Квартира виконана в сучасній класиці: основні риси

Класика залишається популярною до сих пір, але до неї цілком можуть додаватися нові риси, які притаманні часу. Нововведення ніскільки не псують впізнаваний стиль, а лише роблять його більш функціональним і адаптованим під потреби сьогодення. Неокласика практична, функціональна, чи не манірний і при цьому залишається витонченої.

Якщо хочеться облаштувати квартиру в стилі сучасної класики, то важливо розуміти які ключові та додаткові складові в неї входять, як і де краще застосувати подібні рішення.

Квартира виконана в сучасній класиці: основні риси

Де доречна сучасна класика і де вона стане ще однією


Якщо роздумуєте виконати інтер'єр квартири в стилі сучасної класики, то необхідно врахувати які типи приміщення для цього підходять найкраще, а які ні. Найменше для втілення даного стилю підходять маленькі квартири з низькими стелями. Для того, щоб вдалося втілити неокласику, рекомендується використовувати цей стиль в квартирах великої площі і з високими стелями.

До основних рис сучасної класики слід віднести такі, як:

  • продумана геометрична планування;
  • наявність вільного простору і світла;
  • зонування простору;
  • відсутність помітних візерунків і вигадливих візерунків;
  • стриманість колірних відтінків і переважання світлих тонів.


З огляду на ці вимоги, легко зробити висновок, що приміщення має бути просторим, бажано з великими панорамними вікнами. Підійде наявність і декількох вікон в кімнаті.

Особливості та риси інтер'єру в сучасній класиці


Матеріали необхідно підбирати високої якості, а в якості текстилю для інтер'єру рекомендується використовувати велюр, шовк і атлас. Як матеріал для меблів перевагу необхідно віддати цінних порід дерева або ж якісної імітації. Ліпнина повинна бути помірною, в якості матеріалу оптимально використовувати гіпс.

Сучасній класиці чужі зайві нагромадження і зайвий декор. Філософія цього стилю вибудовується навколо практичності і функціональності, в ньому практично відсутні нефункціональні елементи. Античні елементи в сучасній класиці втілені досить демократично: вони не громіздкі і в них відсутній монументальність.

Також до рис сучасної класики можна віднести такі, як:

  • планування кімнат і квартири в світлих тонах;
  • рівні, прості і плавні лінії;
  • мінімалізм в декорі і меблів;
  • комбінування штучних і природних матеріалів;
  • відсутність яскраво вираженої ексцентричності і консерватизму.


У сучасній класиці цілком допускається використання натяжних стель. Вони можуть бути як матовими, так і глянсовими. Для декору дозволено використовувати фотошпалери. Рекомендується в якості колірної гами вибирати білий і бежевий відтінки, підходять і «вицвілі» візерунки. Також можна використовувати і помітні деталі, але обмежена.

Облаштування квартири в такому дизайні не завжди має на увазі виняткову дорожнечу матеріалів і меблів, але при цьому елементи повинні імітувати дорогі матеріали.

Часто при вирішенні оформити квартиру в стилі сучасної класики, виникає питання: «а як в такому випадку оформити передпокій?». Передпокій виконана в сучасній класиці, явище не рідкісне. Якщо дозволяє простір, то можна розмістити шафу-купе з дзеркалом, поставити крісло або пуфи. Не зайвим буде кавовий столик.

Освітлення можна виконати за допомогою товарів або бра. Колір ламп рекомендується підбирати теплих тонів. Передпокій повинен перегукуватися з колірними рішеннями в інших кімнатах.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.04.2020
Просмотрено: 221 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору