Вибір міжкімнатних дверей для приватного дерев'яного будинку

Вибір міжкімнатних дверей для приватного дерев'яного будинку

Облаштування інтер'єру приватного дерев'яного будинку передбачає збереження безлічі умов, в тому числі - унікального інтер'єру в приміщенні. Серед основних переваг вибору дверей для приватного будинку варто виділити більшу кількість вільного простору, на відміну від міських квартир. Переваги на цьому не закінчуються. Щоб зробити оптимальний вибір міжкімнатних дверей, досить дотримуватися декількох рекомендацій.
 

Рекомендації по вибору матеріалу

При виборі міжкімнатних дверей необхідно враховувати не тільки зовнішній вигляд, але і внутрішній устрій. Одна з основних помилок, яка відбувається власниками дерев'яного будинку - установка дверей з цілісного масиву. Але, якщо відсоток вологості в приміщенні зашкалює, полотно починає розбухати, розшаровуватися, розсихатися. Тому важливо підібрати матеріал для двері, який максимально відповідатиме вашим вимогам:
 
  • дуб - найбільш стійкий до впливу вологи, перепадів температури. Відмінно демонструє себе при активній експлуатації. Для високої зносостійкості і тривалої експлуатації, необхідно висушувати масив в підготовленої камері і покриватися спеціальним складом. Дубова поверхню дерева відмінно підкреслює респектабельність інтер'єру;
  • сосна - дерево відмінно демонструє стійкість до гниття, виділяється бактерицидними властивостями. Вага готового виробу досить легкий. Відноситься до середнього цінового сегменту. Додатково використовується разом з МДФ, для здешевлення. Використання лаку і емалевого покриття продовжує термін використання і збільшує опірність до вологи;
  • бук - по міцності перевершує сосновий масив, але не настільки міцний, на відміну від дуба. Виділяється прекрасним кольором масиву. Для продовження терміну експлуатації дерево необхідно покривати регулярно захисними лаками.
 
Якщо використання цілісного масиву для міжкімнатних дверей не в вашому пріоритеті, рекомендується використовувати міжкімнатні перегородки з декількома вставками з пластика або скла. Таким чином встановлюючи конструкцію між кімнатами, ви не будете обтяжувати простір.
 
Варіанти оформлення міжкімнатного простору
Залежно від актуального стилю інтер'єру, можуть бути виконані в тому варіанті, який оптимально підходить саме вам. Серед основних моментів оформлення не варто забувати про облаштування вікон. Щоб надати максимально привабливого вигляду приміщенню, важливо щоб всі елементи в кімнаті поєднувалися між собою. Особливо дверні стулки і вікна. Для оформлення вікон в дерев'яному будинку можна використовувати дерев'яні жалюзі. Якщо виконати під замовлення ламелі з того ж дерева, що і двері неможливо, допускається використання бамбукових жалюзі. Головне, щоб вони були виконані в тон дверей.
 
Не варто забувати і про фурнітуру. Використання надійних конструкцій, наприклад металевих, істотно продовжить термін експлуатації.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 20.10.2019
Просмотрено: 287 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору