• Головна
  • Блог
  • Чи потрібен сервісний догляд для механізму рулонних штор

Чи потрібен сервісний догляд для механізму рулонних штор

Зміст
Різноманітність механізмів рулонних штор
Коли необхідно звертатися в сервісний центр
Висновок

Чи потрібен сервісний догляд для механізму рулонних штор

Рулонні штори користуються особливою популярністю за рахунок високої функціональності і зручності використання. Окремо варто виділити привабливість конструкції. Тканинні ролети оптимально вписуються в будь-яке приміщення за рахунок різноманіття колірного виконання. Додаткова перевага — регулювання світлового потоку, що дозволяє насолоджуватися комфортним освітленням незалежно від часу доби.

Механізм рулонних штор відрізняється міцністю і надійністю, але навіть найміцніші механізми час від часу виходять з ладу. В такому випадку ремонт можна зробити самостійно або звернутися в сервісну службу.

Різноманітність механізмів рулонних штор

Розрізняють два типу:

  • з ручним приводом;
  • з електронним приводом.

Конструкція ручного приводу відрізняється простотою, складається з тканинного полотна і ланцюжки використовуваної для управління штори. Залежно від встановленого механізму, конструкція може доповнюватися коробом, в якому прихована згорнута тканину.

Ролета з електричним приводом оснащується додатково мотором, що призводить систему в дію. Для управління використовується дистанційний пульт, який дозволяє опускати і піднімати шторку з будь-якого кута кімнати. Залежно від виробника, пульт ДУ може управляти або однієї ролетою в квартирі або всіма розташованими в будівлі. Не менш популярним є варіант управління за допомогою спеціальної кнопки, розташованої біля ролети на стіні.

В залежності від використовуваного механізму, необхідно дотримуватися певних правил експлуатації, щоб продовжити термін використання ролети:

  • при відкритті і закритті рольставен з ручним приводом, необхідно уникати різких рухів, в іншому випадку пошкодиться пружинний механізм або ланцюжок;
  • відкриваються ролети тільки за допомогою ручного або електричного приводу, не використовуючи нижню планку, в іншому випадку вона може відірватися і пошкодити всю систему;
  • не використовувати при відкритті системи сторонні предмети, в іншому випадку вони можуть зламатися і потрапити всередину приводу.

Не варто забувати про те, що навіть випадкові удари здатні пошкодити полотно або конструкцію і в цьому випадку доведеться звернутися в сервісний центр.

Коли необхідно звертатися в сервісний центр

Незважаючи навіть на самий дбайливий догляд і акуратне використання, деякі ролети виходять з ладу. Найчастіше з ладу виходить автофіксатор, що утримує тканину на певній висоті. В такому випадку необхідно повністю замінювати блок управління.

Не менш поширеною проблемою є обрив або випадання ланцюжка при недбалому використанні. Навіть якщо все одна ланка випадає із замку, управління ролетою стає неможливим. Майстер за допомогою спеціальних інструментів відновить цілісність механізму.

Висновок

Сервісні центри дозволяють в короткі терміни відремонтувати роллету, незалежно від з'явилася проблеми. Самостійний ремонт проводити не рекомендується, в іншому випадку ви просто повністю зламаєте систему.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 15.02.2021
Коментарів: 4
Коментарі
Алена 20.08.2019 в 21:05
new comment
Нам доводилось менять автофиксатор. По словам мастера, он был некорректно установлен изначально. Теперь муж сам следит за механизмом. Бережное отношение залог долговечности.
Агнесса 27.08.2019 в 23:30
new comment
А как Ваш муж следит за механизмом? А то я не понимаю, что там можно контролировать? Просто никогда не дергаю, когда открываю штору и все. Даже не понимаю, что же там может ломаться.
Светлана 18.08.2019 в 00:29
new comment
А сколько должна служить рулонная штора? Муж устанавливал самостоятельно, покупали в магазине. Прошло года четыре. Внизу сломались крепления к леске. Там все планочка и эти крепежи пластмассовые. Сейчас заказали у мастеров, так планка алюминиевая.
Руслан 24.08.2019 в 23:23
new comment
Смотря сколько и как именно вы дергаете. У нас служила почти десять лет, потом просто захотели обновить, но механизм и ткань были в хорошем состоянии. Правда, заказывали сразу на фирме и монтаж, и изготовление.
Отменить
Додати коментар
Стильні рулонні штори оптом
Компанія пропонує купити рулонні штори оптом від виробника в Харкові на найвигідніших умовах. Продаж рулонних штор оптом від провідного виробника в Харкові.
Детальніше
Як фарбувати стіни водоемульсійною фарбою за допомогою валика
Як фарбувати стіни водоемульсійною фарбою за допомогою валика
Рідкісний ремонт не супроводжується фарбуванням стін. Від того, наскільки якісно і акуратно проведена фарбування буде залежати і кінцевий результат. З цієї причини до фарбування стін рекомендується підійти максимально відповідально.
Єгипетський стиль в інтер'єрі
Єгипетський стиль в інтер'єрі
Сучасний Єгипет і Древній Єгипет - це два, безумовно, дуже різні держави. У інтер'єрних стилях, найчастіше, намагаються відтворити інтер'єрні особливості та культурні риси саме Стародавнього Єгипту - держави з надзвичайно цікавою історією, цікавою культурою, дуже самобутнього.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00