Малогабаритна кухня 7 кв. м

У момент планування ремонту кожна людина намагається максимально врахувати всі деталі для такої важливої справи. Особливо це стосується малогабаритних кухонь, часто на невеликій площі потрібно все грамотно розставити: меблі, техніку. І при цьому важливо створити відповідну атмосферу, де ідеально буде поєднуватися комфорт і затишок. Саме тому, розглянемо детально варіанти оформлення дизайну приміщення площею в 7 кв. м. При правильному підході реалізується практично будь-яка ідея.

Малогабаритна кухня 7 кв. м

Ергономіка - «ключовий» момент


Складаючи дизайн-проект для кухні, слід, перш за все, визначитися з розташуванням «ергономічного трикутника». Що це таке і як його потрібно облаштовувати? Ще в минулому столітті, експерти протестували скільки йде часу і сил на приготування одного і того ж страви при різних умовах. В процесі тестувань враховувалися буквально всі деталі: скільки сил витрачає кухар в процесі приготування, яку відстань йому потрібно долати і як планування впливає на користування різних кухонних вузлів.

В результаті було визначено, що на кухні існує три основні зони:

  • холодильник;
  • мийка та робоча зона для підготовки і нарізки продуктів;
  • плита.


Тому, оптимальний варіант планування вважається той, де ці три робочі зони розташовані на вершинах цього трикутника, сторони якого приблизно однакові. Краще, якщо всі ці три кути будуть перебувати на відстані витягнутої руки. Відповідно, для планування кухні, потрібно визначитися з розстановкою цих основних зон.

Нестандартні дизайнерські ідеї


В процесі створення дизайну кухні мрії в 7 кв. м. використовуються деякі секрети не тільки щодо розстановки предметів меблів, але і по оформленню самого приміщення.

Існують секрети з оформлення малогабаритної кухні:

  • приведення до одній колірній палітрі - краще використовувати спокійні колірні тони, які допоможуть збалансувати інтер'єр;
  • збільшена функціональність - важливо правильно використовувати все наявне простір, наприклад, за допомогою вбудованої техніки, або меблів-трансформера, можна застосовувати спеціальні стільниці-підвіконня;
  • дизайн інтер'єру - все елементи повинні відповідати приміщенню по стилістиці, кольором і іншим деталям.

Вбудовані ніші - це найкраще рішення для малогабаритних приміщень. У них розміщується все необхідне для кухні. При бажанні їх можна просто застосовувати як вільну поверхню.

Не варто забувати про тлі приміщення. Світлі відтінки, допомагають візуально збільшувати простір, розділяючи його при цьому на зони. При бажанні можна додати яскраві деталі, наприклад, красиві жалюзі.

На окрему увагу заслуговує розташування мікрохвильовій печі. Сучасні інтер'єри припускають її розташування у верхній частині кухні.

Які жалюзі підібрати для невеликої кухні?


Жалюзі - це функціональний метод для стильного і практичного оформлення невеликого приміщення. Такий вид віконного декору налічує безліч моделей, але на малогабаритній кухні рекомендується застосовувати горизонтальні вироби, які візуально розширять вікно.

У горизонтальних моделей присутня одна важлива перевага. Для того щоб регулювати рівень освітлення в приміщеннях, їх не слід піднімати. Багато хто впевнений в тому, що жалюзі підходять виключно для офісів, але, така думка є помилковою. Тим більше, що можливі будь-які як кольорові, так і однотонні варіанти.

Як і інші види фіранок, жалюзі можна комбінувати з іншими виробами, що дає можливість враховувати всі тонкощі дизайну інтер'єру. Замовити розкішні жалюзі можна в компанії «Nikoss» за вигідною вартості.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 15.03.2020
Просмотрено: 410 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору