Німецький стиль в інтер'єрі

Зміст
Німецький стиль в інтер'єрі: що він собою являє?
Основні відмінні риси німецького стилю в інтер'єрі: які вони?
Сонцезахисні системи для німецького стилю в інтер'єрі: які краще вибрати?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Німецький стиль в інтер'єрі: що він собою являє?

Працьовиті, господарські німці привнесли чимало ідей в скарбничку будівництва та облаштування. Міцність, солідність, комфорт - три кити, на яких тримається німецький стиль. Не можна сказати, що німецький стиль зараз дуже вже популярний в дизайні інтер'єру: але в будь-якому випадку, він точно варта вашої уваги і, можливо, саме його ви виберете в якості основного дизайнерського напрямку в вашому домі.

Основні відмінні риси німецького стилю в інтер'єрі: які вони?

 1. Про колір: найбільше німцям імпонують відтінки деревини, тому всередині німецьких особняків можна спостерігати різні їх поєднання: каштановий і золотисто-горіховий, тисовий і колір мореного дуба. В такому колориті, найчастіше, оформляють стіни. Німецький стиль можна віднести до свого роду класикою - аристократичним і респектабельної, але без надмірного пафосу. Тому дуже багато яскравих і, тим більше, кислотних відтінків точно бути не повинно. Контрасти допустимі. Серед домінуючих відтінків - білий, сірий, чорний, кремовий, коричневий, кавовий. Як колірних акцентів підійде червоний, бордовий, синій, приглушений оранжевий. Акцентів повинно бути не надто багато.
 2. Під стать і підлоги: колись лише деревина, а сьогодні використовують і ламінат, і плитку «дерев'яних» відтінків. Якщо ви використовуєте плитку, то не забувайте про необхідність в підігріві підлоги. Добре підійде також, наприклад, складальної паркет. На підлозі можуть бути присутніми килими у вигляді шкур тварин.
 3. Вікна повинні бути досить великими.
 4. Якщо мова йде про інтер'єр спальні, то тут все повинно говорити про спокій і про релаксе. Спокійні відтінки, мінімум декору, Максимум зручності.
 5. Стеля фарбують в білий, виділяючи темно-вишневим, шоколадним або графітовим фактурістие балки. Втім, останнім часом частіше вдаються до натяжних конструкцій. Ніяких карнизів і бордюрів; рамки великих вікон легкі на вигляд, без «наворотів». Також стелі можуть бути декоровані деревом, що в німецький, типово "фахверковий" стиль також впишеться досить вдало.
 6. Якщо мова йде про заміських будинках, то майже завжди є вікна і в даху. Також, якщо у вас - заміський будинок, то в німецькому інтер'єрі зовсім не зайвим буде камін.
 7. Меблі - зразок класичних ліній. Прагматичні столи, зручні, але строгі дивани, квадратні, стійкі крісла з натуральної деревини. Меблі можуть виглядати як би нарочито необробленої: це відмінно вписується в цілісну концепцію німецького кантрі стилю.
 8. В першу чергу, німецький стиль асоціюється, звичайно ж, з будинками в стилі фахверк. Тому, якщо у вас - приватний будинок, то почати, мабуть, варто саме з екстер'єру.
 9. Роль текстилю традиційна: це диванні подушки, чохли на кріслах і на стільцях, скатертини, а також матові, без бахроми і рюшів штори. Але все ж, ми впевнені, що штори вже давно пора замінити на більш практичні і функціональні сонцезахисні системи. Виглядати вони можуть не менш естетично, ніж давно звичні нам штори.
 10. Освітлення в інтер'єрах такого стилю повинно бути мінімалістичним. Ніяких громіздких люстр! Перевагою користуються прості плафони з матового скла.
 11. Не можна сказати, що в інтер'єрах німецького стилю вітається надлишок декору, але він, в будь-якому випадку, повинен бути. Кімнати прикрашають картинами, сімейними фотопортретами, вазами, сувенірними пивними кухлями.
 12. На відміну від багатьох інших етнічних стилів, в німецькому - практично немає обмежень на видимість побутової техніки, різних систем типу "розумний будинок". Німецький стиль в інтер'єрі - це дійсно досить оптимальний баланс між красою, добротністю, респектабельністю і стовідсотковим комфортом.

Сонцезахисні системи для німецького стилю в інтер'єрі: які краще вибрати?

Як сонцезахисних систем, що ідеально підходять німецькому стилю, добре підійдуть горизонтальні дерев'яні жалюзі, класичні текстильні ролети світлих кремових відтінків. Непогано будуть виглядати ролети день-ніч, що складаються з двох типів полотна - прозорого і непрозорого. Така конструкція дозволяє дуже точно регулювати рівень освітленості в приміщенні, в цілому. А ще, для спальні відмінно підійдуть штори блекаут. Вони і в інтер'єр впишуться відмінно, і від сонця захистять по максимуму.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 5
Коментарі
Лина 03.12.2020 в 15:02
new comment
Интерьер светлый и теплый. Чувствуется какая-то фундаментальность, основательность. Стиль дорогой.
Тоня 02.12.2020 в 23:50
new comment
Немецкий стиль выглядит домашним, натуральным. Он мне этим импонирует. К тому же именно в интерьере немцы проявляют свои чувства
Зоя 02.12.2020 в 18:09
new comment
Для меня немецкий стиль все еще остается непонятным. Как будто в нем нет отличительной особенности.
Лилия 28.10.2020 в 18:59
new comment
Сейчас отделывают загородный дом. Как раз хотела, чтоб конечный результат был ближе к классике, но без пафоса. Понравилась идея использовать оттенки древесины, так помещения выглядят уютно и интересно.
Оксана 23.10.2020 в 19:37
new comment
Никогда не выделяла немецкий стиль как отдельный, но в целом, он неплохой, хотя не могу назвать современным.
Отменить
Додати коментар
Оздоблення стін панелями МДФ
МДФ - це дрібнодисперсний фракція. Матеріал складається з деревних частинок, які під пресом «складаються» в плиту. Ці панелі потім можна використовувати в ремонті. Розглянемо особливості матеріалу і його застосування.
Детальніше
Японський стиль в інтер'єрі кухні
Японський стиль в інтер'єрі кухні
Кухня в Японії - це одночасне красиве і функціональне простір. Якщо ви хочете облаштувати кухню в японському стилі, то потрібно знати традиційний підхід, важливі елементи і етапи облаштування кухні. Цим ми і поділимося сьогодні.
Виробники механізмів для рулонних штор
Виробники механізмів для рулонних штор
Різноманітність виробів на сучасному ринку вводить в замішання: як вибрати краще рішення, яке не переплативши? Тут все просто: приділіть належну увагу тканини, з якої виготовлені рольштори і бренду-виробнику роллетного механізму.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00