Меблі для спальні в японському стилі

З віком в організмі людини відбуваються зміни. Стійкість до захворювань знижується, змінюються біологічні ритми, що безпосередньо впливає на здоров'я людини і його самопочуття. Для поліпшення роботи органів і систем органів використовуються вітаміни і БАДи. Ми поділимося базовими знаннями, які дадуть розумінням питання, а призначати вітаміни може тільки лікуючий лікар.

Меблі для спальні в японському стилі

Чому людина має потребу у вітамінах?

Ці елементи не виробляє наш організм. Як наслідок - людині потрібно отримувати вітаміни з їжі. Харчові звички формуються протягом усього життя, з такою ж регулярністю вони змінюються. Правильне харчування допомагає отримувати необхідні мікроелементи з їжі, але не завжди виходить стежити за раціоном. У більш розвинених країнах (Англія, Фінляндія, Німеччина, наприклад) літні люди приймають БАДи для нормалізації життєвих процесів. У нас цей відсоток мізерний - 3-4%.

Людям у віці потрібно приймати додатково вітаміни, оскільки саме ці добавки поліпшують загальний стан здоров'я і стабілізують фізичну працездатність.

Дефіцит вітамінів з'являється через:

  • Неякісних продуктів харчування (а це не рідкість для країн СНД).
  • Незбалансованої дієти.
  • Недостатнього споживання їжі на добу.
  • Як наслідок - проблеми зі здоров'ям.

Вибір вітамінів і комплексів

Є базовий набір вітамінів, без якого організм не може функціонувати повноцінно. Жиророзчинні вітаміни A, D, E і B12 надходять разом з їжею. Але тільки в тому випадку, якщо людина правильно харчується.

Вітамін С

Великого відсотка людей в літньому віці не вистачає вітаміну С. Це антиоксидант, який підтримує імунітет, нормалізує метаболізм. Вітамін можна отримати з таких продуктів: апельсини, смородина, лимони, солодкий перець. У тих, хто не може приймати в їжу ці продукти з різних причин (алергія, наприклад) може виникнуть дефіцит вітаміну С.

Вітаміни групи В

Якщо з віком з'явилися проблеми зі шлунком, то вітаміни групи В не сприймаються в достатніх обсягах. Нестача вітаміну В12, наприклад, з часом призводить до анемії. В2 (рибофлавін) просто необхідний для гарного зору і стабільної роботи ЦНС. З віком організм гірше сприймає вітаміни групи В, тому відновити потрібний для здорового організму баланс допоможуть додаткові вітаміни.

Вітамін А

Цей вітамін здатний нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту, зберегти зір і підвищити імунітет. Важлива замітка: вітамін А сприймається організмом в тандемі з жирами, тому навіть у вигляді добавки вітамін приймається організмом при достатньому споживанні жирів.

Прийом вітамінів

Програму прийому вітамінів може скласти лікуючий лікар. Призначення вітамінів відбувається тільки після обстеження і виявлення проблем зі здоров'ям. Не приймайте вітамінні комплекси і добавки самостійно. Перевищення денної норм вітамінів настільки ж небезпечний, як і їх недолік в організмі людини. Тому стежте за харчуванням і в разі потреби звертайтеся до лікаря, який призначить правильні вітамінні доповнення.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 248 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору