Сходи в інтер'єрі: нове життя старих речей

Зміст
Визначимо мету
Початок роботи
Вертикальне положення сходи
Горизонтальне положення сходи

Старим речам не завжди місце в гаражі або на горищі в засіках. Багато дизайнерів давно використовують старі сходи, табурети, комоди для створення унікального і красивого елементу інтер'єру. Сьогодні ми поділимося, як створити дизайнерське диво зі старої сходи.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Визначимо мету

Сходи - відмінно. Красиво перероблена сходи - ще краще. Але навіщо вона? Задайте собі питання. Що ви хочете зробити з неї. Можливо це буде функціональна деталь, а може місце дозволяє доповнити кімнату таким цікавим декоративним елементом.

Що можна зробити зі старої сходи?

  • Поличка для книг.
  • Стелаж.
  • Підставка для квітів.
  • Вішалка.
  • Рамка для картин або фотографій.
  • Мисник.

А тепер по порядку про все. Всього є два варіанти облаштування сходів, які ми виділили.

Початок роботи

Якщо на горищі або на дачі була виявлена ​​стара драбина або непридатна драбина, то давайте оглянемо її. Якісь недоліки з розряду відсутнього гвинтика або цвяха виправляємо відразу, щоб не забути. Дерево з часом могло трохи зіпсуватися, тому варто покрити сходи фарбою або лаком, попередньо відшліфувати. Так вийти надати красивий вид старої речі. Плюс зверніть увагу на колір: нова річ повинна гармонійно виглядати з усіма елементами в кімнаті. Металеву драбину теж варто пофарбувати, щоб трохи облагородити її.

Вертикальне положення сходи

Після обробки дерева або металу, з якого зроблені сходи, приступаємо до її перетворення. Для створення полиць, стелажа, рамок для фото або картин сходи буде стояти вертикально. Тобто в звичному вигляді, на ніжках.

Для створення стелажа або полиць сходи можна прикріпити до стіни. Це оптимально для великих сходів, у яких на сходинках можна поставити речі, книги або навіть посуд. Металеві драбини зажадають додаткової деталі - горизонтальної перегородки. На них буде стояти все, що вашій душі завгодно. Можуть бути квіти, книги, посуд.

Цікавий проект з фотографіями і старої сходами. Для цього потрібна дерев'яні сходи. Спеціальними гачками в проміжках між сходинками буде прикріплено кілька або одне фото.

Горизонтальне положення сходи

А тут вже цікавіше буде. Сходи можна прикріпити горизонтально над раковиною і використовувати для зберігання посуду. Також на сходах можна прикріпити лампочки і вийде цікавий світильник. Ще з дерев'яних сходів можна створити полку для взуття, розташувавши її внизу в передпокої, наприклад. Знову ж в передпокої або вбиральні можна зробити полку зі сходів. Але тут стане в нагоді горизонтальна перегородка, яка буде тримати речі.

Не поспішайте викидати те, що знаходиться в засіках горищ або сараї на дачі. Будь речі можна дати другий шанс, якщо підійти грамотно до цього питання. Сходи - несподіваний гість в сучасній кімнаті. Красиві декор і функціональність вдихне нове життя в стару річ.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Дизайн кухні 9 кв.м
Кухня площею 9 кв.м. типова для квартир в панельних багатоповерхівках. Такий метраж дозволяє компактно розмістити техніку, гарнітур і обідню зону, зручну для сім'ї з 3-4 чоловік. У деяких випадках приміщення можна додатково розширити за рахунок об'єднання з лоджією, комори, передпокої або вітальні. У цій статті ви знайдете приклади з фото, як може виглядати сучасний дизайн 9-метрової кухні, а також корисні поради щодо її оформлення. Особливості дизайну кухні 9 кв.м. Дев'ятиметрова кухня є оптимальним варіантом для ергономічного облаштування як робочої, так і їдальнею зони. Крокова доступність всього необхідного полегшує процес готування, позбавляючи від здійснення зайвих рухів, при цьому залишається досить вільного місця.
Детальніше
Штори для вітальні
Штори для вітальні
При оформленні інтер'єру вітальні багато людей стикаються зі складним вибором, як же оформити вікно. Для багатьох людей штори і жалюзі, це дві несумісні речі
Дизайн кімнати 3 на 3 метри
Дизайн кімнати 3 на 3 метри
Здається, що 9 кв. метрів - занадто мало для облаштування комфортного кімнати. Поспішаємо вас порадувати: навіть в такій маленькій кімнаті можна створити затишну домашню атмосферу без зайвих грошових витрат. Розглянемо дизайни різних за призначенням кімнат і запропонуємо кілька варіантів облаштування невеликого простору.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00