Зазвичай ремонтні роботи проводяться в теплий період року з квітня і до листопада. Але що ж робити, коли з якоїсь причини не вдалося замінити вікна в цей сприятливий період? Взимку будівельна галузь переживає спад і компанії всіляко заманюють клієнтів акційними пропозиціями. З огляду на, що склопакети особливо актуальні в зимовий період року, коли хочеться скоротити тепловтрати, то клієнти часто задаються питанням « чи можна міняти вікна взимку? &Raquo;.
Виявляється, що зовсім не обов'язково відмовлятися від цієї затії через холодів. У заміни вікон взимку навіть є переваги, які ми розглянемо в цій статті.
Поширені забобони
Найбільші побоювання у клієнтів викликають такі нібито негативні фактори зимової установки вікон, як:
- промерзання приміщення, псування опалювальної системи;
- поспіх робочих через холод;
- крихкість пластика і будівельних матеріалів на холоді.
Остерігатися, що приміщення промерзне до таких низьких температур, які здатні завдати шкоди опалювальній системі, не варто. Процес демонтажу старого та встановлення нового склопакета займає в середньому півгодини. За цей час температура в приміщенні трохи знизитися, але ні про яке промерзании мови не йде.
Поспіх робочих теж поширених міф. Якщо компанія виробляє якісний монтаж і дорожить репутацією, то робочі точно не злякаються холоду. В кінцевому рахунку ніхто ж не примушує їх працювати в літньому одязі. З огляду на, що в зимовий період їх завантаження набагато менше, то зимового клієнту варто очікувати більшої уваги.
Не варто боятися і того, що монтажна піна замерзне. Існують її різновиди для роботи в негативному температурному режимі. Пластик також спокійно витримує низькі температури аж до - 59 градусів за Цельсієм. Це ж актуально і для алюмінієвих вікон.
Чому вікна краще міняти взимку?
Через страх зимової заміни вікон більшість людей вважає за краще міняти їх влітку, що викликає підвищений попит і завантаженість компаній. Високий попит закономірно призводить до підвищення вартості на вікна і монтажні роботи. Очікувати працівників влітку доведеться довше, адже бажаючих дуже багато. Влітку активізуються і шахраї, які пропонують вигідні ціни по передоплаті. Вони якісно імітують представників великих фірм і вводять в оману потенційних клієнтів.
До позитивних сторін зимової заміни вікон слід віднести:
- можливість моментально виявити дефекти – відразу виявляються щілини, промерзання, шлюб та інші негативні фактори при монтажі нових вікон;
- економія грошей – взимку компанії пропонують безліч вигідних акційних пропозицій, а вартість робіт нижче, ніж влітку.
Єдиний недолік зимової установки вікон лише в тому, що приміщення незначно охолоне за півгодини. У той же час це врятує від зимових тепловтрат, адже якщо не замінити вікна і чекати весни, то приміщення доведеться активніше обігрівати все зиму.