Сходи в інтер'єрі: нове життя старих речей

Старим речам не завжди місце в гаражі або на горищі в засіках. Багато дизайнерів давно використовують старі сходи, табурети, комоди для створення унікального і красивого елементу інтер'єру. Сьогодні ми поділимося, як створити дизайнерське диво зі старої сходи.

Сходи в інтер'єрі: нове життя старих речей

Визначимо мету

Сходи - відмінно. Красиво перероблена сходи - ще краще. Але навіщо вона? Задайте собі питання. Що ви хочете зробити з неї. Можливо це буде функціональна деталь, а може місце дозволяє доповнити кімнату таким цікавим декоративним елементом.

Що можна зробити зі старої сходи?

  • Поличка для книг.
  • Стелаж.
  • Підставка для квітів.
  • Вішалка.
  • Рамка для картин або фотографій.
  • Мисник.

А тепер по порядку про все. Всього є два варіанти облаштування сходів, які ми виділили.

Початок роботи

Якщо на горищі або на дачі була виявлена ​​стара драбина або непридатна драбина, то давайте оглянемо її. Якісь недоліки з розряду відсутнього гвинтика або цвяха виправляємо відразу, щоб не забути. Дерево з часом могло трохи зіпсуватися, тому варто покрити сходи фарбою або лаком, попередньо відшліфувати. Так вийти надати красивий вид старої речі. Плюс зверніть увагу на колір: нова річ повинна гармонійно виглядати з усіма елементами в кімнаті. Металеву драбину теж варто пофарбувати, щоб трохи облагородити її.

Вертикальне положення сходи

Після обробки дерева або металу, з якого зроблені сходи, приступаємо до її перетворення. Для створення полиць, стелажа, рамок для фото або картин сходи буде стояти вертикально. Тобто в звичному вигляді, на ніжках.

Для створення стелажа або полиць сходи можна прикріпити до стіни. Це оптимально для великих сходів, у яких на сходинках можна поставити речі, книги або навіть посуд. Металеві драбини зажадають додаткової деталі - горизонтальної перегородки. На них буде стояти все, що вашій душі завгодно. Можуть бути квіти, книги, посуд.

Цікавий проект з фотографіями і старої сходами. Для цього потрібна дерев'яні сходи. Спеціальними гачками в проміжках між сходинками буде прикріплено кілька або одне фото.

Горизонтальне положення сходи

А тут вже цікавіше буде. Сходи можна прикріпити горизонтально над раковиною і використовувати для зберігання посуду. Також на сходах можна прикріпити лампочки і вийде цікавий світильник. Ще з дерев'яних сходів можна створити полку для взуття, розташувавши її внизу в передпокої, наприклад. Знову ж в передпокої або вбиральні можна зробити полку зі сходів. Але тут стане в нагоді горизонтальна перегородка, яка буде тримати речі.

Не поспішайте викидати те, що знаходиться в засіках горищ або сараї на дачі. Будь речі можна дати другий шанс, якщо підійти грамотно до цього питання. Сходи - несподіваний гість в сучасній кімнаті. Красиві декор і функціональність вдихне нове життя в стару річ.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 191 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору