Мінімалістичний дизайн в інтер’єрі

Мінімалізм став модним віянням сучасного способу життя з власними медіа-гуру, які обіцяють, що спустошення наших будинків і спрощення життя допоможуть впоратися з величезним ворожим світом.

Мінімалістичний дизайн в інтер’єрі

Мінімалістичний дизайн є впливовим візуальним стилем з історією в галузі архітектури, інтер'єрів, мистецтва, графіки, моди і практично у всіх інших аспектах дизайну.

Мінімалізм - це розстановка пріоритетів. Такий дизайн будівлі, об'єкта чи інтер'єру не позбавлений своєї основної функції, реалізованої з використанням простих матеріалів, нейтральних кольорів, простих форм і уникнення зайвих прикрас. Популярність мінімалістичного дизайну продовжувала зростати протягом минулого сторіччя, але у нього є, як шанувальники, так і критики. Сьогодні мінімалістичний дизайн інтер'єру та домашнього декору пропонує альтернативу переповненим аксесуарами, забитими повністю, інтер'єрів, які стали популярними завдяки культурі споживання 20-го сторіччя.

Основні характеристики мінімалістичного дизайну:

  1. Чим менше, тим краще. Основне завдання дизайнера - звести до мінімуму кількість елементів декору, зробивши наголос на їх універсальності.
  2. Акцент на функціональності. На піку популярності меблі, які мають кілька функцій. Це може бути невеликий стіл, який слугує не тільки для роботи за комп'ютером, а ще й використовується в якості обіднього, крісла, які легко розкласти і підготувати спальне місце і т.д.
  3. Чіткі і прості лінії. Мінімалізм не терпить всього зайвого надмірного. Рівні лінії повинні простежуватися не тільки в меблях, але і в оформленні стін і вікон.
  4. Відсутність зайвих прикрас. У кімнаті не повинно бути багато декоративних елементів.
  5. Однотонная, обмежена кольорова гама, колір якої іноді використовується в якості акценту для створення спокійної і комфортної ​​атмосфери.
  6. Використання добре підібраних простих матеріалів, таких як бетон, сталь, скло і дерево.
  7. У всього є місце і призначення. Кожна деталь інтер'єру повинна мати своє чітке розташування в кімнаті і виконувати будь-яку корисну функцію.
  8. Використання простору і природного світла. Для мінімалізму характерні просторі приміщення з великими вікнами.

Такий, на перший погляд, простий, але в той же час незвичайний стиль дозволить вам звільнити свій будинок від усього зайвого і створити свій унікальний інтер'єр.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 18.07.2020
Просмотрено: 196 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору