Облаштування інтер’єру - знайдіть свій стиль

Створити цікавий дизайн інтер'єру - це серйозне завдання для будь-якого, хто облаштовує свою квартиру. Добре продумані кімнати повинні бути послідовними, затишними і функціональними

Облаштування інтер’єру - знайдіть свій стиль

Створення дизайну інтер'єру - надзвичайно цікавий, але в той же час копіткий і трудомісткий процес. Послідовне облаштування будинку вимагає не тільки естетичного смаку, але йм практичних і математичних навичок. Вам необхідно правильно спланувати простір, вибрати обладнання та розрахувати, які меблі поміститься в кімнаті.

Добре мебльована квартира повинна бути красивою, функціональною і затишною. Окремі кімнати повинні виглядати гармонійно. Перш ніж перейти до планування зовнішнього вигляду вашої квартири, проаналізуйте, які меблі і техніка вам потрібні. Враховуйте площу всієї квартири і окремих кімнат. Зробіть розрахунки, щоб побачити, які меблі помістяться в обраних місцях. Також подумайте, в якому стилі ви хочете оформити своє житло.

Перед тим, як облаштувати окремі кімнати в квартирі, вам необхідно вирішити, який стиль інтер'єру вам більше підходить.

Найпопулярніші з них:

  1. Класичний стиль - простий, затишний і елегантний.
  2. Скандинавський стиль - він відрізняється функціональністю, комфортом і простими формами, в ньому переважають натуральні матеріали (особливо дерево) і яскраві кольори, мало прикрас.
  3. Сучасний стиль - переважають холодні кольори, скло, камінь і пластик, в квартирах з таким інтер'єром часто багато електроніки.
  4. Ретро стиль - це пропозиція для любителів традиційних предметів інтер'єру минулих епох, домінують антикваріат і старовинні аксесуари.
  5. Сільський стиль - інакше відомий як рустік, в якому домінують дерево та інші природні матеріали.
  6. Колоніальний стиль - поєднує в собі традиційний декор старої Англії зі східними елементами з Азії або Африки.
  7. Стиль гламур - він сповнений блиску і елегантності, меблі часто мають цікаві, незвичні форми, домінують прикраси і золотистий колір.
  8. Стиль бохо - етнічні мотиви і яскраві кольори, цей стиль походить від руху хіпі.
  9. Прованський стиль - родом з південної Франції, трохи романтичний, легкий і повітряний, переважають яскраві кольори, дерево і квіткові мотиви.
  10. Індустріальний стиль - інакше відомий як лофт, трохи різкий і таємничий, має прохолодні кольори і прості матеріали, такі як метал або бетон.

Визначити, який стиль підійде саме вам, буває непросто. В такому випадку краще звернутися за допомогою до професійного дизайнера. Спеціаліст вивчить особливості вашої квартири, візьме до уваги всі ваші побажання і розробить індивідуальний дизай-проект для його подальшої реалізації.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 18.07.2020
Просмотрено: 114 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору