Області застосування захисних ролет

Області застосування захисних ролет

Компактність, безпеку, довговічність і естетичний вигляд рольставней роблять їх відмінним доповненням до різних житловим і нежитловим будівлям. Застосовують ролети для зовнішнього і внутрішнього оформлення. Ролети стали популярнішими, ніж домінуюче ще десять років тому металеві решітки. І на те є причини. Грати можна було відкрити або закрити, вони монтувалися монолітно. До того ж решітки не захищали від сторонніх поглядів і інших чинників, від яких з успіхом захищають рольставні. Розглянемо основні сфери застосування ролет.

Що собою являють рольставні?

Основне питання, які ставлять перед собою власники гаражів, заміських котеджів, магазинів – забезпечити безпеку і збереження майна. Існує безліч способів захиститися від небажаного проникнення, але ролети показують найкращий результат. Особливо, якщо комбінувати цей спосіб з іншими, наприклад, охоронною сигналізацією.

Ролети представляють собою металеве полотно складаються з алюсмневих або сталевих профілів, яке ковзає по бічних напрямних. Коли рольставні відкриваються, вони згортаються в спеціальний короб, який розташований над віконним або дверним прорізом. За рахунок того, що ролети виготовляються точно під параметри певного отвору, досягається повна ізоляція.

Область застосування ролет

Активно ролети використовуються для захисту житлових приміщень. Квартири, приватні будинки, заміські котеджі, дачі – всюди доречні рольставні. Вони захищають житло від зазіхань третіх осіб, сторонніх поглядів і кліматичних факторів. Найбільш підходящим типом для житлових приміщень вважаються ролети з алюмінієвих профілів.

Для підвищення теплоізоляційних якостей рекомендується використовувати пенозаполненний профіль. Вони важить менше, ніж сталеві ролети і мають привабливий зовнішній вигляд, який просто поєднувати з екстер'єром будівлі, підібравши відповідну забарвлення.

Для комерційних об'єктів також добре підійдуть ролети. Бутіки в ТРЦ, магазини біля будинку, супермаркети – рольставні забезпечують прекрасну захист для кожного приміщення. Для бутиків та інших торгових приміщень, які розташовані в ТРЦ, хорошим вибором стане використання ґратчастих ролет. Вони не поступаються за міцністю звичайним, а за рахунок своєї прозорості ще і рекламують товар в опущеному положенні. Для торгових точок рекомендується підбирати ролети відповідного класу захисту.

Офісні будівлі також потребують захисту, тому установка рольставней виправдана і в них. Найчастіше ролети використовують для захисту приміщення від стороннього проникнення в робочий час. Використання ролет з максимальним рівнем захисту допоможе надійно захистити цінне майна і документацію в офісі.

Ролети відмінно підійдуть для захисту автомобіля від угону. Для гаражів рекомендується використовувати сталевий профіль і дистанційну систему відкриття.

Для банків, ювелірних магазинів існують спеціальні, броньовані рольставні. Усередині профілю розташовані броньовані вставки. Слід врахувати, що такі системи не легкі і їх не можна назвати доступними.

Також ролети актуальні в таких місцях, як:

  • складські приміщення;
  • громадські заклади – кінотеатри, кафе, розважальні центри, школи і т.д;
  • медичні установи – діагностичні лабораторії, поліклініки тощо.

Сфера застосування ролет досить обширна і залежить лише від фантазії. Ролети підійдуть до більшості будинків, де може знадобитися додатковий захист.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 15.08.2019
Просмотрено: 300 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору