• Головна
  • Блог
  • На якій висоті вішати телевізор на стіну для зручного і безпечного перегляду

На якій висоті вішати телевізор на стіну для зручного і безпечного перегляду

Зміст
Як визначити комфортний показник відстані
Як визначити потрібну висоту

Телевізор - один з основних приладів у багатьох будинках. Перегляд новин, кінофільмів і улюблених передач дозволяє зібратися всій родині в одній кімнаті. Тому так важливо розташувати телевізор на такій висоті, при якій екран буде максимально чітко і якісно видно кожному знаходиться в кімнаті. Загальні рекомендації фахівців зводяться до того, що телевізор повинен розташовуватися по прямій між глядачем і стіною, на якій він розташований, при цьому простір, що утворився не можна перевантажувати іншими елементами інтер'єру, щоб не створювати зайвий дискомфорт.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Як визначити комфортний показник відстані


Щоб визначити, на якому місці стіни монтувати кронштейн для телевізора, можна визначити комфортний рівень для вашого зору. Досить тільки зайняти звичне місце перегляду, закрити очі, прийняти зручну для вас позу, а потім просто відкрити очі. Ваші очі будуть спрямовані на точку, яка повинна стати центром розташування вашого телевізора.

При цьому відстань до самого екрана прорахувати дуже просто, необхідно лише помножити діагональ екрану на два (при розрахунках враховувати показник не в дюймах, а в см). Не менш важливим є показник відхилення від екрану. Щоб очі не втомлювалися в процесі перегляду телевізора, рекомендується розташовуватися не далі, ніж 10 градусів відхилення. Вже при 15-20 градусах відхилення, очі почнуть втомлюватися вже через кілька хвилин.

При монтуванні рекомендується використовувати виключно похилі кронштейни, які дозволяють регулювати комфортний рівень нахилу для перегляду телевізора, незалежно від кількості людей, що зібралися біля екрану. Щоб уникнути поломок кронштейна, необхідно використовувати системи кріплення, які призначені для конкретних моделей. Або переглянути характеристики самого кронштейна.

Як визначити потрібну висоту


Місце висоти необхідно підбирати в залежності від призначення самого приміщення, адже телевізор може використовуватися в будь-якій кімнаті. У вітальні телевізор найчастіше комбінується разом з системою домашнього кінотеатру, тому встановлюється на спеціальну тумбу або підвішується на стіну так, щоб було видно з будь-якого кута кімнати.

У спальні телевізор розташовується навпроти ліжка або будь-якого іншого спального місця. Так можна дивитися улюблені фільми, не залишаючи теплого місця.

На кухні телевізор частіше встановлюється в непримітному місці або навпаки обіднього столу. Додатково вибираються компактні прилади, які можна було б переставляти у міру необхідності.

Незалежно від кімнати, при розташуванні приладу необхідно звільнити сусіднє простір, щоб екран був видимим з будь-якої точки простору. Оптимальним рішенням стане установка телевізора в спеціальні ніші в меблів, які дозволяють вирішити цю проблему з мінімальним дискомфортом.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 27.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Катя 29.10.2020 в 19:50
new comment
Мне нравится, когда телевизор расположен именно по центру, но не намного выше, так как задирать голову для просмотра фильма, не очень уж и удобно. Вот как раз в зале у нас телевизор расположен по центру, что очень удобно.
Отменить
Додати коментар
Стиль прованс: настрій Французької Рив'єри в інтер'єрі
Прованс - це про затишок, ніжність і сентиментальність. Стиль прованс виглядає ніжно і трохи наївно, це додає йому більшого шарму і вишуканості. Чимось нагадує сільський стиль або квартиру літніх людей в гірській французькому селі.
Детальніше
Стиль гранж в інтер'єрі
Стиль гранж в інтер'єрі
Стиль гранж являє собою відмінне рішення для всіх, хто хоче отримати красивий, дизайнерський, оригінальний інтер'єр і не витратити при цьому занадто багато грошей. Гранж дозволяє поєднувати старе і нове, дорогі речі і мас-маркет, просте зі складним
Кухонні меблі в японському стилі
Кухонні меблі в японському стилі
Створюючи інтер'єр в японському стилі, важливо приділити безліч уваги кухні, так як вона є центровий кімнатою, в якій щодня збираються домочадці, а також гості.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00