Які механізми для рулонних штор найнадійніші і функціональні

Які механізми для рулонних штор найнадійніші і функціональні

Рулонні штори користуються все більшою популярністю серед користувачів за рахунок зручності у використанні і привабливого зовнішнього вигляду. Різноманітність варіантів дозволяє підібрати відповідні штори для кожного інтер'єру. Особливо користувачі виділяють зручність використання пристрою, які служать роками. Розглянемо які механізми при активному використанні вважаються найбільш надійними і зможуть прослужити кілька років.

Види і тонкощі роботи рулонних конструкцій

Рулонні штори представлені сонцезахисної системою і складаються з єдиного полотна, що згортається при першій необхідності. Підбираються штори таким чином, щоб тканина штор повністю перекривала вікно, щоб уникнути проникнення сонячного світла.

Під тканиною монтуються направляючі, що забезпечують нижній планці конструкції плавне і рівномірне ковзання. Подібний спосіб кріплення забезпечує якісне прилягання полотна до скла, воно не відходить навіть при сильних поривах вітру.

Розрізняють декілька варіантів установок конструкцій:

  • відкриті системи (без короба);
  • закриті системи (з коробом).

В відкритих системах конструкція складається з вала, на який накручується тканина, щільною планки і направляючого механізму. Незалежно від використовуваної форми кронштейна, діаметра вала і ширини нижньої частини, принцип роботи системи залишається незмінним. Найчастіше використовується для завішування як всього вікна, так і окремих його стулок. Встановлюється в тому випадку, коли в пріоритеті не практично використання, а привабливий зовнішній вигляд. Додатково конструкція відрізняється доступною вартістю.

В закритій системі крім стандартних комплектуючих використовується короб. Він необхідний для фіксації матеріалу, запобігаючи його провисання. Система відрізняється великою перевагою, так як короб забезпечує щільне прилягання штори до вікна, запобігаючи потрапляння сонячних променів в кімнату.

При виборі рулонних штор також необхідно враховувати і тип управління системою.

Варіанти управління системою

В залежності від конструктивних особливостей, розрізняють:

  • ланцюговий шнур — найбільш простий варіант управління, при якому керуючий шнур прикріплюється до рулонному полотнищу, при цьому довжина полотна регулюється вручну, при дбайливому використанні служить декілька років;
  • пружинний тримач — автоматично фіксує рівень полотно при ручній дії, але пружина при частому використанні швидко зношується і розтягується;
  • електричний привід — довжина полотна регулюється за допомогою вбудованого електричного мотора, актуальний для установки в труднодоступних місцях, в яких вручну управляти довжиною полотна стає проблематично.

Використовуваний механізм прямо впливає на підсумкову вартість полотна — так найбільш дешеві моделі оснащені механізмом ланцюжка шнуром, а більш дорогі електромотором.

Висновок

Найбільш міцними вважаються рулонні штори з закритим коробом з механізмом ланцюжка шнуром. Це оптимальне поєднання за якістю виготовлення і підсумкової вартості. Інші варіанти комбінацій не є гіршими, але менш кращі при щоденному активному використанні в приватній квартирі або будинку.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 12.06.2019
Просмотрено: 625 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору