• Головна
  • Блог
  • Меблі з цільної деревини: меблі з тика в сучасному інтер'єрі

Меблі з цільної деревини: меблі з тика в сучасному інтер'єрі

Зміст
Особливості цільного тика для меблів

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Дерев'яні меблі завжди наповнює інтер'єр затишком та теплом. Це натуральний і красивий матеріал, який добре піддається обробці і може гармонійно вписатися в будь-яке навколишнє обстановку. Особливо цінуються меблі, яка виготовлена ​​з цільної деревини. Такі вироби виглядають важкувато і непохитно, а їх зріз радує око природною красою. Напіврила для цих цілей тик. Розглянемо особливості цієї деревини та нюанси застосування в сучасному інтер'єрі.
 

Особливості цільного тика для меблів

Дерево тик широко поширене в Азії. Його можна зустріти в мусонних лісах Південної і Південно-Східної Азії. Природно виростає в Індії, Таїланді, на Яві, в Бірмі, але також культивується і в інших країнах. Це один з найважливіших сортів деревини, який експортують азіатські країни. І в причинах такої популярності є логіка.
 
Тик деревина добре піддається обробці. Вона еластична і при цьому надзвичайно міцна. Вона добре склеюється і податлива до фарбування. Крім цього тик деревина відмінно утримує в собі цвяхи і шурупи, тому що володіє високою щільністю. Деревина їх тика, навіть без обробки спеціальними хімічними складами, дуже стійка до зовнішніх чинників. Вона добре переносить високу вологість і навіть тривалий прямий контакт з водою. Також їй не страшні перепади температури.
 
Саме ці унікальні властивості популяризували тикову деревину в якості основного матеріалу для суднобудування. Деревині легко надати потрібну форму, вона надзвичайно стійка і довговічна. Ці ж фактори зробили популярним дерево з тика в якості матеріалу для виробництва меблів, підлогових покриттів і декоративного оздоблення. З специфічних особливостей цієї деревини також варто скасувати її аромат, який близький до аромату старої шкіри.
 
За рахунок цілісності полотна, кожен виріб має власним унікальним візерунком. Тик деревина має виразне кольором і текстурою. За рахунок природного походження, можливості здійснювати волого і теплообмін, меблі з деревини здатна регулювати мікроклімат в приміщенні.
 
Колір і текстура полотна тика є чергування коричневих прожилок річних кілець і медово-золотисте рівну основу. Обробка лаком тільки підкреслює ці характеристики. Якщо ж полотно не піддавати обробці лаком, то воно набуде сіро-бежевий тон, що особливо добре виглядає в інтер'єрах з вінтажним ухилом. При правильній підготовці деревини вона з часом не втрачає геометричної стабільності. Тік не схильний до усихання чи розбухання від зайвої вологи.
 
Використовувати такі меблі можна в багатьох приміщеннях. Вона добре підходить для ванних кімнат, бань і саун в якості полиць, шафок, кришок унітазу, обробці стін т.д. Добре виглядати тик деревина буде і в якості кухонного гарнітура, столів і стільців. Для віталень і спальних кімнат також відмінно підходить. З неї роблять ліжка, журнальні столики, нею обшивають стіни. Особливий шарм такі меблі набуває в інтер'єрах лофт стилю. У поєднанні з металом і склом відмінно підходить і під хай-тек. Деревина тика універсальна і її можна вбудувати в будь-який сучасний інтер'єр.
 
Дерево тика добре поєднується з жалюзі і ролетами на вікнах. Ви зможете точно налаштувати необхідний і комфортний рівень освітлення в приміщенні.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Стиль еклектика в інтер'єрі
Поняття еклектика саме по собі - досить широке і стосується воно, в принципі, не тільки інтер'єрних стилів. Як правило, поняття еклектики ставлять в один ряд з синтезом і симбіозом, і якщо ці поняття, зазвичай, позначають злиття деяких сутностей хоч скільки-небудь схожих.
Детальніше
Японський мінімалізм в інтер'єрі
Японський мінімалізм в інтер'єрі
Бездушне споживання речей породило культуру - суспільство споживання. Але не всі народи піддалися цьому явищу. Японці здавна прагнули до скорочення кількості речей, яке їх оточує. Мінімальний набір речей допомагає краще мислити і не відволікатися на дрібнички.
Ролети на вікна вирішують проблеми дизайну та захисту приміщення
Ролети на вікна вирішують проблеми дизайну та захисту приміщення
Ролети на вікна користуються великою популярністю, у великій частині завдяки зручності у використанні і привабливому виду, ніж звичайні решітки на вікна. Основною функцією і головною перевагою є захист віконного отвору від зловмисників і вандалів. Спроби розкрити даний механізм
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00