Москітні сітки - життєво важлива необхідність

Москітні сітки - життєво важлива необхідність

Купивши квартиру на 9 поверсі, ми відразу ж приступили до ремонту. Звичайно, перш за все, замовили металопластикові вікна, при цьому, навіть не подумавши про москітних сітках. Адже так високо комарі не повинні б літати, та й для інших комах зависоко.
 
І що ж ви думаєте? Після установки вікон ми, природно, зробили ремонт в квартирі. Чи довго коротко ... швидше довго, але ремонт закінчився, і ми натхненно почали облаштовувати оновлену квартиру. І яке ж було наше здивування і розчарування, коли днем ​​в кухню налетіли мухи і оси, відчувши малинове варення, а ввечері ми виявили на білосніжних стелях хмари прибульців! Мошки, нічні метелики всіх видів облюбували яскраво освітлені місця навколо світильників. Що робити? Я за пилосос, а дружина - за комп'ютер, так би мовити Google нам на допомогу ...
 
І ось на сайті Nikoss.com.ua знайшли виготовлення москітних сіток на будь-які вікна! Чудово, тут же і жалюзі всіх видів! А у нас: спальня на східну сторону виходить, в 5 ранку - сонце в очі, а ще поспати б годинку-другу до роботи; в вітальні і кухні цілий день сонце Шквара, хоч заграй; в дитячій вночі від торгового центру ілюмінація - як вдень. Так що на сайт той, що треба, потрапили: тут тобі і москітні сітки, і горизонтальні жалюзі, і вертикальні, і штори рулонні в асортименті, а для дитячої бамбукові жалюзі в самий раз, там у дітей інтер'єр під індіанський вігвам якраз.
 
Найголовніше, замовити москітні сітки і жалюзі виявилося дуже просто і швидко. Виготовили і встановили, не минуло й двох тижнів. Так що тепер у нас з комахами ніяких проблем, все за вікнами літають. Та й в квартирі затишно і комфортно після установки жалюзі.
 
Автор: Микола Пунько
0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 283 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору