Чи міняють вікна взимку

Зміст
Поширені забобони
Чому вікна краще міняти взимку?

Чи міняють вікна взимку

Зазвичай ремонтні роботи проводяться в теплий період року з квітня і до листопада. Але що ж робити, коли з якоїсь причини не вдалося замінити вікна в цей сприятливий період? Взимку будівельна галузь переживає спад і компанії всіляко заманюють клієнтів акційними пропозиціями. З огляду на, що склопакети особливо актуальні в зимовий період року, коли хочеться скоротити тепловтрати, то клієнти часто задаються питанням « чи можна міняти вікна взимку? &Raquo;.

Виявляється, що зовсім не обов'язково відмовлятися від цієї затії через холодів. У заміни вікон взимку навіть є переваги, які ми розглянемо в цій статті.

Поширені забобони

Найбільші побоювання у клієнтів викликають такі нібито негативні фактори зимової установки вікон, як:

  • промерзання приміщення, псування опалювальної системи;
  • поспіх робочих через холод;
  • крихкість пластика і будівельних матеріалів на холоді.

Остерігатися, що приміщення промерзне до таких низьких температур, які здатні завдати шкоди опалювальній системі, не варто. Процес демонтажу старого та встановлення нового склопакета займає в середньому півгодини. За цей час температура в приміщенні трохи знизитися, але ні про яке промерзании мови не йде.

Поспіх робочих теж поширених міф. Якщо компанія виробляє якісний монтаж і дорожить репутацією, то робочі точно не злякаються холоду. В кінцевому рахунку ніхто ж не примушує їх працювати в літньому одязі. З огляду на, що в зимовий період їх завантаження набагато менше, то зимового клієнту варто очікувати більшої уваги.

Не варто боятися і того, що монтажна піна замерзне. Існують її різновиди для роботи в негативному температурному режимі. Пластик також спокійно витримує низькі температури аж до - 59 градусів за Цельсієм. Це ж актуально і для алюмінієвих вікон.

Чому вікна краще міняти взимку?

Через страх зимової заміни вікон більшість людей вважає за краще міняти їх влітку, що викликає підвищений попит і завантаженість компаній. Високий попит закономірно призводить до підвищення вартості на вікна і монтажні роботи. Очікувати працівників влітку доведеться довше, адже бажаючих дуже багато. Влітку активізуються і шахраї, які пропонують вигідні ціни по передоплаті. Вони якісно імітують представників великих фірм і вводять в оману потенційних клієнтів.

До позитивних сторін зимової заміни вікон слід віднести:

  • можливість моментально виявити дефекти – відразу виявляються щілини, промерзання, шлюб та інші негативні фактори при монтажі нових вікон;
  • економія грошей – взимку компанії пропонують безліч вигідних акційних пропозицій, а вартість робіт нижче, ніж влітку.

Єдиний недолік зимової установки вікон лише в тому, що приміщення незначно охолоне за півгодини. У той же час це врятує від зимових тепловтрат, адже якщо не замінити вікна і чекати весни, то приміщення доведеться активніше обігрівати все зиму.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 15.02.2021
Коментарів: 10
Коментарі
Вика Апостолова 29.10.2020 в 13:16
new comment
При необходимости конечно производят замену, но здесь так же можно столкнуться с некими нюансами.
Танюшка 11.09.2019 в 12:50
new comment
Правильнее менять окна с наступлением холодов. Тогда ошибки при установке практически исключаются. Такие окна прослужат долго и на 100% выполнят свою функцию сохранения тепла.
Константин 25.08.2019 в 04:17
new comment
Есть специальные окна зима/лето, так же вполне можно подобрать специальные стекло-пакеты. Замена не требует серьезных усилий и затрат, все делается быстро с минимум вложений.
Светлана 31.08.2019 в 13:25
new comment
Не знала, что есть подобные варианты, задумались менять, но на улице практически уже 0. был случай у соседей, что окна встали неправильно и пришлось переустанавливать. Но обязательно поищу такие специальные стеклопакеты.
Олеся 21.08.2019 в 09:06
new comment
А я сейчас спешу поменять окна в квартире родителей. Была уверена, что зимой этого делать не стоит. Но не из-за остывания помещения, боялась за хрупкость материалов. Оказывается торопиться не надо. Советы оказались своевременными. Займусь заменой окон позже.
Оля 18.08.2019 в 00:32
new comment
Вот я как раз и пострадала от того, что меняла летом. Долго ждала своего заказа, при монтаже был брак, потом долго ждала замену, так потом еще через пару месяцев треснуло окно. Его уже и зимой заменили и очень быстро.
Вероника 24.08.2019 в 23:34
new comment
А почему у вас треснуло окно? Потому что меняли летом? Просто я вот тоже обратилась в фирму, но уж очень много заказов. Обещали все сделать через 3 недели, а уже прошел месяц и никто не звонит. А я аванс внесла, боюсь как бы до холодов успеть.
Оля 05.09.2019 в 00:09
new comment
Вероника, у нас новострой. Причин может быть много - от усадки дома до теплового шока. Но в тот период как раз был очень солнечный день в феврале. У меня на балконе градусник показал до 30. Может и тепловой шок. Но если такое будет еще раз...
Olya 15.08.2019 в 21:58
new comment
Можно подобрать специальные стекло-пакеты, хотя лично мы не меняли окна на зиму. Но на следующий год возможно произведем замену всех окон, как раз подготовимся таким образом к зиме.
Вадим 03.10.2019 в 08:24
new comment
Если честно, то мне просто не понятно, зачем менять окна именно зимой??? Неужели не хватает весны, лета, осени, чтобы с наименьшими рисками сделать эту процедуру? Как по мне, то это глупые риски и пустая трата времени. Тут больше дискомфорта всем, и монтажникам и вам, как владельцу, так как нужно как следует заморозить все жилое помещение...
Отменить
Додати коментар
Що має на увазі дизайн-проект трикімнатної квартири
Дизайн трикімнатних апартаментів - завдання одночасно проста і складна. Власники подібного приміщення не обмежені метражем, а тому немає необхідності стримувати фантазію. Але, в той же час, всі три кімнати повинні гармоніювати між собою. А це нелегко. Та й варіантів інтер'єру 3 кімнатної квартири маса. Так що після ретельного аналізу дизайнерських «фішок», можна вибрати те, що сподобається кожному члену сім'ї. Кращі ідеї - на фото. Дизайн трикімнатної квартири площею близько 75 квадратних метрів створювався для сім'ї з трьох осіб. Об'єкт розташовується в новому житловому комплексі бізнес-класу, а тому в апартаментах цього комплексу найбільш органічно виглядає сучасний стиль інтер'єру з його динамічністю і мінімалістичністю.
Детальніше
Люстри в східному стилі
Люстри в східному стилі
Освітлення відіграє дуже важливу роль в інтер'єрі будь-якого приміщення. Створити правильне освітлення будинку, в кафе або на веранді, завдання не з простих. Тут важливо вибрати бажаний ефект. Для створення вишуканого затишку, екзотичності обстановки, популярно використання люстр в східному стилі.
Стиль ампір в інтер'єрі
Стиль ампір в інтер'єрі
Стиль ампір в інтер'єрі - це своєрідна відсилання до наполеонівської епохи. Все в цьому стилі розкішно: і підкреслюється це кожним предметом меблів, кожним предметом декору. Стиль ампір точно не підійде тим, хто цінує мінімалізм і функціональність кожного елемента декору.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00