Сходи в інтер'єрі: нове життя старих речей

Зміст
Визначимо мету
Початок роботи
Вертикальне положення сходи
Горизонтальне положення сходи

Старим речам не завжди місце в гаражі або на горищі в засіках. Багато дизайнерів давно використовують старі сходи, табурети, комоди для створення унікального і красивого елементу інтер'єру. Сьогодні ми поділимося, як створити дизайнерське диво зі старої сходи.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Визначимо мету

Сходи - відмінно. Красиво перероблена сходи - ще краще. Але навіщо вона? Задайте собі питання. Що ви хочете зробити з неї. Можливо це буде функціональна деталь, а може місце дозволяє доповнити кімнату таким цікавим декоративним елементом.

Що можна зробити зі старої сходи?

  • Поличка для книг.
  • Стелаж.
  • Підставка для квітів.
  • Вішалка.
  • Рамка для картин або фотографій.
  • Мисник.

А тепер по порядку про все. Всього є два варіанти облаштування сходів, які ми виділили.

Початок роботи

Якщо на горищі або на дачі була виявлена ​​стара драбина або непридатна драбина, то давайте оглянемо її. Якісь недоліки з розряду відсутнього гвинтика або цвяха виправляємо відразу, щоб не забути. Дерево з часом могло трохи зіпсуватися, тому варто покрити сходи фарбою або лаком, попередньо відшліфувати. Так вийти надати красивий вид старої речі. Плюс зверніть увагу на колір: нова річ повинна гармонійно виглядати з усіма елементами в кімнаті. Металеву драбину теж варто пофарбувати, щоб трохи облагородити її.

Вертикальне положення сходи

Після обробки дерева або металу, з якого зроблені сходи, приступаємо до її перетворення. Для створення полиць, стелажа, рамок для фото або картин сходи буде стояти вертикально. Тобто в звичному вигляді, на ніжках.

Для створення стелажа або полиць сходи можна прикріпити до стіни. Це оптимально для великих сходів, у яких на сходинках можна поставити речі, книги або навіть посуд. Металеві драбини зажадають додаткової деталі - горизонтальної перегородки. На них буде стояти все, що вашій душі завгодно. Можуть бути квіти, книги, посуд.

Цікавий проект з фотографіями і старої сходами. Для цього потрібна дерев'яні сходи. Спеціальними гачками в проміжках між сходинками буде прикріплено кілька або одне фото.

Горизонтальне положення сходи

А тут вже цікавіше буде. Сходи можна прикріпити горизонтально над раковиною і використовувати для зберігання посуду. Також на сходах можна прикріпити лампочки і вийде цікавий світильник. Ще з дерев'яних сходів можна створити полку для взуття, розташувавши її внизу в передпокої, наприклад. Знову ж в передпокої або вбиральні можна зробити полку зі сходів. Але тут стане в нагоді горизонтальна перегородка, яка буде тримати речі.

Не поспішайте викидати те, що знаходиться в засіках горищ або сараї на дачі. Будь речі можна дати другий шанс, якщо підійти грамотно до цього питання. Сходи - несподіваний гість в сучасній кімнаті. Красиві декор і функціональність вдихне нове життя в стару річ.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Вертикальні або горизонтальні жалюзі: що вибрати?
Які жалюзі краще - вертикальні або горизонтальні? Відрізняються жалюзі горизонтальні від вертикальних тим, що у горизонтальних жалюзі не один, а два карниза: зверху і знизу. Вибираючи між горизонтальними і вертикальними, слід пам'ятати, що перший варіант довговічніше.
Детальніше
Зонування кімнати: підводні камені і ефективні рішення
Зонування кімнати: підводні камені і ефективні рішення
Сьогодні практично кожна молода людина, яка живе одна, хоче мати невелику квартиру-студію: це модно, цікаво, а головне - бюджетно. Але ще в кінці минулого століття таке житло було справжньою дивиною, і життя в одній великій кімнаті здавалася жителям СРСР чимось дивним і навіть безглуздим. Однак, як і в кожної медалі є дві сторони, в оформленні квартири-студії є свої підводні камені. Дизайнери LaPrimavera діляться своїм досвідом і знаннями в оформленні цього типу житла. Позитивна сторона медалі. Об'єднання кухні з вітальні може змінити вигляд колись невеликої квартири до невпізнання. Кількість вільного простору і повітря збільшується в рази, і ця свобода дає масу нових можливостей для оформлення.
Лаконічний дизайн - копія мінімалізму або унікальний стиль?
Лаконічний дизайн - копія мінімалізму або унікальний стиль?
Домашній відпочинок необхідний кожному з нас. Вдома ми розслабляємося, забуваємо про турботи і тривоги зовнішнього світу, відчуваємо себе захищеними. Є багато стилів оформлення інтер'єру. Виберіть той, який дозволить вам відчувати комфорт і спокій. Зараз дуже популярний простий, лаконічний стиль облаштування житла. Все більше людей проявляє до нього інтерес. Його можна назвати втіленням аскетичною краси.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00