Модні штори Бриз

Модні штори Бриз

Сама назва штор - Бриз вже асоціюється з легкістю, ніби ніжний бриз пронісся жарким днем. Вертикальні ламелі жалюзі Бриз складаються з тонких ниток різноманітних кольорів і відтінків. Що увійшли в моду зовсім недавно, штори Бриз все ж мають дуже давні витоки, вони трансформувалися з мотузкових штор, і їх можна назвати родоначальниками сучасних жалюзі. Походженням своїм мотузкові штори зобов'язані жарким країнам, де важкі штори були недоречні, оскільки не пропускали повітря. Штори зі смужок тканини або мотузочок, розмежовуючи простір, закриваючи приміщення від зовнішнього огляду, в той же час, прекрасно пропускали потоки повітря і при найменшому подиху вітерця ще й красиво тремтіли.
 
Можна сказати, що, так звані зараз, штори Бриз або жалюзі Бриз поклали початок взагалі такого поняття як жалюзі, надалі розвинувшись в величезне їх різноманітність. Що цікаво, слово жалюзі не походить від слова ховати, приховувати. Ревнощі - ось чому, виявляється, зобов'язані вони своїй появі!
 
Ви можете купити наприклад жалюзі або тканинні ролети з безкоштовним виміром в Києві, в Харкові, в Дніпрі, в Одесі.
 
Вважають, що подібні штори з'явилися в гаремах, їх придумали східні султани, що приховують своїх дружин від небажаних поглядів. Назва ж їм дали французи, які відвідують свої південні колонії і асоціюють ховання жінок зі словом jalousie - ревнощі. До речі, у багатьох європейських народів це слово звучить подібно: у англійців - jealousy; у італійців - gelosia; у голландців - jaloezie.
 
Ніжні штори Бриз, прикрашаючи інтер'єр квартири, офісу або розділяючи занадто велике виробниче приміщення, дозволяють повітрю вільно циркулювати, при цьому регулюючи освітленість і закриваючи певні простору. Нитяні штори мають безліч квітів, тому комбінуючи ці кольори можна отримати нескінченне число варіантів нитяних жалюзі.
 
Фахівці компанії Nikoss мають в своєму розпорядженні величезний асортимент матеріалів для виготовлення жалюзі Бриз будь-якого розміру і найвишуканішого дизайну, тому будь-який ваш замовлення буде виконано в найкоротші терміни.
 
Автор: Микола Пунько
Опубликавано: 16.03.2019
Комментариев: 7
Коментарі
Леночка
17.08.2019 в 23:19 # Ответить
new comment
Что-то я не поняла. Так это жалюзи по принципу нитяных штор? Читала где-то, что эти шторы уже не в моде. Хотя у самой дома такие же на кухне. Они мало что скрывают и от солнца совсем не спасают.
Ангелина
16.08.2019 в 18:53 # Ответить
new comment
Шторы Бриз, отличное решение для спальни, именно такие шторы-занавесочки сделают спальню необычной и добавят свою изюминку. Мне как девушке0моднице очень нравятся такие новинки. Так же и порадуется любимый такому выбору.
Ольга
05.08.2019 в 15:36 # Ответить
new comment
Помню времена, когда такие шторы делали сами из скрепок обклеивая их разноцветной бумагой, или из магнитофонной ленты собирали. сейчас все проще, пошел и купил понравившейся вариант.
Ксюша
02.09.2019 в 00:28 # Ответить
new comment
И я помню эти времена! А еще у меня у родителей были такие пластмассовые шторы - они разделяли комнату. Сейчас, как вспомню, так и смешно))) А тогда нравилось. Сейчас, конечно, выбор огромный! Столько разных и красивых вариантов!
Фернида
03.08.2019 в 23:56 # Ответить
new comment
Легкие шторы... Но действительно ли они закрывают от посторонних взглядов? Просто у меня окна огромные, а помещение небольшое, такие шторы будут смотреться великовепно. Но нужно точно знать, что сеседи не будут в курсе моей личной жизни...
Нинель
02.08.2019 в 23:16 # Ответить
new comment
Люблю все необычное, вот почему мне сразу понравились шторы Бриз, они так красиво струятся! Повесили в спальне, шторы придали интерьеру изюминки, супругу, кстати, тоже понравилось.
Alya
12.08.2019 в 13:07 # Ответить
new comment
Такие шторы действительно смотрятся достаточно оригинально, так же мне нравится, что их возможно сочетать практически с любым интерьером, да и стоят совсем не дорого. Так что данный вариант подходи и для нашей семьи.
Отменить
Додати коментар
Рулонні ворота в Києві
На зміну важким металевим воріт, якими так важко керувати, а тим більше необхідно постійно фарбувати для захисту від корозії, прийшли легкокеровані рулонні ворота.
Детальніше
Особливості реалізації ремонту і прорахунку дизайну квартири в новобудові
Особливості реалізації ремонту і прорахунку дизайну квартири в новобудові
Перед власником квартири в новобудові рано чи пізно постає необхідність масштабного ремонту. Довірити такий серйозний захід краще професіоналам, які не тільки виконають всі роботи на гідному рівні, а й дадуть на них гарантію. У цьому огляді ми розповімо про те, що являє собою ремонт квартири з нуля в новобудові і з чого почати перетворення об'єкта без обробки в стильне і комфортабельне житловий простір. А також на прикладі проектів, реалізованих Продемонструємо результат професійного ремонту. Що являє собою ремонт з нуля в новобудові? Ремонт з нуля в новобудові можна з повним правом назвати капітальним. Адже більшість людей, купуючи квартиру у забудовника, роблять вибір на користь об'єкта без обробки, де до експлуатації на 100% готова тільки система опалення. А значить, ремонт доведеться починати не з наклеювання шпалер, а з прокладки комунікацій (вони просто введені в квартиру), влаштування стяжки підлоги і вирівнювання стін.
Як відремонтувати жалюзі горизонтальні
Як відремонтувати жалюзі горизонтальні
Горизонтальні жалюзі дуже міцні: якщо дбайливо до них ставитися і правильно експлуатувати, то вони прослужать не один рік без усіляких поломок. Погана заводська збірка або неправильна експлуатація стають причиною поломки певних деталей. Спробуємо розібратися, як відремонтувати жалюзі горизонтальні самому.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень