Мінімалізм в інтер'єрі як успіх для кожного

Все більше людей приваблює в процесі оформлення інтер'єру мінімалізм - мінімальна кількість меблів, відсутність аксесуарів, при цьому зберігається максимальний комфорт для кожного мешканця в квартирі. Реалізуючи мінімалізм в квартирі ви не просто досягаєте збільшення вільного простору, але і систематизуєте всі наявні предмети в тому порядку, який максимально комфортний саме для вас.

Мінімалізм в інтер'єрі як успіх для кожного

Як втілити мінімалізм в простій квартирі

Не обов'язково мати багаторівневими апартаментами, щоб втілити в приміщенні основні моменти мінімалізму. Найголовніше, створити відразу проставити пріоритети - яка зона для чого буде використана. Це допоможе уникнути використання зайвих меблів, яка буде тільки захаращувати простір.

Додатково, важливо відразу продумати в якій кольоровій гамі ви бажаєте бачити свою квартиру. У мінімалізмі використовується один, максимум пара квітів, допускається невелике відхилення в відтінки для пожвавлення простору при виборі оздоблювальних матеріалів. Ще один варіант - використання одного яскравого акценту, навколо якого вибудовується додаткова експозиція. Для вітальні це може бути диван, для спальні ліжко і т.п.

Всі зайві і рідко використовувані предмети необхідно заховати. Тому важливо заздалегідь прорахувати місця установки систем зберігання для подібного роду предметів. Це можуть бути як багаторівневі шафи, так і дивани з полками, так і фальш-ніші. Необхідно також заховати всі комунікації й проведення. Для цього допускається використання коробів. Подібний прийом дозволить організувати простір саме під вас, щоб всі необхідні і важливі предмети завжди були під рукою.

Окрему увагу необхідно приділити висвітленню. Перевага віддається прихованої або точковій системі освітлення. Головне, щоб це були не громіздкі прилади, які здатні перетягнути на себе всю увагу. У пріоритеті вироби з металу, дерева та скла з чіткими геометричними формами. Додатково, ви можете використовувати світильники для виділення функціональних зон.

Окремі нюанси

Необхідно враховувати використовувані текстури. В тому числі при облаштуванні вікон. Не варто обмежуватися використанням звичайних жалюзі. Спробуйте застосовувати:

  • римські штори;
  • звичайні штори;
  • щільні фіранки.

Головне, щоб використовувалися максимально прості форми і тканини спокійних відтінків. Драпірування актуальна для багатьох інших напрямків, але не для мінімалізму. При цьому в якості матеріалів можна використовувати навіть шовк, просто звернути увагу на більш приглушені кольори.

В процесі обробки ви можете використовувати як натуральні матеріали (камінь, дерево), так і пластик і фальш-панелі. Найголовніше, щоб використовувалися виключно якісні матеріали. Привабливість мінімалізму в тому, що ви можете побудувати інтер'єр як у холодних, так і теплих відтінках.

Чи не бій теся, що в підсумку ви отримаєте мертве приміщення. Адже саме за рахунок різноманітності улюблених текстур і додавання природних матеріалів ви зможете «оживити» будь-який інтер'єр, незалежно від своїх уподобань.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 258 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору