Марокканський стиль в інтер'єрі

Марокканський стиль в інтер'єрі

Етнічні стилі в інтер'єрі сьогодні стають все більш і більш популярними. І, на тлі тих же розпіарених скандинавського стилю або прованс, власники квартир, де планується ремонт, звертають увагу на східні стилі, наприклад на марокканський. Що з себе являє марокканський стиль, які його основні риси і які сонцезахисні системи йому підійдуть?

Марокканський стиль в інтер'єрі: що він собою являє?

Марокканський стиль в інтер'єрі - це рішення для яскравих, самобутніх персон, для всіх тих, хто щиро захоплюється і захоплюється східною і африканської культурами. Якщо ви хочете будинку стовідсоткового спокою і нейтральних фарб, то марокканський стиль - не для вас.

Марокканський стиль в інтер'єрі має безліч унікальних рис, що дозволяють виділити його з африканського стилю. Тут і яскраві, контрастні відтінки, і цікаві етнічні патерни, такий інтер'єр рясно декорується оригінальними аксесуарами.

Концепція марокканського стилю в інтер'єрі - контраст. Білий колір може об'єднати однакову обробку стін і стель. Темна меблі і яскравий текстиль - ще один важливий «дует» палітри. Важливо, щоб в приміщенні панували натуральні матеріали: камінь, дерево, кераміка, текстиль. Бажано вкраплення площин яскраво-синього кольору - наприклад, в якості стельових карнизів, фрагментів плитки для підлоги, орнаменту оббивок. Обов'язково повинен бути присутнім і яскраво-червоний колір.

В цілому, марокканський стиль може бути виконаний як в холодних, так і теплих відтінках. Найчастіше використовуються червоний і синій в поєднанні з нейтральним білим і відтінками червоного або синього, а ще - коричневого і теракотового.

Марокканський стиль в інтер'єрі квартири: як реалізувати?

  1. Пол в марокканському інтер'єрі викладається з каменю або керамічної плитки різних розмірів і кольорів. Можливо і дерево - набірний (штучний) паркет у вигляді орнаменту з модулів різного розміру або грубувата дошка з красивою текстурою. Може бути і стилізований ламінат, якщо ви не готові до відтворення автентичного марокканського стилю
  2. Повноцінна мозаїка також присутній - нею можна викласти окремі ділянки підлоги, зонувати таким чином приміщення. Якщо говорити про зонування в цілому, то краще за все робити це за допомогою пересувних дерев'яних перегородок. Також мозаїка може застосовуватися в якості декору. Але саме це - той декоративний елемент, який робить марокканський інтер'єр марокканським, в столиці Марокко - Касабланці, плитку-мозаїку можна зустрітися як на вулицях, так і будинках
  3. Ковані елементи - важлива частина марокканського стилю.
  4. Стіни покриваємо декоративної фактурною штукатуркою, краще під мармур, або фарбуємо в білий або «пісочний» кольору. Якщо ви хочете, щоб ваш інтер'єр був максимально яскравим, ви цілком можете пофарбувати стіни в яскраво-синій або яскраво-червоний колір. Але майте на увазі, що таке рішення може досить швидко набриднути. Тому зробити такий варіант дизайну можна застосувати в кімнатах, які використовуються найрідше.
  5. Фрагменти стін можна покрити розписом в традиційному марокканському стилі.
  6. Стеля бажаний в синьо-блакитних тонах, з ліпним або мозаїчним карнизом по периметру. Дерев'яна стеля покриваємо різьбленим орнаментом. Стеля можна викласти дерев'яними брусами, або ж просто заштукатурити.

Сонцезахисні системи, які підходять марокканському стилю: які вони?

У приміщеннях такого стилю дуже важливо мати можливість оптимально регулювати ступінь освітленості. А ще, тут дуже важлива компактність, ніяких громіздких штор бути не повинно. Рекомендуємо вам встановити в спальні штори блекаут: вони захистять від надлишку сонця вранці, а ось в інших приміщеннях будуть оптимально виглядати класичні рулонні штори, або ж ролети день-ніч, підібрані в тон основному колірного рішення інтер'єру.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 28.09.2019
Просмотрено: 679 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору