - це пристрасть будь-якої жінки. І з появою жалюзі можливостей реалізації цієї пристрасті стало ще більше. А оскільки догляд за жалюзі дуже простий, а різноманітність видів і матеріалів для виготовлення жалюзі досить широкий, політ жіночої фантазії при оформленні вікон практично не знає кордонів.
 
Римські штори, штори бриз, тканинні рулонні штори, вертикальні жалюзі різноманітних квітів, з тканин різних фактур вдало замінюють традиційні штори і економлять час жінок для більш цікавих занять, ніж прання і прасування штор.
 
Автор: Микола Пунько
Задати питання
Опубликавано: 16.03.2019
Комментариев: 6
Коментарі
Евгения
08.09.2019 в 20:04
new comment
Редко какая женщина не любит украшать свой дом и конечно же окна, это уже в крови заложено у нее. Римские шторы как бы новый вариант для наших дам, но популярность все же уже получил. Я себе кабинет такими шторами оформила.
Света
21.08.2019 в 23:22
new comment
Я во всех комнатах планировала ролеты или римскую штору. Но вот в гостинной решила отказаться. Там балкон, большая дверь и мне кажется, что ролета не будет хорошо держаться, будет постоянно оттягиваться. У кого какой опыт?
Иванка
06.08.2019 в 13:35
new comment
Это правда, почти каждая женщина любит украшать окна по своему. Ибо не важно какой ремонт вы сделали в квартире, если ваши окна не оформлены по вашему вкусу, квартира смотрится незаконченно и ужасно:))
Кариша
13.08.2019 в 17:26
new comment
Поэтому и требуется выбирать красивые шторы или занавесы. Мне очень нравятся различные жалюзи вместо штор. Кстати можно даже найти деревянные жалюзи или с каким нибудь японским узором, тогда это точно будет считаться дополнением!
Дарина
04.08.2019 в 23:33
new comment
Хочется что-то поменять в квартире, но не совсем радикально. На окнах есть гардины и отказываться от них, в общем и целом, не хотелось бы. Но привнести что-нибудь новое можно. Вопрос только в том, что лучше сочетается с гардинами: рулонные шторы или жалюзи?
Лана
12.08.2019 в 22:22
new comment
Я бы на вашем месте выбрала бы бамбуковые жалюзи, они смотрятся довольно-таки оригинально и дополнят любой интерьер. Такие жалюзи можно в квартиру или офис, они кстати не дорого стоят.
Отменить
Додати коментар
Як відремонтувати будинок, непридатний для життя
У статті ми детально розповімо про будинок, зведеному в 18 столітті у французькій долині Лаури. З моменту його споруди всередині приміщення не проводилося жодного ремонту. Але нові власники будинку вирішили реконструювати його. З усього наявного на прибудинковій території тільки 10% займала площу житлового простору.
Детальніше
10 правил поєднання: штори, подушки, оббивка
10 правил поєднання: штори, подушки, оббивка
При облаштуванні кімнати потрібно враховувати не тільки функціональні особливості меблів, але і поєднання елементів між собою. Просто вибрати колір і текстуру штор, подушок і оббивки - легко. Але як це поєднати між собою? Про це ми і розповімо все в 10 пунктах.
Як встановлювати тканинні ролети
Як встановлювати тканинні ролети
Тканинні ролети інакше називають тканинні штори. Обидва визначення виконують одну і ту ж функцію - захист приміщення від проникнення світла, плюс до всього служать в якості декору. Популярність ролети здобули за рахунок своєї простий функціональності, і вони практично не вимагають особливого догляду. Є два варіанти, як встановити тканинні ролети - власноруч або звернутися в спеціалізовану компанію.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень