Москітні сітки

Москітні сітки

З настанням теплої пори року проблема комах стає все більш і більш актуальною. Літо, сонце, спека - хочеться відкрити вікно навстіж і насолоджуватися свіжим повітрям. Але при цьому є ризик того, що приміщення наповниться комарами, мухами, осами. Що робити, як уберегтися від комах? Звичайно ж, ви можете користуватися спеціальними препаратами - репелентами, можете включати в розетки спеціальні фумігатори, але до сих пір немає гарантії повної безпеки ні того, ні іншого. Якщо всі ці варіанти з тих чи інших причин для вас неприйнятні, то варто задуматися про москітних сітках.

Москітні сітки: їх основні переваги та недоліки

Москітні сітки - найзручніший спосіб убезпечитися від комах, які так і норовлять влітку залетіти у вікно. Фумігатори дорогі і деякі не люблять їх запах або переживають за вплив на організм людини, липкі стрічки незручні - постійно так чи інакше на них натикаєшся. Та й потім, все це має тимчасовий ефект. Засоби проти комах потрібно постійно докуповувати. Та й не скористаєшся фумігатором, якщо захочеться відкрити на ніч вікно - ефекту не буде. Так що тут вже або свіже повітря, або відсутність комах.

Москітні сітки же - це одноразове вкладення, яке прослужить довгі роки - не один сезон! До того ж, є ще низка істотних плюсів:

  1. Москітна сітка абсолютно нешкідлива і не виділяє шкідливих речовин навіть при нагріванні: на відміну від тих же горезвісних фумігаторів.
  2. Ви можете без проблем встановити москітну сітку в вікні дитячої, з огляду на її абсолютної нетоксичність і нешкідливості.
  3. Спеціальні види полотна, з яких зроблені москітні сітки, не пропускають алергени або пил. Таким чином, якщо у вас алергія на пилок або, наприклад, на тополиний пух, то разом із захистом від комах, ви запросто вбережете себе і від цієї напасті.
  4. Зручність догляду - достатньо протерти мильною губкою і сполоснути. Протирати москітні сітки можна не частіше двох-трьох разів на рік.
  5. Москітні сітки абсолютно не дорогі, захист від комах вам обійдеться досить дешево.
  6. Москітні сітки досить довговічні, часто міняти їх не доведеться.
  7. Вони дуже прості в установці. Зробити це ви можете і самостійно, не залучаючи до цього фахівців.
  8. Москітні сітки дуже універсальні, вони відмінно сумісні з будь-якими видами вікон. Ви можете замовити сітку абсолютно будь-якого розміру.
  9. Ви вільно можете відкривати вікна, провітрювати, без ризиків того, що на ніч в приміщення залетить дуже багато комарів або інших комах.
  10. Москітні сітки можна встановлювати як на вікна, так і на двері, - для додаткового захисту.

Звичайно ж, далеко не все так ідеально, як може здатися на перший погляд. Багато хто не дуже люблять москітні сітки за те, що вони дещо порушують естетику інтер'єру, вони і справді можуть виглядати в вікнах не дуже-то естетично. Крім цього, з москітною сіткою ви не вугільної у вікно просто фізично. Виходом може бути москітна сітка на спеціальній рамці, яку можна як зняти, так і поставити назад досить швидко, але все одно це може доставляти деякі незручності. Втім, ці недоліки з лишком компенсуються стовідсотковим комфортом, відсутністю токсичності і будь-яких небезпек для здоров'я.

Москітні сітки відмінно поєднуються з будь-якими сонцезахисними системами - хоч жалюзі, хоч ролетами.

Якщо ви хочете встановити на свої вікна москітні сітки, то ви можете без проблем замовити їх разом з установкою у фахівців компанії Nikoss. У нас - чесні ціни та високу якість всієї продукції: як готової, так і тієї, що ми робимо на замовлення, з нами - тисячі задоволених клієнтів по всій Україні. З нами установка будь-яких сонцезахисних систем і москітних сіток - це максимально просто!

0/ 5 (0)
Опубликавано: 28.07.2019
Просмотрено: 1879 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору