Металеві зварні решітки на вікна

Зміст
Особливості та переваги зварних решіток
Додаткові рекомендації

Металеві зварні решітки на вікна

Один з перевірених методів для захисту приміщення від грабіжників – решітки на вікна. Існує велика різноманітність варіантів матеріалів, форм і методів кріплення. Найбільш актуальні решітки для власників житла знаходиться на перших поверхах, в приватному секторі і дачних будиночків. Популярністю користуються і решітки на вікна комерційних будівель і приміщень. При виборі важливо не тільки надійно захистити приміщення, але і підібрати гармонійний варіант під екстер'єр будівлі.

Особливості та переваги зварних решіток

Складно знайти решітку, яку було б неможливо пошкодити. Основне завдання при підборі решітки зробити так, щоб зловмисникові стало невигідно зв'язуватися через великих затрат часу. Чим довше грабіжникові доведеться зламувати грати, тим імовірніше, що його хтось побачить. Розглянемо такий варіант решіток, як зварні.

За звареними ґратами закріпилося негативну думку, що вони занадто примітивні і непривабливі. Ця думка помилкова, адже з часів СРСР, коли штампувалися однакові види візерунків, пройшло чимало часу і варіантів прикраси стало значно більше.

Технологічно зварні решітки дійсно не найскладніші. З заготовок потрібних розмірів і форм за ескізом складають необхідний візерунок. Після це зварюють. Щоб в кінцевому результаті все виглядало естетично, місця зварювання за допомогою болгарки зачищаються і згладжуються. Для внесення більшої різноманітності практикується приварювання до таких грат кованих елементів. Самі ж елементи решітки можуть бути зігнутими під різними кутами, купувати геометричні або довільні форми. Нерідко також застосовується трасування, як елемент декору.

Для виготовлення зварних решіток переважно використовують арматурну сталь. Краса виконання кінцевої форми залежить від майстерності і навичок фахівця. Решітка може фарбуватися під вимоги клієнта і гармонійно доповнювати фасад будівлі. Також для зварних решіток використовують спец нержавійку з перетином не менше 6 мм. До переваг такого матеріалу відноситься його хороша здатність до згинання, за рахунок чого можливо надання решітці незвичайних форм. До варіантів декорування зварних решіток також відносяться:

  • хомути на зварні шви;
  • піки;
  • лисяча;
  • пелюстки і т.д.

До переваг зварних конструкцій відносять:

  • невисоку вартість;
  • швидкість виготовлення;
  • хороші характеристики.

Додаткові рекомендації

Для максимальної впевненості в безпеці приміщення, рекомендується використовуватися профіль для решітки шириною не менше 15 мм. Відігнути, перекусити   або перепиляти профіль такої товщини непросте завдання. На відміну від захисних ролет, металева решітка пропускає світло. Щоб захистити приміщення від занадто яскравих променів в жарку погоду рекомендується використовувати жалюзі. Вони відмінно поєднуються з гратами, виступаючи фоном і підкреслюючи її декоративні елементи.

Популярні питання наших клієнтів
Решітка на вікнах, - це сумний вигляд, ніж прикрашають її?

Щоб відійти від похмурого вигляду решіток, широко використовуються елементи художньої ковки. З їх допомогою звичайну решітку можна перетворити на витвір мистецтва, але ціна такої решітки буде значно дорожче.

У чому різниця між кованою решіткою та зварений?

Візуально, зварена решітка зазвичай має правильний геометричний малюнок, з привареними кованими прикрасами. Кожна деталь кованої решітки вигинається плавними лініями, за рахунок нагріву прутів до 1000 градусів. Характерна особливість - відсутність великої кількості зварних точок.

Яка вартість зварних решіток?

Вартість залежить від багатьох факторів: матеріалу, конструктивної складності, розміру. Але в будь-якому випадку, вони дешевше кованих в 2-3 рази.

Обов'язково замовляти стандартну решітку з каталогу?

Стандартну грати збирають із стандартних деталей, підготовлених на виробництві, тому ціна у неї значно нижче. Але збиратися вона може, також з кованих елементів, і виглядати дуже красиво.

Чи всі решітки наглухо закривають вікно?

Ні, можна замовити орні грати. Але її необхідно буде закривати за допомогою замка, що створює певні труднощі.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 17.05.2021
Коментарів: 3
Коментарі
Костя 08.09.2019 в 21:07
new comment
Признаться мне никогда не нравились решетки на окнах, это вызывает только негативные эмоции, но в наше время без них никуда, особенно первым этажам и частным домам. Потому варианты с узорами могут хоть как-то украсить окна и конечно же обезопасить помещение.
Оля 18.08.2019 в 23:51
new comment
Я вот тоже всегда думала, что решетка - это просто капец как некрасиво. Но сейчас столько вариантов! Мы на втором этаже, но под нами газовая труба, вообщем заказали очень красивые решетки!
Игрис 05.09.2019 в 00:06
new comment
И это правильное решение. Потому что защитные ролставни вас не спасут. Но вернее спасут, но только темень ужасная. А я не думаю, что это так просто их опускать и поднимать. Это же квартира, а не магазин или офис.
Отменить
Додати коментар
Алюмінієві розсувні вікна
Розсувні вікна і двері давно перестали бути "дивиною" інтер'єру. Їх переваги оцінили не тільки жителі котеджів і заміських будинків. Подібні системи дозволяють економити місце при відкриванні стулок, які можуть мати досить великі розміри.
Детальніше
Прийшов час купити рулонні штори для дому та офісу
Прийшов час купити рулонні штори для дому та офісу
Визнання такого типу сонцезахисних систем як рулонні штори пояснюється, в чому, різноманіттям їх забарвлень і моделей.
Купити джутові ролети в Києві
Купити джутові ролети в Києві
Бамбукові та джутові ролети - це аксесуар, який представляє собою пряме полотно, сплетене з спресованих тростинок і паличок бамбука. Полотно намотується на круглий карниз, розташований у верхній частині віконного отвору. Бамбук і джут добре переносять як жаркий спеку, так і вологу погоду і забезпечують прекрасну термічну ізоляцію, що не дозволяє задушливому повітрю проходити крізь полотно. До того ж природні властивості даного матеріалу можуть конденсувати теплі потоки повітря, тому служать природним кондиціонером в приміщенні. Завдяки своєрідним структурам плетіння волокон, ролети обмежують проникнення сонячних променів і регулюють освітленість приміщення.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00