• Головна
  • Блог
  • Москітні сітки - життєво важлива необхідність

Москітні сітки - життєво важлива необхідність

Москітні сітки - життєво важлива необхідність

Купивши квартиру на 9 поверсі, ми відразу ж приступили до ремонту. Звичайно, перш за все, замовили металопластикові вікна, при цьому, навіть не подумавши про москітних сітках. Адже так високо комарі не повинні б літати, та й для інших комах зависоко.
 
І що ж ви думаєте? Після установки вікон ми, природно, зробили ремонт в квартирі. Чи довго коротко ... швидше довго, але ремонт закінчився, і ми натхненно почали облаштовувати оновлену квартиру. І яке ж було наше здивування і розчарування, коли днем ​​в кухню налетіли мухи і оси, відчувши малинове варення, а ввечері ми виявили на білосніжних стелях хмари прибульців! Мошки, нічні метелики всіх видів облюбували яскраво освітлені місця навколо світильників. Що робити? Я за пилосос, а дружина - за комп'ютер, так би мовити Google нам на допомогу ...
 
І ось на сайті Nikoss.com.ua знайшли виготовлення москітних сіток на будь-які вікна! Чудово, тут же і жалюзі всіх видів! А у нас: спальня на східну сторону виходить, в 5 ранку - сонце в очі, а ще поспати б годинку-другу до роботи; в вітальні і кухні цілий день сонце Шквара, хоч заграй; в дитячій вночі від торгового центру ілюмінація - як вдень. Так що на сайт той, що треба, потрапили: тут тобі і москітні сітки, і горизонтальні жалюзі, і вертикальні, і штори рулонні в асортименті, а для дитячої бамбукові жалюзі в самий раз, там у дітей інтер'єр під індіанський вігвам якраз.
 
Найголовніше, замовити москітні сітки і жалюзі виявилося дуже просто і швидко. Виготовили і встановили, не минуло й двох тижнів. Так що тепер у нас з комахами ніяких проблем, все за вікнами літають. Та й в квартирі затишно і комфортно після установки жалюзі.
 
Автор: Микола Пунько
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 15.02.2021
Коментарів: 7
Коментарі
Нина 29.10.2020 в 10:21
new comment
Даже не представляю себе как мы раньше жили без такого необходимого приспособления как москитные сетки. Это очень удобно и защищает от всякой мошкары, и главное, от комаров. Когда ставили пластиковые рамы на лоджии, балконе и окнах, сразу оговаривали наличие москитных сеток и теперь избавлены от всяких вредных насекомых.
Евгений Мелюх 03.10.2019 в 05:57
new comment
Живу рядом с лесом и поэтому просто не представляю своей жизни без москитных сеток. Теперь хоть можно спокойно оставлять проветривание на ночь.
Елена 08.09.2019 в 17:51
new comment
Ну, мы то сразу заказывали вместе с новыми окнами и москитную сетку, так ведь проще и нам, и изготовителю, который может сразу на заводе произвести все необходимые монтажные процедуры по установке сетки, а не мерить на окнах уже установленных на высоте.
Антон 05.08.2019 в 14:48
new comment
Думаю, что только глупый человек будет утверждать, что москитная сетка бесполезная вещь. Другое дело, что материал в сетках бывает не качественный, и потому важно заказывать только у проверенных и надежных кампаний.
Наталия 03.08.2019 в 20:19
new comment
Скажите. пожалуйста, дают ли москитные сетки защиту для домашних питомцев, в моем случае для кошек? Или в этом случае нужно ставить какие-то другие виды сетки? Задумали ремонт, не хотелось бы прогадать с сетками.
Женя 02.08.2019 в 22:31
new comment
Да, без москитной сетки в летнее время не обойтись, сами дико мучились пока не поставили. Теперь, наконец, можно забыть о надоедливых мухах и комарах, они нам теперь не страшны :-)
Катюша Москалюк 30.10.2020 в 09:39
new comment
Это точно). Раньше стояли деревянные окна, это жесть, комары летом кусали страшно, поставили только не давно пласт. окна с сеткой, и проблем нет. Главное не экономить на сетке, подружка купила дешевую сетку, так она после 1 сезона и порвалась.
Отменить
Додати коментар
Як підбирати жалюзі і ролети для нестандартних вікон?
Вибір правильної сонцезахисної системи - це справа надзвичайно відповідальна. Як правило, враховувати потрібно кілька параметрів: стилістичну і колірну концепцію інтер'єру і гармонію з нею сонцезахисної системи.
Детальніше
Готель в японському стилі
Готель в японському стилі
Ріка або готель в японському стилі користується особливою популярністю для тих, хто хоче ближче познайомитися зі східною культурою. При облаштуванні подібних готелів особливий упор робиться на відтворення традиційної японської культури.
Картини в стилі пін-ап для інтер'єру
Картини в стилі пін-ап для інтер'єру
Смелый и кокетливый, пин-ап появился в Америке, в годы Великой депрессии. Тогда, плакаты и постеры с пышногрудыми моделями не были «клубничкой», а лишь намеком на эротику.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00