Чи міняють вікна взимку

Зміст
Поширені забобони
Чому вікна краще міняти взимку?

Чи міняють вікна взимку

Зазвичай ремонтні роботи проводяться в теплий період року з квітня і до листопада. Але що ж робити, коли з якоїсь причини не вдалося замінити вікна в цей сприятливий період? Взимку будівельна галузь переживає спад і компанії всіляко заманюють клієнтів акційними пропозиціями. З огляду на, що склопакети особливо актуальні в зимовий період року, коли хочеться скоротити тепловтрати, то клієнти часто задаються питанням « чи можна міняти вікна взимку? &Raquo;.

Виявляється, що зовсім не обов'язково відмовлятися від цієї затії через холодів. У заміни вікон взимку навіть є переваги, які ми розглянемо в цій статті.

Поширені забобони

Найбільші побоювання у клієнтів викликають такі нібито негативні фактори зимової установки вікон, як:

  • промерзання приміщення, псування опалювальної системи;
  • поспіх робочих через холод;
  • крихкість пластика і будівельних матеріалів на холоді.

Остерігатися, що приміщення промерзне до таких низьких температур, які здатні завдати шкоди опалювальній системі, не варто. Процес демонтажу старого та встановлення нового склопакета займає в середньому півгодини. За цей час температура в приміщенні трохи знизитися, але ні про яке промерзании мови не йде.

Поспіх робочих теж поширених міф. Якщо компанія виробляє якісний монтаж і дорожить репутацією, то робочі точно не злякаються холоду. В кінцевому рахунку ніхто ж не примушує їх працювати в літньому одязі. З огляду на, що в зимовий період їх завантаження набагато менше, то зимового клієнту варто очікувати більшої уваги.

Не варто боятися і того, що монтажна піна замерзне. Існують її різновиди для роботи в негативному температурному режимі. Пластик також спокійно витримує низькі температури аж до - 59 градусів за Цельсієм. Це ж актуально і для алюмінієвих вікон.

Чому вікна краще міняти взимку?

Через страх зимової заміни вікон більшість людей вважає за краще міняти їх влітку, що викликає підвищений попит і завантаженість компаній. Високий попит закономірно призводить до підвищення вартості на вікна і монтажні роботи. Очікувати працівників влітку доведеться довше, адже бажаючих дуже багато. Влітку активізуються і шахраї, які пропонують вигідні ціни по передоплаті. Вони якісно імітують представників великих фірм і вводять в оману потенційних клієнтів.

До позитивних сторін зимової заміни вікон слід віднести:

  • можливість моментально виявити дефекти – відразу виявляються щілини, промерзання, шлюб та інші негативні фактори при монтажі нових вікон;
  • економія грошей – взимку компанії пропонують безліч вигідних акційних пропозицій, а вартість робіт нижче, ніж влітку.

Єдиний недолік зимової установки вікон лише в тому, що приміщення незначно охолоне за півгодини. У той же час це врятує від зимових тепловтрат, адже якщо не замінити вікна і чекати весни, то приміщення доведеться активніше обігрівати все зиму.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 15.02.2021
Коментарів: 10
Коментарі
Вика Апостолова 29.10.2020 в 13:16
new comment
При необходимости конечно производят замену, но здесь так же можно столкнуться с некими нюансами.
Танюшка 11.09.2019 в 12:50
new comment
Правильнее менять окна с наступлением холодов. Тогда ошибки при установке практически исключаются. Такие окна прослужат долго и на 100% выполнят свою функцию сохранения тепла.
Константин 25.08.2019 в 04:17
new comment
Есть специальные окна зима/лето, так же вполне можно подобрать специальные стекло-пакеты. Замена не требует серьезных усилий и затрат, все делается быстро с минимум вложений.
Светлана 31.08.2019 в 13:25
new comment
Не знала, что есть подобные варианты, задумались менять, но на улице практически уже 0. был случай у соседей, что окна встали неправильно и пришлось переустанавливать. Но обязательно поищу такие специальные стеклопакеты.
Олеся 21.08.2019 в 09:06
new comment
А я сейчас спешу поменять окна в квартире родителей. Была уверена, что зимой этого делать не стоит. Но не из-за остывания помещения, боялась за хрупкость материалов. Оказывается торопиться не надо. Советы оказались своевременными. Займусь заменой окон позже.
Оля 18.08.2019 в 00:32
new comment
Вот я как раз и пострадала от того, что меняла летом. Долго ждала своего заказа, при монтаже был брак, потом долго ждала замену, так потом еще через пару месяцев треснуло окно. Его уже и зимой заменили и очень быстро.
Вероника 24.08.2019 в 23:34
new comment
А почему у вас треснуло окно? Потому что меняли летом? Просто я вот тоже обратилась в фирму, но уж очень много заказов. Обещали все сделать через 3 недели, а уже прошел месяц и никто не звонит. А я аванс внесла, боюсь как бы до холодов успеть.
Оля 05.09.2019 в 00:09
new comment
Вероника, у нас новострой. Причин может быть много - от усадки дома до теплового шока. Но в тот период как раз был очень солнечный день в феврале. У меня на балконе градусник показал до 30. Может и тепловой шок. Но если такое будет еще раз...
Olya 15.08.2019 в 21:58
new comment
Можно подобрать специальные стекло-пакеты, хотя лично мы не меняли окна на зиму. Но на следующий год возможно произведем замену всех окон, как раз подготовимся таким образом к зиме.
Вадим 03.10.2019 в 08:24
new comment
Если честно, то мне просто не понятно, зачем менять окна именно зимой??? Неужели не хватает весны, лета, осени, чтобы с наименьшими рисками сделать эту процедуру? Как по мне, то это глупые риски и пустая трата времени. Тут больше дискомфорта всем, и монтажникам и вам, как владельцу, так как нужно как следует заморозить все жилое помещение...
Отменить
Додати коментар
Чи бувають жалюзі з електроприводом
Жалюзі з електроприводом, технічні характеристики електро жалюзі, достоїнства і недоліки жалюзі з електроприводом на пульті управління. Вартість електронних жалюзі вище, ніж інших видів віконного декору.
Детальніше
Як мити душову кабінку
Як мити душову кабінку
Прибирання душу може бути досить складним завданням. Душові кабіни мають безліч затишних куточків і щілин, де скупчується багато бруду і цвілі
Стиль брутализм в інтер'єрі
Стиль брутализм в інтер'єрі
Якщо ви - цінуєте мінімалізм, то можливо, реалізація стилю брутализм в вашому інтер'єрі буде відмінним рішенням. Брутальний стиль в інтер'єрі або стиль брутализм точно не підійде для цінителів і цінительок легких, повітряних інтер'єрів, а також пастельних відтінків і великої кількості декору.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00