Меблі для спальні в японському стилі

Зміст
Чому людина має потребу у вітамінах?
Вибір вітамінів і комплексів
Вітамін С
Вітаміни групи В
Вітамін А
Прийом вітамінів

З віком в організмі людини відбуваються зміни. Стійкість до захворювань знижується, змінюються біологічні ритми, що безпосередньо впливає на здоров'я людини і його самопочуття. Для поліпшення роботи органів і систем органів використовуються вітаміни і БАДи. Ми поділимося базовими знаннями, які дадуть розумінням питання, а призначати вітаміни може тільки лікуючий лікар.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Чому людина має потребу у вітамінах?

Ці елементи не виробляє наш організм. Як наслідок - людині потрібно отримувати вітаміни з їжі. Харчові звички формуються протягом усього життя, з такою ж регулярністю вони змінюються. Правильне харчування допомагає отримувати необхідні мікроелементи з їжі, але не завжди виходить стежити за раціоном. У більш розвинених країнах (Англія, Фінляндія, Німеччина, наприклад) літні люди приймають БАДи для нормалізації життєвих процесів. У нас цей відсоток мізерний - 3-4%.

Людям у віці потрібно приймати додатково вітаміни, оскільки саме ці добавки поліпшують загальний стан здоров'я і стабілізують фізичну працездатність.

Дефіцит вітамінів з'являється через:

  • Неякісних продуктів харчування (а це не рідкість для країн СНД).
  • Незбалансованої дієти.
  • Недостатнього споживання їжі на добу.
  • Як наслідок - проблеми зі здоров'ям.

Вибір вітамінів і комплексів

Є базовий набір вітамінів, без якого організм не може функціонувати повноцінно. Жиророзчинні вітаміни A, D, E і B12 надходять разом з їжею. Але тільки в тому випадку, якщо людина правильно харчується.

Вітамін С

Великого відсотка людей в літньому віці не вистачає вітаміну С. Це антиоксидант, який підтримує імунітет, нормалізує метаболізм. Вітамін можна отримати з таких продуктів: апельсини, смородина, лимони, солодкий перець. У тих, хто не може приймати в їжу ці продукти з різних причин (алергія, наприклад) може виникнуть дефіцит вітаміну С.

Вітаміни групи В

Якщо з віком з'явилися проблеми зі шлунком, то вітаміни групи В не сприймаються в достатніх обсягах. Нестача вітаміну В12, наприклад, з часом призводить до анемії. В2 (рибофлавін) просто необхідний для гарного зору і стабільної роботи ЦНС. З віком організм гірше сприймає вітаміни групи В, тому відновити потрібний для здорового організму баланс допоможуть додаткові вітаміни.

Вітамін А

Цей вітамін здатний нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту, зберегти зір і підвищити імунітет. Важлива замітка: вітамін А сприймається організмом в тандемі з жирами, тому навіть у вигляді добавки вітамін приймається організмом при достатньому споживанні жирів.

Прийом вітамінів

Програму прийому вітамінів може скласти лікуючий лікар. Призначення вітамінів відбувається тільки після обстеження і виявлення проблем зі здоров'ям. Не приймайте вітамінні комплекси і добавки самостійно. Перевищення денної норм вітамінів настільки ж небезпечний, як і їх недолік в організмі людини. Тому стежте за харчуванням і в разі потреби звертайтеся до лікаря, який призначить правильні вітамінні доповнення.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Милана 22.10.2020 в 17:51
new comment
Возможно, данный стиль будет органично смотреть в отеле с японской тематикой. В доме его не представляю.
Отменить
Додати коментар
Що таке фотожалюзі
Любителям незвичайного дизайну сподобаються жалюзі з фотодруком. Це - завіси, на поверхню ламелей яких наноситься малюнок. Вибір зображень необмежений
Детальніше
Чи можна використовувати стільницю замість підвіконня
Чи можна використовувати стільницю замість підвіконня
Варіант як стільниця замість підвіконня дозволяє заощадити значний простір і освіжити інтер'єр мініатюрної кухні, звільнивши місце під інші, не менш важливі предмети обстановки. Економічне використання простору біля вікна на кухні
Навіщо вікна заклеюють фольгою
Навіщо вікна заклеюють фольгою
Заклеювання вікон фольгою є одним зі старих способів захисту приміщення від нагрівання сонцем. У зв'язку зі зміною клімату, все частіше в літню пору року градусники фіксують аномальні показники температури. Плюси і мінуси цього методу. Сучасні методи захисту від спеки
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00