Мінімалістичний дизайн в інтер’єрі

Мінімалізм став модним віянням сучасного способу життя з власними медіа-гуру, які обіцяють, що спустошення наших будинків і спрощення життя допоможуть впоратися з величезним ворожим світом.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Мінімалістичний дизайн є впливовим візуальним стилем з історією в галузі архітектури, інтер'єрів, мистецтва, графіки, моди і практично у всіх інших аспектах дизайну.

Мінімалізм - це розстановка пріоритетів. Такий дизайн будівлі, об'єкта чи інтер'єру не позбавлений своєї основної функції, реалізованої з використанням простих матеріалів, нейтральних кольорів, простих форм і уникнення зайвих прикрас. Популярність мінімалістичного дизайну продовжувала зростати протягом минулого сторіччя, але у нього є, як шанувальники, так і критики. Сьогодні мінімалістичний дизайн інтер'єру та домашнього декору пропонує альтернативу переповненим аксесуарами, забитими повністю, інтер'єрів, які стали популярними завдяки культурі споживання 20-го сторіччя.

Основні характеристики мінімалістичного дизайну:

  1. Чим менше, тим краще. Основне завдання дизайнера - звести до мінімуму кількість елементів декору, зробивши наголос на їх універсальності.
  2. Акцент на функціональності. На піку популярності меблі, які мають кілька функцій. Це може бути невеликий стіл, який слугує не тільки для роботи за комп'ютером, а ще й використовується в якості обіднього, крісла, які легко розкласти і підготувати спальне місце і т.д.
  3. Чіткі і прості лінії. Мінімалізм не терпить всього зайвого надмірного. Рівні лінії повинні простежуватися не тільки в меблях, але і в оформленні стін і вікон.
  4. Відсутність зайвих прикрас. У кімнаті не повинно бути багато декоративних елементів.
  5. Однотонная, обмежена кольорова гама, колір якої іноді використовується в якості акценту для створення спокійної і комфортної ​​атмосфери.
  6. Використання добре підібраних простих матеріалів, таких як бетон, сталь, скло і дерево.
  7. У всього є місце і призначення. Кожна деталь інтер'єру повинна мати своє чітке розташування в кімнаті і виконувати будь-яку корисну функцію.
  8. Використання простору і природного світла. Для мінімалізму характерні просторі приміщення з великими вікнами.

Такий, на перший погляд, простий, але в той же час незвичайний стиль дозволить вам звільнити свій будинок від усього зайвого і створити свій унікальний інтер'єр.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 5
Коментарі
Малышка 13.11.2020 в 19:48
new comment
Минималистичный дизайн иногда похож на футуристический, поэтому иногда он красиво выглядит, а иногда холодно.
Даниэль 13.11.2020 в 19:47
new comment
Мой любимый дизайн в интерьере. Может быть менее уютно, но достаточно пару ярких акцентов для этого.
инна 13.11.2020 в 19:45
new comment
Люблю такой дизайн - больше света и пространства сделают помещение просторным и современным
Катерина 24.10.2020 в 01:22
new comment
Минимализм сейчас не только моден, но и наиболее соответствует ЗОЖ, потому что такой стиль предполагает яркие открытые помещения, не захламлённые, с мебелью, которая необходима и ничего нет лишнего. В таких интерьерах нет места хламу и всяким там пыльным коврам и потому для аллергиков это самый что ни на есть подходящий интерьер.
Веня 01.10.2020 в 15:19
new comment
Как по мне очень даже практично, во первых бардака меньше, а во вторых смотрится неплохо.
Отменить
Додати коментар
Чи бувають броньовані ролети?
Одне з найбільш надійних рішень, які існують на даний момент - це броньовані ролети. Захисні ролети цілком можна назвати певним компромісом між декількома, досить таки суперечливими вимогами до технічних захисних пристроїв.
Детальніше
Рожеві ролети і рожевий колір в інтер'єрі
Рожеві ролети і рожевий колір в інтер'єрі
Стиль в інтер'єрі - це, безумовно, дуже важливо. Але менш важливо і колірне рішення. саме колір задає інтер'єру настрій, саме колір здатний зробити інтер'єр максимально стильним - або ж зовсім нестильна. І сьогодні ми трохи детальніше поговоримо про особливості рожевого кольору в інтер'єрі, а також про те, чи варто встановлювати рожеві ролети.
Як оформити спальню в стилі мінімалізм
Як оформити спальню в стилі мінімалізм
Оздоблення спальної кімнати. Меблі в спальні стилю мінімалізм. Поради дизайнерів. Мінімалізм не допускає будь-яких розкиданих речей або предметів в кімнаті, тому слід попередньо передбачити місця для зберігання особистих речей, постільних речей і т.д., щоб вони не псували стриману красу спальні. Існує кілька різновидів цього напрямку, в яких допускаються елементи японського або урбаністичного стилів, а також деякі складові стилю хай-тек. Кольорове оформлення спальні. Освітлення для спальні в стилі мінімалізм. Основний елемент в спальні. Декор мінімалізму в спальній кімнаті
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00