Німецький стиль в інтер'єрі

Німецький стиль в інтер'єрі: що він собою являє?

Працьовиті, господарські німці привнесли чимало ідей в скарбничку будівництва та облаштування. Міцність, солідність, комфорт - три кити, на яких тримається німецький стиль. Не можна сказати, що німецький стиль зараз дуже вже популярний в дизайні інтер'єру: але в будь-якому випадку, він точно варта вашої уваги і, можливо, саме його ви виберете в якості основного дизайнерського напрямку в вашому домі.

Основні відмінні риси німецького стилю в інтер'єрі: які вони?

 1. Про колір: найбільше німцям імпонують відтінки деревини, тому всередині німецьких особняків можна спостерігати різні їх поєднання: каштановий і золотисто-горіховий, тисовий і колір мореного дуба. В такому колориті, найчастіше, оформляють стіни. Німецький стиль можна віднести до свого роду класикою - аристократичним і респектабельної, але без надмірного пафосу. Тому дуже багато яскравих і, тим більше, кислотних відтінків точно бути не повинно. Контрасти допустимі. Серед домінуючих відтінків - білий, сірий, чорний, кремовий, коричневий, кавовий. Як колірних акцентів підійде червоний, бордовий, синій, приглушений оранжевий. Акцентів повинно бути не надто багато.
 2. Під стать і підлоги: колись лише деревина, а сьогодні використовують і ламінат, і плитку «дерев'яних» відтінків. Якщо ви використовуєте плитку, то не забувайте про необхідність в підігріві підлоги. Добре підійде також, наприклад, складальної паркет. На підлозі можуть бути присутніми килими у вигляді шкур тварин.
 3. Вікна повинні бути досить великими.
 4. Якщо мова йде про інтер'єр спальні, то тут все повинно говорити про спокій і про релаксе. Спокійні відтінки, мінімум декору, Максимум зручності.
 5. Стеля фарбують в білий, виділяючи темно-вишневим, шоколадним або графітовим фактурістие балки. Втім, останнім часом частіше вдаються до натяжних конструкцій. Ніяких карнизів і бордюрів; рамки великих вікон легкі на вигляд, без «наворотів». Також стелі можуть бути декоровані деревом, що в німецький, типово "фахверковий" стиль також впишеться досить вдало.
 6. Якщо мова йде про заміських будинках, то майже завжди є вікна і в даху. Також, якщо у вас - заміський будинок, то в німецькому інтер'єрі зовсім не зайвим буде камін.
 7. Меблі - зразок класичних ліній. Прагматичні столи, зручні, але строгі дивани, квадратні, стійкі крісла з натуральної деревини. Меблі можуть виглядати як би нарочито необробленої: це відмінно вписується в цілісну концепцію німецького кантрі стилю.
 8. В першу чергу, німецький стиль асоціюється, звичайно ж, з будинками в стилі фахверк. Тому, якщо у вас - приватний будинок, то почати, мабуть, варто саме з екстер'єру.
 9. Роль текстилю традиційна: це диванні подушки, чохли на кріслах і на стільцях, скатертини, а також матові, без бахроми і рюшів штори. Але все ж, ми впевнені, що штори вже давно пора замінити на більш практичні і функціональні сонцезахисні системи. Виглядати вони можуть не менш естетично, ніж давно звичні нам штори.
 10. Освітлення в інтер'єрах такого стилю повинно бути мінімалістичним. Ніяких громіздких люстр! Перевагою користуються прості плафони з матового скла.
 11. Не можна сказати, що в інтер'єрах німецького стилю вітається надлишок декору, але він, в будь-якому випадку, повинен бути. Кімнати прикрашають картинами, сімейними фотопортретами, вазами, сувенірними пивними кухлями.
 12. На відміну від багатьох інших етнічних стилів, в німецькому - практично немає обмежень на видимість побутової техніки, різних систем типу "розумний будинок". Німецький стиль в інтер'єрі - це дійсно досить оптимальний баланс між красою, добротністю, респектабельністю і стовідсотковим комфортом.

Сонцезахисні системи для німецького стилю в інтер'єрі: які краще вибрати?

Як сонцезахисних систем, що ідеально підходять німецькому стилю, добре підійдуть горизонтальні дерев'яні жалюзі, класичні текстильні ролети світлих кремових відтінків. Непогано будуть виглядати ролети день-ніч, що складаються з двох типів полотна - прозорого і непрозорого. Така конструкція дозволяє дуже точно регулювати рівень освітленості в приміщенні, в цілому. А ще, для спальні відмінно підійдуть штори блекаут. Вони і в інтер'єр впишуться відмінно, і від сонця захистять по максимуму.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 21.12.2019
Просмотрено: 118 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору