• Головна
  • Блог
  • Москітні сітки - життєво важлива необхідність

Москітні сітки - життєво важлива необхідність

Москітні сітки - життєво важлива необхідність

Купивши квартиру на 9 поверсі, ми відразу ж приступили до ремонту. Звичайно, перш за все, замовили металопластикові вікна, при цьому, навіть не подумавши про москітних сітках. Адже так високо комарі не повинні б літати, та й для інших комах зависоко.
 
І що ж ви думаєте? Після установки вікон ми, природно, зробили ремонт в квартирі. Чи довго коротко ... швидше довго, але ремонт закінчився, і ми натхненно почали облаштовувати оновлену квартиру. І яке ж було наше здивування і розчарування, коли днем ​​в кухню налетіли мухи і оси, відчувши малинове варення, а ввечері ми виявили на білосніжних стелях хмари прибульців! Мошки, нічні метелики всіх видів облюбували яскраво освітлені місця навколо світильників. Що робити? Я за пилосос, а дружина - за комп'ютер, так би мовити Google нам на допомогу ...
 
І ось на сайті Nikoss.com.ua знайшли виготовлення москітних сіток на будь-які вікна! Чудово, тут же і жалюзі всіх видів! А у нас: спальня на східну сторону виходить, в 5 ранку - сонце в очі, а ще поспати б годинку-другу до роботи; в вітальні і кухні цілий день сонце Шквара, хоч заграй; в дитячій вночі від торгового центру ілюмінація - як вдень. Так що на сайт той, що треба, потрапили: тут тобі і москітні сітки, і горизонтальні жалюзі, і вертикальні, і штори рулонні в асортименті, а для дитячої бамбукові жалюзі в самий раз, там у дітей інтер'єр під індіанський вігвам якраз.
 
Найголовніше, замовити москітні сітки і жалюзі виявилося дуже просто і швидко. Виготовили і встановили, не минуло й двох тижнів. Так що тепер у нас з комахами ніяких проблем, все за вікнами літають. Та й в квартирі затишно і комфортно після установки жалюзі.
 
Автор: Микола Пунько
Опубликавано: 16.03.2019
Комментариев: 5
Коментарі
Евгений Мелюх
03.10.2019 в 05:57 # Ответить
new comment
Живу рядом с лесом и поэтому просто не представляю своей жизни без москитных сеток. Теперь хоть можно спокойно оставлять проветривание на ночь.
Елена
08.09.2019 в 17:51 # Ответить
new comment
Ну, мы то сразу заказывали вместе с новыми окнами и москитную сетку, так ведь проще и нам, и изготовителю, который может сразу на заводе произвести все необходимые монтажные процедуры по установке сетки, а не мерить на окнах уже установленных на высоте.
Антон
05.08.2019 в 14:48 # Ответить
new comment
Думаю, что только глупый человек будет утверждать, что москитная сетка бесполезная вещь. Другое дело, что материал в сетках бывает не качественный, и потому важно заказывать только у проверенных и надежных кампаний.
Наталия
03.08.2019 в 20:19 # Ответить
new comment
Скажите. пожалуйста, дают ли москитные сетки защиту для домашних питомцев, в моем случае для кошек? Или в этом случае нужно ставить какие-то другие виды сетки? Задумали ремонт, не хотелось бы прогадать с сетками.
Женя
02.08.2019 в 22:31 # Ответить
new comment
Да, без москитной сетки в летнее время не обойтись, сами дико мучились пока не поставили. Теперь, наконец, можно забыть о надоедливых мухах и комарах, они нам теперь не страшны :-)
Отменить
Додати коментар
Якісні жалюзі і ролети в Мукачево
Якісні, грамотно підібрані жалюзі - це той предмет інтер'єру, який крім своєї візуальної краси відрізняється ще й відмінним функціоналом і практичністю. Якщо ви до цих пір залишаєтеся адептом класичних штор, то зараз - саме час переглянути пріоритети.
Детальніше
Жалюзі в вітальню
Жалюзі в вітальню
Вибір якісної і надійної сонцезахисної системи - це дуже важливий крок, адже часто саме цей фактор забезпечує максимальний комфорт життя в вашому домі чи квартирі.
Вітальня з кухнею
Вітальня з кухнею
Для більшості росіян дизайнерський прийом, в результаті якого два і більше приміщення об'єднують в один простір, не є новинкою. Поєднання кухні з вітальнею стало найпопулярнішим варіантом з'єднання декількох функціональних зон в рамках однієї кімнати. Найчастіше до такого способу розширення можливостей житла вдаються в разі, якщо кухня має дуже скромною площею або вітальня не відповідає вимогам комфортного розміщення домочадців і їх гостей. Нерідко в процесі об'єднання кухні із суміжною кімнатою, здійснюється і приєднання коридору або частини передпокою. Отримане в результаті просторій і світле приміщення можна обладнати з високим рівнем комфортабельності, ергономічності і естетики. У більшості квартир, побудованих в новому тисячолітті, планування самого початку передбачає поєднане простір для оформлення кухні, з толова і вітальні.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень