Мінуси текстильних штор

Зміст
Головні недоліки текстильних штор: в чому вони полягають?
Штори або жалюзі / ролети: що краще вибрати?
Якісні сонцезахисні системи: де можна купити?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Ви зробили ремонт у своєму будинку або квартирі, встановили склопакети, оновили інтер'єр? Щоб житло довго радувало красою, слід продумати всі нюанси і не упустити жодної деталі. Важливий аспект дизайну приміщення - оформлення віконного отвору. Напевно, раніше ви стикалися з текстильними шторами в цьому плані. Сьогодні ж у них є гідні альтернативи - якісні та сучасні сонцезахисні системи. Якщо ж ви до сих пір не перейнялися їхніми перевагами, то ми наведемо для вас головні недоліки звичайних текстильних штор. Повірте - їх більше, ніж достатньо для того, щоб назавжди від них відмовитися, навіть якщо ви використовували їх виключно в якості декоративного елемента.

Головні недоліки текстильних штор: в чому вони полягають?

  1. Штори і портьєри - це вкрай небюджетний варіант декору вікна. Пошиття хороших портьєр обійдеться недешево. Особливо, якщо використовувати дійсно якісні тканини, а не всім звичний поліестер. Незважаючи на те, що ви, швидше за все, просто звикли до текстильним штор, у них, крім очевидних позитивних якостей є певні недоліки, які потрібно врахувати, роблячи остаточний вибір.
  2. Згодом будь-яка тканина вигоряє під впливом сонячних променів. Запобігти цьому неможливо. Будьте готові до того, що навіть за один сонячний, теплий сезон, портьєри можуть елементарно вигоріти і повністю втратити свій презентабельний зовнішній вигляд. А з урахуванням того, що коштують вони дорого, міняти їх щосезону буде надзвичайно витратно.
  3. На портьєрах і ламбрекенах накопичується багато пилу, якої люди, що знаходяться в кімнаті змушені дихати. Щоб уникнути цього ефекту, необхідно прати їх і прасувати досить часто, а це - складно. В іншому ж випадку, якщо систематично ігнорувати брудні штори, будьте до того, що вони будуть викликати напади алергії, провокувати загострення хронічних захворювань. А вже алергікам і астматикам, портьєри вже точно протипоказані. Не забувайте, що заодно, разом з брудом, на портьєрах можуть заводитися і комахи. Наприклад, штори дуже любить "їсти" моль.
  4. Полотнища портьєр, гардини, декоративні елементи періодично необхідно прати і прасувати, знову повертати на карниз. Це складна справа, якщо драпірування складна. Деякі тканини можна очищати самостійно - доведеться звертатися в хімчистку. Знову ж таки, це - затратно. Якщо неправильно випрати портьєри, то вони запросто втратять свій зовнішній вигляд. Знову ж, міняти портьєри після кожної чищення - дорогувато.
  5. Фіранки з тканини, особливо довгі, можуть пошкодити живуть в будинку кішки. Ми розуміємо, що тварини можуть бути дуже і дуже вихованими, але все ж, від подібного роду випадків, власники домашніх улюбленців, навряд чи повністю застраховані.
  6. Зона підвіконня залишається закритою, що не завжди дозволяє його використовувати. А підвіконня, до слова, цілком можна прикрасити квітами. Якщо при наявності квітів, будуть використовуватися і штори, то доступ до квітів буде обмежений.
  7. Рівень затемнення кімнати практично не варіюється, залежить від щільності штор. Таким чином, штори далеко не завжди виконують свою найголовнішу функцію - функцію захисту приміщення від надлишку сонячних променів. Саме тому, замість того, щоб в черговий раз купувати вельми дорогі і, при цьому, дуже нефункціональні штори, ми радимо вам придивитися до сучасних і якісним сонцезахисних систем, тим більше, що вибір їх зараз - надзвичайно широкий.

Штори або жалюзі / ролети: що краще вибрати?

Ви вагаєтеся між жалюзі і шторами? Орієнтуйтеся на особливості інтер'єру. Безумовно, якщо ваш інтер'єр оброблений в стилі класицизм або бароко, то цілком можливо, що жалюзі просто в нього не впишуться. А ось для сучасних, лаконічних стилів ідеально підійдуть дерев'яні ламелі горизонтальних жалюзі, для класичного - рулонні штори, для хай-тек - ролети день-ніч або ж металеві жалюзі. Плюс, врахуйте, що в догляді сонцезахисні системи дуже прості.

Якісні сонцезахисні системи: де можна купити?

Ми настійно не радимо вам вирушати на ринки або будівельні гіпермаркети за якісними жалюзі або ролетами. Найкраще - звернутися до професіоналів, які допоможуть вам як з підбором правильної сонцезахисної системи за функціями, а також з естетичних якостей, так і з вимірами і установками. Все це для вас з задоволенням зроблять фахівці компанії Никоссиі. У нас - величезний вибір різних сонцезахисних систем. У тому числі - ми можемо виготовити якісні сонцезахисні системи за індивідуальним проектом, які точно впишуться в абсолютно будь-який інтер'єр.

Популярні питання наших клієнтів
Так що ж вибрати штори або жалюзі?

Штори і жалюзі мають однакове призначення, так навіщо ж вибирати якщо можна поєднати. Найкраще поєднуються зі шторами дерев'яні і рулонні жалюзі. Якщо штори довгі, то найкраще підбирати вертикальні жалюзі.

Прийшов час поміняти штори, що можете порадити крім жалюзі?

Для любителів портьєр - нитяні штори. Стильний дизайн і широкі можливості для декорування. Серпанку легко надавати будь-який образ - зав'язувати вузлом, заплітати в коси, скріплювати декоративними подхватами і шпильками, або зав'язати бантом. При цьому фіранки не втрачають своєї форми і стильного зовнішнього вигляду, за ними легко доглядати і прати.

Який вид жалюзі найближче до портьєр?

Можна порекомендувати замінити портьєри римськими або рулонними шторами. Завдяки такій заміні, можна досягти оновлення інтер'єру та значно скоротити час на обслуговування штор.

У квартирі західні вікна, порекомендуйте на що замінити портьєри?

Інтенсивний вплив сонячних променів починається ввечері, на заході. Краще вибрати рулонні або римські штори з щільної, непрозорої тканини не пропускає світло (наприклад блекаут). Кращим вибором, для західних вікон, стануть штори білого, срібного та золотого кольорів.

Як вибрати римські штори?

Ми можемо запропонувати кілька видів римських штор: класичні - рівне і гладке полотно, які утворюють горизонтальні, що накладаються один на одного складки під час підйому; каскадні - навіть при повному розкритті залишаються складки на полотні, які створюють незвичайну драпірування, такі аксесуари найбільше підходять для інтер'єру в стилі кантрі або ар-деко.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 17.05.2021
Коментарів: 7
Коментарі
Мира 02.12.2020 в 18:48
new comment
И все-таки текстильные шторы все еще остаются самым популярным декором окон из всего многообразия.
Галина 29.10.2020 в 14:29
new comment
Шторы на окнах для меня-это более привычный вариант с детства, тюль стираю в машинке довольно часто, сохнет она быстро и гладить ее не нужно. В новую квартиру на кухню возможно выберу жалюзи.
Галина 28.10.2020 в 22:20
new comment
Самый большой минус тканевых штор для меня в том, что это самые настоящие пылесборники, особенно если окна выходят на оживлённую улицу. В этом отношении, считаю, жалюзи намного гигиеничнее и за ними легче осуществлять уход, а красивые шторы с бахромой и всякими прибамбасами в домашних условиях не постирать. Хорошо, что сейчас в моде такие интерьеры, где все эти тяжёлые шторы неуместны.
Еня 24.10.2020 в 07:25
new comment
Жалюзи, особенно тканевые, тоже имеют свойство пылиться и пачкаться и с чисткой могут возникнуть сложностью.
Вера 23.10.2020 в 12:01
new comment
А что именно включает в себя пошив штор в ателье? Недавно первый раз приобрела ткань и хотела сама шить.
Оля 22.10.2020 в 17:46
new comment
По поводу глажки, считаю, преувеличение. Плотные портьеры вообще не мнутся, может быть, некоторые ткани только.
Анастасия 22.10.2020 в 10:25
new comment
Шторы выглядят богато, но непрактично. Тем более, что их актуальность давно в прошлом. Главный недостаток - пыль, скапливающаяся на ткани. Это, как минимум, вредно для здоровья. Стирка и чистка отнимает много времени, шторы могут потерять цвет и форму. Ролеты и жалюзи выглядят не хуже, а хлопот с ними гораздо меньше.
Отменить
Додати коментар
Вітальня з кухнею для сталінки
Будинки, які були побудовані ще в 30-х - початку 60-х років минулого століття завжди вважалися, і як і раніше вважаються найкращим варіантом при виборі житла на вторинному ринку. У народі ці будинки називаються сталинками.
Детальніше
Які жалюзі вибрати горизонтальні або вертикальні
Які жалюзі вибрати горизонтальні або вертикальні
Прежде чем выбирать жалюзи горизонтальные Харьков, следует определиться с местом их установки. В детскую комнату или спальню идеально впишутся тканевые горизонтальные жалюзи, а в сочетании с органзой или тюлем они создадут воздушную легкую атмосферу.
Металеві зварні решітки на вікна
Металеві зварні решітки на вікна
Є кілька способів закріпити грати на вікні. Конструкцію вставляють з зовнішньої сторони будівлі, всередині приміщення або між стеклами. Такі металеві огорожі надійно захистять приміщення від проникнення зловмисників, адже їх досить складно демонтувати без наявності спеціальних інструментів.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00