Кращі виробники меблів 21 століття

Сучасний ринок меблів представлений множинами вітчизняних і зарубіжних компаній. Але далеко не кожна може похвалитися високою якістю, нагородами і позитивними відгуками споживачів. Ми склали власний рейтинг кращих виробників меблів 21 століття, з якими варто познайомитися ближче.

Кращі італійські бренди

Так склалося, що італійські меблі відноситься до класу люкс. Це обумовлено найтоншим підходом при її виготовленні, використанню першокласних матеріалів. Серед кращих з кращих, на особливу увагу заслуговують 2 виробника:

 • Амбер;
 • Casalino.

Перша компанія займається професійним випуском елітних спалень, а ось друга - виготовленням меблів для відпочинку (пуфів, диванів, банкеток).

Шведські виробники меблів

Лідерами серед шведських меблевих компаній по праву вважаються компанії «IKEA» і «Blomer». Ікеа пропонує корпусні меблі з дерева, м'які меблі і деталі для оформлення інтер'єру. І якщо Ікеа в більшій мірі орієнтована на задоволення потреб споживачів з будь-яким достатком, то Блумер займається виробництвом виключно преміальної меблів.

Німецькі меблеві фірми

Серед німецьких виробників вигідно відрізняються 2 компанії:

 • Aridis;
 • Noltestudio.

Перша знаменита виробництвом якісних спальних і віталень гарнітур, технологічними приладами освітлення. Друга займається випуском меблів корпусного типу. Її продукція в більшій мірі орієнтована на прихильників лаконічного і ненав'язливого стилю лофт.

Кращі китайські бренди

Тут перелік кращих меблевих компаній ширший. Так, до числа широкопрофільних меблевих компаній, які славляться своєю бездоганною репутацією і якістю, увійшли:

 • KINWAI - транснаціональна корпорація зі світовим ім'ям, що має виробничі потужності в Італії, Німеччині та Америці;
 • QM - компанія, яка тісно співпрацює з кращими меблевими дизайнерами, що і дозволило їй потрапити в рейтинг кращих.

Серед меблевих фабрик вузької спрямованості варто відзначити OPTIMA (здійснює випуск кухонних меблів), MINGBOSS KITCHEN (авторська кухонні меблі) і GUANGDONG ZHONGSHAN XINGSHANCHUAN CO LTD.

Іспанські меблеві фаворити

Іспанія давно славиться виробництвом якісних меблів з кращих сортів деревини і рідкісних порід. Вона користується популярністю у всьому світі, але найбільш затребуваними виробниками вважаються:

 • Muebles La Fábrica спеціалізується на виготовленні різнопланової меблів, починаючи від вітальні і закінчуючи декоративними елементами;
 • Doca - охоплює виробництво дверей, меблів для ванної та кухні.

Російські бренди

Величезну популярність і заслуги отримало кілька російських меблевих компаній:

 • Anderssen - популярний виробник м'яких меблів (диванів, кушеток, пуфів, крісел);
 • Союз-меблі - ця компанія, що випускає кухонні гарнітури, дитячі, передпокої, шафи-купе, потрапила в рейтинг за рахунок величезного попиту серед споживачів;
 • 8 березня - фабрика, оснащена за останнім словом техніки і випускає м'які меблі за зразками ЄС.

3 кращих українських меблевих фабрик

Серед українських виробників меблів також є фаворити сучасності:

 • DLS - спеціалізується на виготовленні естетичної і довговічних меблів за індивідуальним вимогам;
 • LuxMebel - займається випуском гардеробних, кухонь, спалень і інших меблів під замовлення;
 • InStyle - створює ексклюзивний і лімітовані колекції сучасних корпусних меблів.

Кожна країна має своїх фаворитів і предмет гордості в меблевій сфері. Сподіваємося, що в подальшому наш рейтинг зможе поповнитися новими брендами зі світовим ім'ям.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 74 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору