Москітні сітки

Зміст
Москітні сітки: їх основні переваги та недоліки

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

З настанням теплої пори року проблема комах стає все більш і більш актуальною. Літо, сонце, спека - хочеться відкрити вікно навстіж і насолоджуватися свіжим повітрям. Але при цьому є ризик того, що приміщення наповниться комарами, мухами, осами. Що робити, як уберегтися від комах? Звичайно ж, ви можете користуватися спеціальними препаратами - репелентами, можете включати в розетки спеціальні фумігатори, але до сих пір немає гарантії повної безпеки ні того, ні іншого. Якщо всі ці варіанти з тих чи інших причин для вас неприйнятні, то варто задуматися про москітних сітках.

Москітні сітки: їх основні переваги та недоліки

Москітні сітки - найзручніший спосіб убезпечитися від комах, які так і норовлять влітку залетіти у вікно. Фумігатори дорогі і деякі не люблять їх запах або переживають за вплив на організм людини, липкі стрічки незручні - постійно так чи інакше на них натикаєшся. Та й потім, все це має тимчасовий ефект. Засоби проти комах потрібно постійно докуповувати. Та й не скористаєшся фумігатором, якщо захочеться відкрити на ніч вікно - ефекту не буде. Так що тут вже або свіже повітря, або відсутність комах.

Москітні сітки же - це одноразове вкладення, яке прослужить довгі роки - не один сезон! До того ж, є ще низка істотних плюсів:

  1. Москітна сітка абсолютно нешкідлива і не виділяє шкідливих речовин навіть при нагріванні: на відміну від тих же горезвісних фумігаторів.
  2. Ви можете без проблем встановити москітну сітку в вікні дитячої, з огляду на її абсолютної нетоксичність і нешкідливості.
  3. Спеціальні види полотна, з яких зроблені москітні сітки, не пропускають алергени або пил. Таким чином, якщо у вас алергія на пилок або, наприклад, на тополиний пух, то разом із захистом від комах, ви запросто вбережете себе і від цієї напасті.
  4. Зручність догляду - достатньо протерти мильною губкою і сполоснути. Протирати москітні сітки можна не частіше двох-трьох разів на рік.
  5. Москітні сітки абсолютно не дорогі, захист від комах вам обійдеться досить дешево.
  6. Москітні сітки досить довговічні, часто міняти їх не доведеться.
  7. Вони дуже прості в установці. Зробити це ви можете і самостійно, не залучаючи до цього фахівців.
  8. Москітні сітки дуже універсальні, вони відмінно сумісні з будь-якими видами вікон. Ви можете замовити сітку абсолютно будь-якого розміру.
  9. Ви вільно можете відкривати вікна, провітрювати, без ризиків того, що на ніч в приміщення залетить дуже багато комарів або інших комах.
  10. Москітні сітки можна встановлювати як на вікна, так і на двері, - для додаткового захисту.

Звичайно ж, далеко не все так ідеально, як може здатися на перший погляд. Багато хто не дуже люблять москітні сітки за те, що вони дещо порушують естетику інтер'єру, вони і справді можуть виглядати в вікнах не дуже-то естетично. Крім цього, з москітною сіткою ви не вугільної у вікно просто фізично. Виходом може бути москітна сітка на спеціальній рамці, яку можна як зняти, так і поставити назад досить швидко, але все одно це може доставляти деякі незручності. Втім, ці недоліки з лишком компенсуються стовідсотковим комфортом, відсутністю токсичності і будь-яких небезпек для здоров'я.

Москітні сітки відмінно поєднуються з будь-якими сонцезахисними системами - хоч жалюзі, хоч ролетами.

Якщо ви хочете встановити на свої вікна москітні сітки, то ви можете без проблем замовити їх разом з установкою у фахівців компанії Nikoss. У нас - чесні ціни та високу якість всієї продукції: як готової, так і тієї, що ми робимо на замовлення, з нами - тисячі задоволених клієнтів по всій Україні. З нами установка будь-яких сонцезахисних систем і москітних сіток - це максимально просто!

Задати питання
Опубликавано: 28.07.2019
Комментариев: 13
Коментарі
Nastisya
19.09.2019 в 05:25
new comment
Несколько лет не пользовались москитной сеткой, а вот в этом году установил муж практически на все окна и балкон. Теперь не жалею, потому что летом комаров почти не было, правда сегодня муха в квартиру залетела, но еще не понятно, как именно. Ведь на всех окнах установлена москитная сетка!
Марта
12.09.2019 в 09:39
new comment
Сейчас производители предлагают огромное разнообразие моделей сеток, под любую конструкцию. Сетку обязательно нужно ставить. Особенно если в доме дети. Укусы большинства насекомых могут вызвать аллергию.
Кристина
08.09.2019 в 00:46
new comment
Вот я тоже удивлена комментарием, что можно испортить интерьер. Ведь реально москитную сетку почти не видно - только слегка серый оттенок у окна. Зато по функциональности - она лидирует!
Наталья
21.08.2019 в 16:00
new comment
Я заказала сразу, когда решила поменять окна. Интерьер она испортить не может! Если конечно она не ярко-красного цвета. Никаких минусов у нее нет. Сэкономить на москитке - значит потратиться потом на лечение укусов насекомых, приобретение различных отпугивающих средств и т.д. Экономия должна быть разумной. Москитная сетка однозначно должна быть.
Вика
20.08.2019 в 20:26
new comment
А я впервые слышу о том, что москитные сетки можно заказывать раздвижные, которые удобны, чтобы легко выглядывать в окно. Нужно такие заказать. А ещё у меня вопрос - нужно ли москитные сетки на зиму вынимать. Они, конечно, там не нужны. Но я просто думаю стоит ли мучаться?
Мария
12.08.2019 в 12:43
new comment
Москитная сетка нужна обязательно. Потому что летает много разной живности, которую потом приходится выгонять. Сеткой удобно пользоваться. Поставил и убрал, когда это необходимо.
Олеся
10.08.2019 в 22:34
new comment
Не знаю, как мы раньше обходились без москитных сеток, сейчас я без них просто не могу. Заказали специальные раздвижные сетки, они намного удобнее, по-моему, чем обычные вставные.
Алена Н.
07.08.2019 в 08:50
new comment
Заказывала окно, а про сетку не подумала. Потом переживала, что не подберу сетку, так как окно не стандартного размера. Все оказалось просто. Изготовили на раме с учетом габаритов окна. По поводу эстетики, все в порядке. Интерьер нисколько не портит. Свою функцию на 100% выполняет. Не представляю как можно без нее обойтись.
Андрей
04.08.2019 в 15:50
new comment
Да-да столько плюсов у москитной сетки, на самом деле так и есть, но все забываю о главном ее минусе, нельзя вылезти в окно. Например покурить на балконе ,где стоит москитная сетка, дико неудобно. Что бы протереть окно с внешней стороны нужно снимать и обратно ставить москитную сетку, а это не всегда выходит с первого раза, а если она вовсе выскальзывает у вас из рук( такое бывало) и падает вниз, тогда совсем печально становится. Но несомненно никаких насекомых в доме нет!
Ольга
04.08.2019 в 05:45
new comment
Москитные сетки заказывала сразу же в комплекте с пластиковыми окнами, поэтому лет 15 пользуюсь. удобно и легко. Насекомые не попадают. Уход минимальный, на зиму снимаем, весной монтируем.
Мария
02.08.2019 в 15:47
new comment
Мы живем рядом с озером. Ближе к вечеру дома появляется много комаров и мошкары. К счастью, мы приобрели москитную сетку. Она как раз подходит к пластиковым окнам. Сетка летом нас выручает. Надеюсь, прослужит долго.
Nata
01.08.2019 в 20:31
new comment
Какую москитную сетку выбрать для не большого окошка, а так же реально ли ее установить самостоятельно, если нет специальных навыков? Так же как определиться с качеством такой сетки?
Arnika
07.08.2019 в 02:08
new comment
Учитывайте размера вашего окошка при выборе такой москитной сетки, так же если не разбираетесь как установить ее самостоятельно, лучше воспользуйтесь услугами специалиста.
Отменить
Додати коментар
Як модернізувати кухню в брежневка
Кухні в брежневках сильно відстають від сучасних стандартів - вони дуже маленькі (6-8 кв. М), мають криві стіни, старі комунікації і особливості начебто газової колонки. Втім, є і гідності - більш високі в порівнянні з хрущовками стелі (найчастіше 2,7 м) і товсті зовнішні стіни. У цьому матеріалі ми розповімо, як модернізувати кухню з такими даними і перетворити її в супер-функціональний і сучасний простір.
Детальніше
Броньовані ролети
Броньовані ролети
До різного роду ролетів і жалюзі все вже давно звикли: це - функціональна захист від занадто яскравих сонячних променів, від перегріву приміщення, якісно підібрані ролети або жалюзі дозволяють зберігати тепло в приміщенні навіть в самий холодний сезон.
Установка і замовлення жалюзі в Бердянську
Установка і замовлення жалюзі в Бердянську
Попит на жалюзі та ролети на вікна в Бердянську сьогодні досить високий. Обумовлено це численними перевагами даного елементу інтер'єру над стандартними гардинами і шторами.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень