• Головна
 • Блог
 • Облаштування інтер’єру - знайдіть свій стиль

Облаштування інтер’єру - знайдіть свій стиль

Створити цікавий дизайн інтер'єру - це серйозне завдання для будь-якого, хто облаштовує свою квартиру. Добре продумані кімнати повинні бути послідовними, затишними і функціональними

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Створення дизайну інтер'єру - надзвичайно цікавий, але в той же час копіткий і трудомісткий процес. Послідовне облаштування будинку вимагає не тільки естетичного смаку, але йм практичних і математичних навичок. Вам необхідно правильно спланувати простір, вибрати обладнання та розрахувати, які меблі поміститься в кімнаті.

Добре мебльована квартира повинна бути красивою, функціональною і затишною. Окремі кімнати повинні виглядати гармонійно. Перш ніж перейти до планування зовнішнього вигляду вашої квартири, проаналізуйте, які меблі і техніка вам потрібні. Враховуйте площу всієї квартири і окремих кімнат. Зробіть розрахунки, щоб побачити, які меблі помістяться в обраних місцях. Також подумайте, в якому стилі ви хочете оформити своє житло.

Перед тим, як облаштувати окремі кімнати в квартирі, вам необхідно вирішити, який стиль інтер'єру вам більше підходить.

Найпопулярніші з них:

 1. Класичний стиль - простий, затишний і елегантний.
 2. Скандинавський стиль - він відрізняється функціональністю, комфортом і простими формами, в ньому переважають натуральні матеріали (особливо дерево) і яскраві кольори, мало прикрас.
 3. Сучасний стиль - переважають холодні кольори, скло, камінь і пластик, в квартирах з таким інтер'єром часто багато електроніки.
 4. Ретро стиль - це пропозиція для любителів традиційних предметів інтер'єру минулих епох, домінують антикваріат і старовинні аксесуари.
 5. Сільський стиль - інакше відомий як рустік, в якому домінують дерево та інші природні матеріали.
 6. Колоніальний стиль - поєднує в собі традиційний декор старої Англії зі східними елементами з Азії або Африки.
 7. Стиль гламур - він сповнений блиску і елегантності, меблі часто мають цікаві, незвичні форми, домінують прикраси і золотистий колір.
 8. Стиль бохо - етнічні мотиви і яскраві кольори, цей стиль походить від руху хіпі.
 9. Прованський стиль - родом з південної Франції, трохи романтичний, легкий і повітряний, переважають яскраві кольори, дерево і квіткові мотиви.
 10. Індустріальний стиль - інакше відомий як лофт, трохи різкий і таємничий, має прохолодні кольори і прості матеріали, такі як метал або бетон.

Визначити, який стиль підійде саме вам, буває непросто. В такому випадку краще звернутися за допомогою до професійного дизайнера. Спеціаліст вивчить особливості вашої квартири, візьме до уваги всі ваші побажання і розробить індивідуальний дизай-проект для його подальшої реалізації.

Популярні питання наших клієнтів
Який стиль підходить для маленької квартири?

Для маленької квартири підійде стиль, які передбачає мінімальну кількість меблів. До того ж меблі повинні бути функціональні і місткі, але не займати багато місця. Для такої квартири підійде стиль лофт, мінімалізм, функціоналізм і хай-тек.

Що таке скандинавський стиль в інтер'єрі?

Скандинавський дизайн характеризується пастельними, бежевими і білими тонами. У ньому присутні простота, практичність і елегантність. Цей дизайн поєднав в собі красу і функціональність.

Як називається сучасний стиль?

Кожній епосі притаманний свій сучасний стиль. Раніше сучасним стилем вважався модерн. Сьогодні ж сучасним вважається інтер'єр в стилі мінімалізм.

Що характерно для дизайну сучасного інтер'єру?

Сучасний стиль інтер'єру - це протилежність традиційного стилю. Він характеризується однорідними поверхнями замість рельєфу, тканинами без малюнків і мінімумом аксесуарів. Ознакою сучасного стилю є порядок і організація зберігання.

Що входить в обов'язки дизайнера інтер'єру?

Для того, щоб створити унікальний дизайн свого житла потрібно звернутися до дизайнера інтер'єру, який володіє навичками, спеціальними програмами і почуттям стилю для створення будь-якого стилю інтер'єру. Він змоделює проект дизайну, підбере меблі, колір стін, штори на вікна. Складе кошторис і навіть підбере магазини, де можна придбати все предмети меблів і інтер'єру за вигідними цінами.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 17.05.2021
Коментарів: 12
Коментарі
Наталья 24.05.2021 в 00:23
new comment
Меня очень привлекает скандинавский стиль: очень лаконичный, уютный и при этом своеобразный стиль. Люблю когда нет ничего лишнего, всё довольно строго и при этом элегантно и стильно.
Станислав Львович 23.05.2021 в 17:02
new comment
Благо, сейчас есть масса компютерных программ, которые помогают увидеть, как будет выглядеть помещение в будущем. Так что можно и смому заняться дизайнерством. Но, конечно же, опытный дизайнер сделает все в разы лучше. Правда, и денюжку не малую "попросит".
Динара 03.12.2020 в 13:51
new comment
Найти свой стиль не так просто, как кажется на первый взгляд. Самое сложное, не смешать разные не сочетающиеся стили.
Ирина 02.12.2020 в 15:33
new comment
И действительно, интереснее самому его придумать, а потом воплотить идеи в реальность.
Даниэль 13.11.2020 в 20:06
new comment
Похоже, мой стиль можно назвать эклектика, фьюжн, антидизайн и прочие синонимы смешения всех стилей безсерьезного подхода к этому.
Ксюша _ Ксения 13.11.2020 в 20:04
new comment
Вот стиль ретро создать проще простого. У каждого в доме есть что-то из ретро. Ковры или пластинки хотя бы.
Дима 13.11.2020 в 20:02
new comment
Хотелось бы научиться отличать все эти стили друг от друга. Жаль, что нет примеров фото или видео.
Ксю 13.11.2020 в 20:01
new comment
Интересно, стиль гламур - это сейчас можно? Яркость, блестки, мне кажется, остались в нулевых, нет?
инна 13.11.2020 в 19:59
new comment
Только здесь узнала, что деревенский стиль и рустик - это одно и то же! Думала, есть различия.
Ния 13.11.2020 в 19:57
new comment
Индустриальный стиль для меня самый непонятный из всех существующих, он холодный и мрачный.
Ксю 13.11.2020 в 19:50
new comment
Свой стиль можно найти только меняя его, периодически делая ремонты. Не всегда по картинке понятно, комфортно будет в этом интерьере или еще не идеал.
Алексей 01.10.2020 в 15:22
new comment
Не могу понять зачем обращаться к специалисту, не он же жить в моей квартире будет, главное что бы мне нравилось.
Отменить
Додати коментар
Стиль консерватизм в інтер'єрі
Стиль консерватизм в інтер'єрі в останні роки став досить популярним. Він універсальний, достатньо легко вписується як в невеликі квартири-студії, так і в досить просторі заміські будинки. Якщо ви домосід і насторожено ставитеся до всіляких сюрпризів.
Детальніше
Японські панелі
Японські панелі
Японські штори - розсувні конструкції, появою яких на світло світ зобов'язаний невеликим за площею осель японців. Вони знайшли рішення, повністю відповідне своїм менталітетом - лаконічне і елегантне.
Японський стиль в інтер'єрі квартири
Японський стиль в інтер'єрі квартири
Японський стиль поєднує в собі мінімалізм, бездоганне і лаконічне з'єднання гам, а також нестандартне оформлення. Багато шанувальників Японії і її традицій мріють створити своє житло з урахуванням всіх традицій. Після виходить красиве, просторе приміщення з мінімальною кількістю меблів.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00