Металеві зварні решітки на вікна

Металеві зварні решітки на вікна

Один з перевірених методів для захисту приміщення від грабіжників – решітки на вікна. Існує велика різноманітність варіантів матеріалів, форм і методів кріплення. Найбільш актуальні решітки для власників житла знаходиться на перших поверхах, в приватному секторі і дачних будиночків. Популярністю користуються і решітки на вікна комерційних будівель і приміщень. При виборі важливо не тільки надійно захистити приміщення, але і підібрати гармонійний варіант під екстер'єр будівлі.

Особливості та переваги зварних решіток

Складно знайти решітку, яку було б неможливо пошкодити. Основне завдання при підборі решітки зробити так, щоб зловмисникові стало невигідно зв'язуватися через великих затрат часу. Чим довше грабіжникові доведеться зламувати грати, тим імовірніше, що його хтось побачить. Розглянемо такий варіант решіток, як зварні.

За звареними ґратами закріпилося негативну думку, що вони занадто примітивні і непривабливі. Ця думка помилкова, адже з часів СРСР, коли штампувалися однакові види візерунків, пройшло чимало часу і варіантів прикраси стало значно більше.

Технологічно зварні решітки дійсно не найскладніші. З заготовок потрібних розмірів і форм за ескізом складають необхідний візерунок. Після це зварюють. Щоб в кінцевому результаті все виглядало естетично, місця зварювання за допомогою болгарки зачищаються і згладжуються. Для внесення більшої різноманітності практикується приварювання до таких грат кованих елементів. Самі ж елементи решітки можуть бути зігнутими під різними кутами, купувати геометричні або довільні форми. Нерідко також застосовується трасування, як елемент декору.

Для виготовлення зварних решіток переважно використовують арматурну сталь. Краса виконання кінцевої форми залежить від майстерності і навичок фахівця. Решітка може фарбуватися під вимоги клієнта і гармонійно доповнювати фасад будівлі. Також для зварних решіток використовують спец нержавійку з перетином не менше 6 мм. До переваг такого матеріалу відноситься його хороша здатність до згинання, за рахунок чого можливо надання решітці незвичайних форм. До варіантів декорування зварних решіток також відносяться:

  • хомути на зварні шви;
  • піки;
  • лисяча;
  • пелюстки і т.д.

До переваг зварних конструкцій відносять:

  • невисоку вартість;
  • швидкість виготовлення;
  • хороші характеристики.

Додаткові рекомендації

Для максимальної впевненості в безпеці приміщення, рекомендується використовуватися профіль для решітки шириною не менше 15 мм. Відігнути, перекусити   або перепиляти профіль такої товщини непросте завдання. На відміну від захисних ролет, металева решітка пропускає світло. Щоб захистити приміщення від занадто яскравих променів в жарку погоду рекомендується використовувати жалюзі. Вони відмінно поєднуються з гратами, виступаючи фоном і підкреслюючи її декоративні елементи.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 14.08.2019
Просмотрено: 696 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору