Чи потрібен сервісний догляд для механізму рулонних штор

Чи потрібен сервісний догляд для механізму рулонних штор

Рулонні штори користуються особливою популярністю за рахунок високої функціональності і зручності використання. Окремо варто виділити привабливість конструкції. Тканинні ролети оптимально вписуються в будь-яке приміщення за рахунок різноманіття колірного виконання. Додаткова перевага — регулювання світлового потоку, що дозволяє насолоджуватися комфортним освітленням незалежно від часу доби.

Механізм рулонних штор відрізняється міцністю і надійністю, але навіть найміцніші механізми час від часу виходять з ладу. В такому випадку ремонт можна зробити самостійно або звернутися в сервісну службу.

Різноманітність механізмів рулонних штор

Розрізняють два типу:

  • з ручним приводом;
  • з електронним приводом.

Конструкція ручного приводу відрізняється простотою, складається з тканинного полотна і ланцюжки використовуваної для управління штори. Залежно від встановленого механізму, конструкція може доповнюватися коробом, в якому прихована згорнута тканину.

Ролета з електричним приводом оснащується додатково мотором, що призводить систему в дію. Для управління використовується дистанційний пульт, який дозволяє опускати і піднімати шторку з будь-якого кута кімнати. Залежно від виробника, пульт ДУ може управляти або однієї ролетою в квартирі або всіма розташованими в будівлі. Не менш популярним є варіант управління за допомогою спеціальної кнопки, розташованої біля ролети на стіні.

В залежності від використовуваного механізму, необхідно дотримуватися певних правил експлуатації, щоб продовжити термін використання ролети:

  • при відкритті і закритті рольставен з ручним приводом, необхідно уникати різких рухів, в іншому випадку пошкодиться пружинний механізм або ланцюжок;
  • відкриваються ролети тільки за допомогою ручного або електричного приводу, не використовуючи нижню планку, в іншому випадку вона може відірватися і пошкодити всю систему;
  • не використовувати при відкритті системи сторонні предмети, в іншому випадку вони можуть зламатися і потрапити всередину приводу.

Не варто забувати про те, що навіть випадкові удари здатні пошкодити полотно або конструкцію і в цьому випадку доведеться звернутися в сервісний центр.

Коли необхідно звертатися в сервісний центр

Незважаючи навіть на самий дбайливий догляд і акуратне використання, деякі ролети виходять з ладу. Найчастіше з ладу виходить автофіксатор, що утримує тканину на певній висоті. В такому випадку необхідно повністю замінювати блок управління.

Не менш поширеною проблемою є обрив або випадання ланцюжка при недбалому використанні. Навіть якщо все одна ланка випадає із замку, управління ролетою стає неможливим. Майстер за допомогою спеціальних інструментів відновить цілісність механізму.

Висновок

Сервісні центри дозволяють в короткі терміни відремонтувати роллету, незалежно від з'явилася проблеми. Самостійний ремонт проводити не рекомендується, в іншому випадку ви просто повністю зламаєте систему.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 15.08.2019
Просмотрено: 308 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору