Кращі виробники меблів 21 століття

Сучасний ринок меблів представлений множинами вітчизняних і зарубіжних компаній. Але далеко не кожна може похвалитися високою якістю, нагородами і позитивними відгуками споживачів. Ми склали власний рейтинг кращих виробників меблів 21 століття, з якими варто познайомитися ближче.

Кращі виробники меблів 21 століття

Кращі італійські бренди

Так склалося, що італійські меблі відноситься до класу люкс. Це обумовлено найтоншим підходом при її виготовленні, використанню першокласних матеріалів. Серед кращих з кращих, на особливу увагу заслуговують 2 виробника:

 • Амбер;
 • Casalino.

Перша компанія займається професійним випуском елітних спалень, а ось друга - виготовленням меблів для відпочинку (пуфів, диванів, банкеток).

Шведські виробники меблів

Лідерами серед шведських меблевих компаній по праву вважаються компанії «IKEA» і «Blomer». Ікеа пропонує корпусні меблі з дерева, м'які меблі і деталі для оформлення інтер'єру. І якщо Ікеа в більшій мірі орієнтована на задоволення потреб споживачів з будь-яким достатком, то Блумер займається виробництвом виключно преміальної меблів.

Німецькі меблеві фірми

Серед німецьких виробників вигідно відрізняються 2 компанії:

 • Aridis;
 • Noltestudio.

Перша знаменита виробництвом якісних спальних і віталень гарнітур, технологічними приладами освітлення. Друга займається випуском меблів корпусного типу. Її продукція в більшій мірі орієнтована на прихильників лаконічного і ненав'язливого стилю лофт.

Кращі китайські бренди

Тут перелік кращих меблевих компаній ширший. Так, до числа широкопрофільних меблевих компаній, які славляться своєю бездоганною репутацією і якістю, увійшли:

 • KINWAI - транснаціональна корпорація зі світовим ім'ям, що має виробничі потужності в Італії, Німеччині та Америці;
 • QM - компанія, яка тісно співпрацює з кращими меблевими дизайнерами, що і дозволило їй потрапити в рейтинг кращих.

Серед меблевих фабрик вузької спрямованості варто відзначити OPTIMA (здійснює випуск кухонних меблів), MINGBOSS KITCHEN (авторська кухонні меблі) і GUANGDONG ZHONGSHAN XINGSHANCHUAN CO LTD.

Іспанські меблеві фаворити

Іспанія давно славиться виробництвом якісних меблів з кращих сортів деревини і рідкісних порід. Вона користується популярністю у всьому світі, але найбільш затребуваними виробниками вважаються:

 • Muebles La Fábrica спеціалізується на виготовленні різнопланової меблів, починаючи від вітальні і закінчуючи декоративними елементами;
 • Doca - охоплює виробництво дверей, меблів для ванної та кухні.

Російські бренди

Величезну популярність і заслуги отримало кілька російських меблевих компаній:

 • Anderssen - популярний виробник м'яких меблів (диванів, кушеток, пуфів, крісел);
 • Союз-меблі - ця компанія, що випускає кухонні гарнітури, дитячі, передпокої, шафи-купе, потрапила в рейтинг за рахунок величезного попиту серед споживачів;
 • 8 березня - фабрика, оснащена за останнім словом техніки і випускає м'які меблі за зразками ЄС.

3 кращих українських меблевих фабрик

Серед українських виробників меблів також є фаворити сучасності:

 • DLS - спеціалізується на виготовленні естетичної і довговічних меблів за індивідуальним вимогам;
 • LuxMebel - займається випуском гардеробних, кухонь, спалень і інших меблів під замовлення;
 • InStyle - створює ексклюзивний і лімітовані колекції сучасних корпусних меблів.

Кожна країна має своїх фаворитів і предмет гордості в меблевій сфері. Сподіваємося, що в подальшому наш рейтинг зможе поповнитися новими брендами зі світовим ім'ям.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 362 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору