Чи міняють вікна взимку

Чи міняють вікна взимку

Зазвичай ремонтні роботи проводяться в теплий період року з квітня і до листопада. Але що ж робити, коли з якоїсь причини не вдалося замінити вікна в цей сприятливий період? Взимку будівельна галузь переживає спад і компанії всіляко заманюють клієнтів акційними пропозиціями. З огляду на, що склопакети особливо актуальні в зимовий період року, коли хочеться скоротити тепловтрати, то клієнти часто задаються питанням « чи можна міняти вікна взимку? &Raquo;.

Виявляється, що зовсім не обов'язково відмовлятися від цієї затії через холодів. У заміни вікон взимку навіть є переваги, які ми розглянемо в цій статті.

Поширені забобони

Найбільші побоювання у клієнтів викликають такі нібито негативні фактори зимової установки вікон, як:

  • промерзання приміщення, псування опалювальної системи;
  • поспіх робочих через холод;
  • крихкість пластика і будівельних матеріалів на холоді.

Остерігатися, що приміщення промерзне до таких низьких температур, які здатні завдати шкоди опалювальній системі, не варто. Процес демонтажу старого та встановлення нового склопакета займає в середньому півгодини. За цей час температура в приміщенні трохи знизитися, але ні про яке промерзании мови не йде.

Поспіх робочих теж поширених міф. Якщо компанія виробляє якісний монтаж і дорожить репутацією, то робочі точно не злякаються холоду. В кінцевому рахунку ніхто ж не примушує їх працювати в літньому одязі. З огляду на, що в зимовий період їх завантаження набагато менше, то зимового клієнту варто очікувати більшої уваги.

Не варто боятися і того, що монтажна піна замерзне. Існують її різновиди для роботи в негативному температурному режимі. Пластик також спокійно витримує низькі температури аж до - 59 градусів за Цельсієм. Це ж актуально і для алюмінієвих вікон.

Чому вікна краще міняти взимку?

Через страх зимової заміни вікон більшість людей вважає за краще міняти їх влітку, що викликає підвищений попит і завантаженість компаній. Високий попит закономірно призводить до підвищення вартості на вікна і монтажні роботи. Очікувати працівників влітку доведеться довше, адже бажаючих дуже багато. Влітку активізуються і шахраї, які пропонують вигідні ціни по передоплаті. Вони якісно імітують представників великих фірм і вводять в оману потенційних клієнтів.

До позитивних сторін зимової заміни вікон слід віднести:

  • можливість моментально виявити дефекти – відразу виявляються щілини, промерзання, шлюб та інші негативні фактори при монтажі нових вікон;
  • економія грошей – взимку компанії пропонують безліч вигідних акційних пропозицій, а вартість робіт нижче, ніж влітку.

Єдиний недолік зимової установки вікон лише в тому, що приміщення незначно охолоне за півгодини. У той же час це врятує від зимових тепловтрат, адже якщо не замінити вікна і чекати весни, то приміщення доведеться активніше обігрівати все зиму.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 14.08.2019
Просмотрено: 434 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору