Модні штори Бриз

Модні штори Бриз

Сама назва штор - Бриз вже асоціюється з легкістю, ніби ніжний бриз пронісся жарким днем. Вертикальні ламелі жалюзі Бриз складаються з тонких ниток різноманітних кольорів і відтінків. Що увійшли в моду зовсім недавно, штори Бриз все ж мають дуже давні витоки, вони трансформувалися з мотузкових штор, і їх можна назвати родоначальниками сучасних жалюзі. Походженням своїм мотузкові штори зобов'язані жарким країнам, де важкі штори були недоречні, оскільки не пропускали повітря. Штори зі смужок тканини або мотузочок, розмежовуючи простір, закриваючи приміщення від зовнішнього огляду, в той же час, прекрасно пропускали потоки повітря і при найменшому подиху вітерця ще й красиво тремтіли.
 
Можна сказати, що, так звані зараз, штори Бриз або жалюзі Бриз поклали початок взагалі такого поняття як жалюзі, надалі розвинувшись в величезне їх різноманітність. Що цікаво, слово жалюзі не походить від слова ховати, приховувати. Ревнощі - ось чому, виявляється, зобов'язані вони своїй появі!
 
Ви можете купити наприклад жалюзі або тканинні ролети з безкоштовним виміром в Києві, в Харкові, в Дніпрі, в Одесі.
 
Вважають, що подібні штори з'явилися в гаремах, їх придумали східні султани, що приховують своїх дружин від небажаних поглядів. Назва ж їм дали французи, які відвідують свої південні колонії і асоціюють ховання жінок зі словом jalousie - ревнощі. До речі, у багатьох європейських народів це слово звучить подібно: у англійців - jealousy; у італійців - gelosia; у голландців - jaloezie.
 
Ніжні штори Бриз, прикрашаючи інтер'єр квартири, офісу або розділяючи занадто велике виробниче приміщення, дозволяють повітрю вільно циркулювати, при цьому регулюючи освітленість і закриваючи певні простору. Нитяні штори мають безліч квітів, тому комбінуючи ці кольори можна отримати нескінченне число варіантів нитяних жалюзі.
 
Фахівці компанії Nikoss мають в своєму розпорядженні величезний асортимент матеріалів для виготовлення жалюзі Бриз будь-якого розміру і найвишуканішого дизайну, тому будь-який ваш замовлення буде виконано в найкоротші терміни.
 
Автор: Микола Пунько
0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 370 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору