Мексиканський стиль в інтер'єрі

Мексиканський стиль в інтер'єрі

У зв'язку з величезною популярністю різного роду етнічних стилів в інтер'єрі, все більш популярним і поширеним стає мексиканський стиль. Це - найкраще рішення для тих, хто вважає за краще яскраві кольори і відчуває себе серед них максимально комфортно. Для тих же, хто є адептом спокійних, витриманих, мінімалістичний інтер'єрів, це точно не варіант. Мексиканська інтер'єр - це велика кількість яскравих фарб, контрастів, теплих відтінків і яскравих декоративних аксесуарів.

Мексиканський стиль в інтер'єрі його основні риси

Реалізувати мексиканський стиль можна як у великих приміщеннях, так і в зовсім маленьких квартирах-студіях. Оформлення простору, по можливості, включає монохромні колони, що врівноважують строкатість текстилю і гру різнобарвною плитки. Дверні прорізи оформляються у формі арок. Дуже важливо планувати розміщення предметів з урахуванням переміщення спрямованості сонячного освітлення протягом дня. У приміщеннях, де сонце - рідкісний гість, доведеться продумати специфічну систему світильників, що не кидаються в очі. Якщо ж приміщення знаходиться на сонячній стороні то, навпаки, варто продумати те, який сонцезахисної системою ви будете користуватися.

Мексиканський стиль в інтер'єрі: його основні риси

  1. Один з основних кольорів - яскраво-червоний. Решта палітра підбирається так, щоб виникала асоціація з природою диких прерій. Для Мексики характерно поєднання - рожевого і оранжевого, блакитного і зеленого, оранжевого і синього, фіолетового і жовтого. Вони можуть здатися досить яскравими, але їх варто залишити, як мінімум, в аксесуарах, якщо ви не готові пофарбувати в такі відтінки стіни. Аби не допустити включати ці поєднання в оформлення стін, обов'язково залиште їм місце в драпіруваннях з тканин ручної роботи, в розпису глиняного посуду.
  2. Фактура стін - грубувата, з деякими шорсткостями.
  3. Стеля - натуральний для мексиканського житла гострий, обшитий бамбуковими стеблами, або дерев'яний, з масивної тонированной дошки, з балками з контрастного дерева. Може бути як рівним, так і похилим.
  4. Меблі - яскраво-сонячних тонов.Она може бути дерев'яною, з як би нарочито необробленої деревини. Краще, якщо вона буде прикрашена класичної мексиканської різьбленням.
  5. Як декор на стінах найкраще використовувати контрастну керамічну плитку, а ще настінні керамічні тарілочки.
  6. Велика кількість текстилю вітається у вигляді різноманітних салфеточек і скатертин.
  7. У приміщенні повинно бути багато живих квітів в грубих, як би необроблених горщиках, або ж нарочито "потертих".
  8. Підлогове покриття повинне бути дерев'яним. Як настінного покриття найкраще використовувати однотонні шпалери, але відмінно підійде також фарба, штукатурка. Килими, що імітують шкури тварин також відмінно впишуться в такий інтер'єр.
  9. Асиметрія - важлива частина мексиканського стилю. Вона повинна бути ретельно продумана, наприклад, по-різному, хоча і співзвучно оформлення колони по обидва боки ліжка або дивана у вітальні.

Які сонцезахисні системи підходять мексиканському стилю?

Якщо ви вирішили зробити свій вибір на користь мексиканського стилю, то до підбору сонцезахисної системи потрібно поставитися відповідально: важливо, щоб вона не тільки добре виконувала свої прямі функції, але і оптимально вписувалася в загальний стилістичне рішення інтер'єру. Для інтер'єрів мексиканського стилю добре підійдуть класичні рулонні штори, тканина для яких підібрана в тон загального колірного рішення, непогано підійдуть ролети день-ніч, а ще будуть мати гарний вигляд горизонтальні дерев'яні жалюзі з темного дерева. А ось від пластикових або алюмінієвих жалюзі варто відмовитися, вони буквально "вб'ють" автентичний стиль.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 28.09.2019
Просмотрено: 369 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору