Люстра в інтер’єрі вітальні

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Ключовим елементом будь-якого інтер'єру є освітлення, яке, крім своєї основної функції, ще й прикрашає приміщення. Тому не дивно, що оригінальні люстри так популярні.

Люстри для вітальні, представлені в даний час на ринку, являють собою надзвичайно широкий асортимент продукції, що розрізняється по стилю, розмірам, матеріалу і кількості точок освітлення. Ті, які своїм дизайном відсилають до попередніх епох і майже відразу асоціюються зі справжньою розкішшю і екстравагантністю, виконані з кришталю. Їх стиль непідвладний часу. Кришталеві люстри для вітальні - це класичне рішення, яке також ідеально підходить і для більш сучасних інтер'єрів - всюди, де є необхідність додати характерний акцент і унікальну гру світла, відбитого в багатьох кришталевих елементах.

Прекрасним прикладом сучасного освітлення для вітальні буде люстра, майже повністю зроблена зі скла. Сучасні технології виробництва скла пропонують стільки можливостей, що найвідоміші дизайнери і виробники освітлювальних приладів роблять неможливе. В результаті ми отримуємо надзвичайно оригінальні форми і забарвлення. Скляна люстра у вітальні - це пропозиція, витримана в трохи грубуватому і мінімалістичному стилі, яка ідеально поєднується з найсучаснішим дизайном інтер'єру.

Один з останніх трендів в облаштуванні - використання натуральної сировини і матеріалів. Крім архітектурного бетону, який сьогодні дуже популярний в дизайні інтер'єрів, лідером є латунь. Стильна люстра для вітальні з цього матеріалу в першу чергу відрізняється надзвичайно довгим терміном служби, але при цьому проста в догляді.

Вкрай цікавим рішенням може стати сучасна люстра з паперу для вітальні. Ще один приклад нестандартного освітлювального приладу - дерев'яні люстри, які чудово вписуються в традиційний інтер'єр. Однак найбільш популярними рішеннями є люстри з пластика. Вони відрізняються насамперед різноманітністю форм, а також надзвичайно насиченою кольоровою гамою. Додатковою перевагою є їх довговічність і простота очищення. Пластикові люстри дуже часто імітують такі матеріали, як скло або кришталь. Їх можна використовувати в багатьох кімнатах оформлених як в класичному стилі, так і в більш авангардних.

Вибрати відповідну люстру для вітальні - непросте завдання. Слід враховувати кілька надзвичайно важливих факторів, які не тільки вплинуть на візуальний ефект інтер'єру, але і визначать його світлову віддачу. Перший ключовий аспект - це перш за все правильні пропорції.

Правильно підібрана люстра для вітальні може домінувати над іншою обстановкою або стати одним з її численних аксесуарів. Вибір за вами

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 14
Коментарі
Вероника 13.11.2020 в 17:43
new comment
Люстры из бумаги у меня не вызывают чувства безопасности. Более того, я бы не назвала их оригинальными.
Олеся 13.11.2020 в 17:42
new comment
Стекло и хрусталь считаю более экологически безопасными материалами. Пластиковую люстру мне не хотелось бы повесить в спальне.
Лиана 13.11.2020 в 17:41
new comment
Массивные люстры с 12-ю рожками смотрятся по-королевски, но несовременно. Я предпочитаю аккуратные и незаметные.
Оксана 13.11.2020 в 17:39
new comment
Сейчас такой огромный выбор люстр, на любой интерьер и вкус, что теряешься, какую хочется самому.
Viki 28.10.2020 в 21:26
new comment
Люстра в гостиной должна быть большой, смотря так же какого размера сама гостиная комната. Например мне нравится, когда люстра объемная, а так же со свисающими стразами, это придает ей экстравагантность.
Алиса 28.10.2020 в 19:28
new comment
Очень нравятся деревянные люстры. Выглядят необычно и привносят в интерьер что-то природное. Такой вариант будет отлично сочетаться с камином, каменной или кирпичной кладкой. Главное не перенасытить помещение такими деталями.
Еня 24.10.2020 в 05:37
new comment
Правильно сказано, что важно правильно подбирать люстру. У меня высокий потолок, а люстра короткая. Чем думала, когда покупала...
Анна 22.10.2020 в 10:11
new comment
Хрусталь зачастую выглядит тяжелым и перегружает пространство, если речь не об огромном зале. Мне нравятся модели из пластика, стекла или бумаги. Роль люстры действительно ключевая. Поэтому она должна притягивать взгляд.
Мила 21.10.2020 в 19:25
new comment
Мне кажется, хрусталь вообще не в моде уже, хотя и классика. А какой дизайн люстр реально в моде?
Оля 21.10.2020 в 19:24
new comment
Жаль, что многорожковые в квартире будут смотреться вычурно и создавать тесноту. Мне они нравятся.
Оля 01.10.2020 в 17:24
new comment
Почему-то сейчас все магазины предлагают либо многорожковые вычурные люстры, либо полный минимализм, который не освещает.
Милана 01.10.2020 в 17:22
new comment
Мне всегда очень сложно подобрать люстру к интерьеру, чтобы была не громоздкой и нравилась.
Анастасия 01.10.2020 в 15:50
new comment
После прочтения статьи загорелась желанием на дачу найти деревянную люстру. Надеюсь, что магазины приятно меня порадуют изобилием выбора. Раньше я таких люстр не замечала.
Мария 01.10.2020 в 14:31
new comment
У меня у самой в спальне висит люстра из дерева, но вот про бумажные люстры слышу в первый раз.
Отменить
Додати коментар
Дворівневі квартири: 3 особливості розробки дизайн проекту для двоповерхової квартири
Двоповерхові квартири є широкий простір діяльності для дизайнерів. Необхідно докласти зовсім небагато зусиль і в результаті можна отримати просторе і комфортне приміщення, яке не поступається за своїми габаритами приватних будинків. І це проживаючи в місті, не відмовляючи собі в звичному способі життя. Облаштовуючи двоярусну квартиру, необхідно враховувати кілька важливих моментів.
Детальніше
Японський стиль в інтер'єрі квартири
Японський стиль в інтер'єрі квартири
Японський стиль поєднує в собі мінімалізм, бездоганне і лаконічне з'єднання гам, а також нестандартне оформлення. Багато шанувальників Японії і її традицій мріють створити своє житло з урахуванням всіх традицій. Після виходить красиве, просторе приміщення з мінімальною кількістю меблів.
Сучасний стиль в інтер'єрі домівки
Сучасний стиль в інтер'єрі домівки
Вітальня не повинна бути захаращена меблями, тому оптимальним варіантом є кутовий диван. Найпопулярніші відтінки сучасного стилю - сірий, бежевий, білий, чорний. Сучасний стиль в інтер'єрі особливо підходить для оформлення кухні, він відрізняється функціональністю, зручністю і комфортом. Всі кухонні меблі повинна приносити максимум користі, при цьому кількість її має бути мінімальним.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00