Мінімалістичний дизайн в інтер’єрі

Мінімалізм став модним віянням сучасного способу життя з власними медіа-гуру, які обіцяють, що спустошення наших будинків і спрощення життя допоможуть впоратися з величезним ворожим світом.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Мінімалістичний дизайн є впливовим візуальним стилем з історією в галузі архітектури, інтер'єрів, мистецтва, графіки, моди і практично у всіх інших аспектах дизайну.

Мінімалізм - це розстановка пріоритетів. Такий дизайн будівлі, об'єкта чи інтер'єру не позбавлений своєї основної функції, реалізованої з використанням простих матеріалів, нейтральних кольорів, простих форм і уникнення зайвих прикрас. Популярність мінімалістичного дизайну продовжувала зростати протягом минулого сторіччя, але у нього є, як шанувальники, так і критики. Сьогодні мінімалістичний дизайн інтер'єру та домашнього декору пропонує альтернативу переповненим аксесуарами, забитими повністю, інтер'єрів, які стали популярними завдяки культурі споживання 20-го сторіччя.

Основні характеристики мінімалістичного дизайну:

  1. Чим менше, тим краще. Основне завдання дизайнера - звести до мінімуму кількість елементів декору, зробивши наголос на їх універсальності.
  2. Акцент на функціональності. На піку популярності меблі, які мають кілька функцій. Це може бути невеликий стіл, який слугує не тільки для роботи за комп'ютером, а ще й використовується в якості обіднього, крісла, які легко розкласти і підготувати спальне місце і т.д.
  3. Чіткі і прості лінії. Мінімалізм не терпить всього зайвого надмірного. Рівні лінії повинні простежуватися не тільки в меблях, але і в оформленні стін і вікон.
  4. Відсутність зайвих прикрас. У кімнаті не повинно бути багато декоративних елементів.
  5. Однотонная, обмежена кольорова гама, колір якої іноді використовується в якості акценту для створення спокійної і комфортної ​​атмосфери.
  6. Використання добре підібраних простих матеріалів, таких як бетон, сталь, скло і дерево.
  7. У всього є місце і призначення. Кожна деталь інтер'єру повинна мати своє чітке розташування в кімнаті і виконувати будь-яку корисну функцію.
  8. Використання простору і природного світла. Для мінімалізму характерні просторі приміщення з великими вікнами.

Такий, на перший погляд, простий, але в той же час незвичайний стиль дозволить вам звільнити свій будинок від усього зайвого і створити свій унікальний інтер'єр.

Задати питання
Опубликавано: 18.07.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Шпалери для спальні
Для спальні підійдуть шпалери будь-якого виду - паперові, флізелінові, текстильні або вінілові. Третину життя - саме стільки ми проводимо в спальні. Тому оформлення цього приміщення слід приділити найпильнішу увагу. А почати потрібно з того, щоб визначитися, які шпалери вибрати для спальні. У цьому питанні продумати треба буквально все: тип, колір і малюнок подібного декору, а також подбати про його сполучуваності з дизайном всієї кімнати. Як це зробити найкраще?
Детальніше
Стиль бохо в інтер'єрі
Стиль бохо в інтер'єрі
Стиль бохо стрімко увійшов в моду. Останнім часом він сміливо ступив з вуличної моди в оселі. Розкутий, химерний ... Бохо-шик - знахідка для творчих особистостей, для тих, кому неприємні одноманітність і буденність.
Голландський стиль в інтер'єрі
Голландський стиль в інтер'єрі
Скандинавський стиль в інтер'єрі сьогодні надзвичайно популярний. І, якщо ви зараз плануєте ремонт і перебуваєте в пошуках оптимального для себе стилю інтер'єру, але при цьому, не хочете зупинятися на найпопулярнішому варіанті, то ви цілком можете звернути увагу на голландський стиль.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень