Малогабаритна кухня 7 кв. м

Зміст
Ергономіка - «ключовий» момент
Нестандартні дизайнерські ідеї
Які жалюзі підібрати для невеликої кухні?

У момент планування ремонту кожна людина намагається максимально врахувати всі деталі для такої важливої справи. Особливо це стосується малогабаритних кухонь, часто на невеликій площі потрібно все грамотно розставити: меблі, техніку. І при цьому важливо створити відповідну атмосферу, де ідеально буде поєднуватися комфорт і затишок. Саме тому, розглянемо детально варіанти оформлення дизайну приміщення площею в 7 кв. м. При правильному підході реалізується практично будь-яка ідея.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Ергономіка - «ключовий» момент


Складаючи дизайн-проект для кухні, слід, перш за все, визначитися з розташуванням «ергономічного трикутника». Що це таке і як його потрібно облаштовувати? Ще в минулому столітті, експерти протестували скільки йде часу і сил на приготування одного і того ж страви при різних умовах. В процесі тестувань враховувалися буквально всі деталі: скільки сил витрачає кухар в процесі приготування, яку відстань йому потрібно долати і як планування впливає на користування різних кухонних вузлів.

В результаті було визначено, що на кухні існує три основні зони:

  • холодильник;
  • мийка та робоча зона для підготовки і нарізки продуктів;
  • плита.


Тому, оптимальний варіант планування вважається той, де ці три робочі зони розташовані на вершинах цього трикутника, сторони якого приблизно однакові. Краще, якщо всі ці три кути будуть перебувати на відстані витягнутої руки. Відповідно, для планування кухні, потрібно визначитися з розстановкою цих основних зон.

Нестандартні дизайнерські ідеї


В процесі створення дизайну кухні мрії в 7 кв. м. використовуються деякі секрети не тільки щодо розстановки предметів меблів, але і по оформленню самого приміщення.

Існують секрети з оформлення малогабаритної кухні:

  • приведення до одній колірній палітрі - краще використовувати спокійні колірні тони, які допоможуть збалансувати інтер'єр;
  • збільшена функціональність - важливо правильно використовувати все наявне простір, наприклад, за допомогою вбудованої техніки, або меблів-трансформера, можна застосовувати спеціальні стільниці-підвіконня;
  • дизайн інтер'єру - все елементи повинні відповідати приміщенню по стилістиці, кольором і іншим деталям.

Вбудовані ніші - це найкраще рішення для малогабаритних приміщень. У них розміщується все необхідне для кухні. При бажанні їх можна просто застосовувати як вільну поверхню.

Не варто забувати про тлі приміщення. Світлі відтінки, допомагають візуально збільшувати простір, розділяючи його при цьому на зони. При бажанні можна додати яскраві деталі, наприклад, красиві жалюзі.

На окрему увагу заслуговує розташування мікрохвильовій печі. Сучасні інтер'єри припускають її розташування у верхній частині кухні.

Які жалюзі підібрати для невеликої кухні?


Жалюзі - це функціональний метод для стильного і практичного оформлення невеликого приміщення. Такий вид віконного декору налічує безліч моделей, але на малогабаритній кухні рекомендується застосовувати горизонтальні вироби, які візуально розширять вікно.

У горизонтальних моделей присутня одна важлива перевага. Для того щоб регулювати рівень освітлення в приміщеннях, їх не слід піднімати. Багато хто впевнений в тому, що жалюзі підходять виключно для офісів, але, така думка є помилковою. Тим більше, що можливі будь-які як кольорові, так і однотонні варіанти.

Як і інші види фіранок, жалюзі можна комбінувати з іншими виробами, що дає можливість враховувати всі тонкощі дизайну інтер'єру. Замовити розкішні жалюзі можна в компанії «Nikoss» за вигідною вартості.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 3
Коментарі
Евгения 29.10.2020 в 15:22
new comment
Для такой кухни подойдет угловая мебель, а еще лучше подобрать компактный кухонный гарнитур. При всем желании, можно со вкусом обустроить подобную кухню, что она в итоге получится не хуже обычной.
Ева 23.10.2020 в 19:21
new comment
Понравился совет о декорировании небольшой кухни в одной цветовой палитре. Также действительно стоит выбирать функциональную, возможно раскладную мебель.
Милана 21.10.2020 в 21:40
new comment
Очень сложно на маленькой кухне разместить все места хранения так, чтобы было удобно и нетесно.
Отменить
Додати коментар
Кольорові петлі для вікон
Навіщо виробники пластикових вікон випускають кольорові петлі? Кольорові ручки і петлі для вікон. Встановлюючи пластикові вікна, кожен бажає, щоб вони гармонійно виглядали в інтер'єрі приміщення.
Детальніше
Данська стиль в інтер'єріv
Данська стиль в інтер'єріv
Інтер'єри Данії приваблюють своєю простотою і оригінальністю, впорядкованістю, багатофункціональністю. У будинках датчан просторо, затишно, тепло, все стоїть на своїх місцях, але це не нагадує квартиру або будинок нудного і прискіпливого людини.
Бамбукові штори в сучасних інтер'єрах
Бамбукові штори в сучасних інтер'єрах
Моя подруга захоплюється східними єдиноборствами. Перейнявшись духом Сходу, вона і вдома все влаштовує відповідно. Коли я прийшла до неї в гості, просто не впізнала її квартиру, ще зовсім недавно нагадувала нудний стандарт так званого «євроремонту».
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00