Кілька слів про дизайн вікон

Кілька слів про дизайн вікон

Домогтися бездоганного дизайну вікон можна не тільки при зверненні до професіонала. Із застосуванням власної фантазії, корисної інформації з вільних джерел і сучасних матеріалів, це можна зробити швидко і якісно власними зусиллями, при цьому отримати приємні емоції від творчого процесу.

Жалюзі - must-have для стильного сучасного декорування вікон.

Із застосуванням жалюзі ви зможете додати вікну будь-яких розмірів шарм, виразність, передати в ньому власний характер. Акуратний підбір світлозахисних виробів зробить інтер'єр кожного приміщення витонченим, стильним і елегантним, привнесе в житло особливу гармонію і затишок.

Вибираючи жалюзі, особливу увагу важливо приділити колірного рішення. Щоб візуально збільшити простір в приміщенні віддайте перевагу холодні відтінки - наприклад, можете віддати перевагу виробам блакитного або білого кольору. Якщо в оформленні приміщення вам не вистачає затишку - віддайте перевагу жалюзі теплих кольорів. Головне правило - все елементи облаштування повинні добре поєднуватися один з одним і жодна деталь не повинна вас дратувати.

Важливі деталі для вдалого вибору жалюзі або штор.

Якими б гарними не були вироби для декорування вікон самі по собі, їх практичність і експлуатаційні характеристики для вдалого дизайну не менш значущі. Вибираючи жалюзі, ви зможете ідеально регулювати надходження світлового потоку в приміщення, завдяки чому зможете домогтися бажаної атмосфери і оформлення.

Для класичного, елегантного і акуратного оформлення вікон в кухні, кабінеті або вітальні, доцільно застосовувати римські штори. Щоб зручно і стильно облаштувати дитячу, можна віддати перевагу вертикальні жалюзі, горизонтальні жалюзі або рулонні штори.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 06.05.2021
Коментарів: 6
Коментарі
Дашутка 02.09.2019 в 03:32
new comment
А вот если окна очень большие в квартире, какие тогда жалюзи лучше выбрать, а так же сколько времени займёт их установка? Просто в последнее время очень многие выбирают именно жалюзи.
Ирма 17.08.2019 в 22:20
new comment
Наше кухонное окошко не большое, так же подоконник очень маленький и не вместительный, толком то его и оборудовать не получится. Но вот если подобрать соответствующие жалюзи, выйдет не плохо!
Виталий 07.08.2019 в 14:55
new comment
Вот я бы не стал вешать деревянные жалюзи или бамбуковые ролеты как на фото, ибо судя по количеству влажности в комнате они быстро придут в негодность, да и грибок на стенах их повредит так же. Думаю металлические сюда подойдут как нельзя к стати.
Кристина 16.08.2019 в 19:10
new comment
Я с вами Виталий не согласна в данном вопросе, у нас например в квартире нормальная влажность и бамбуковые жалюзи в сто раз лучше смотрятся стандартных пластиковых. Так что это уже получается дело вкуса.
Дина 05.08.2019 в 23:09
new comment
От того, чем занавешены окна, в конечном итоге зависит весь интерьер, на мой взгляд. Предпочитаю тканевые рулонные шторы, они более современно смотрятся, чем привычные занавески.
Василка 18.09.2019 в 20:14
new comment
Дина, Не только от того чем они занавешены, еще главную роль играет сам вид окна, его можно красиво оформить даже при этом не используя шторы или жалюзи, было бы только на это желание.
Отменить
Додати коментар
Георгіанський стиль в інтер'єрі
Георгіанський стиль сьогодні не дуже сильно поширений в дизайні інтер'єрів, але тим не менш, він стане відмінним рішенням для тих, хто тяжіє до респектабельним, класичним рішенням, які точно не вийдуть з моди протягом довгого часу.
Детальніше
Як використовувати еркер в квартирі
Як використовувати еркер в квартирі
Еркер - це частина кімнати, що виступає за межі фасаду. Таке нестандартне рішення дає можливість проектувальникам збільшити площу стандартних міських квартир. Еркер забезпечує хороше освітлення приміщення, робить його просторіше.
Як застосувати колір венге в інтер'єрі кухні
Як застосувати колір венге в інтер'єрі кухні
Незважаючи на те, що зараз улюблений колір в інтер'єрі кухні у більшості дизайнерів білий, справжня класика ніколи не старіє. Якраз класичним можна назвати колір венге. Це дерево, яке росте в Східній Африці і як матеріал відрізняється зносостійкістю.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00