• Головна
 • Блог
 • Квартира виконана в сучасній класиці: основні риси

Квартира виконана в сучасній класиці: основні риси

Зміст
Де доречна сучасна класика і де вона стане ще однією
Особливості та риси інтер'єру в сучасній класиці

Класика залишається популярною до сих пір, але до неї цілком можуть додаватися нові риси, які притаманні часу. Нововведення ніскільки не псують впізнаваний стиль, а лише роблять його більш функціональним і адаптованим під потреби сьогодення. Неокласика практична, функціональна, чи не манірний і при цьому залишається витонченої.

Якщо хочеться облаштувати квартиру в стилі сучасної класики, то важливо розуміти які ключові та додаткові складові в неї входять, як і де краще застосувати подібні рішення.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Де доречна сучасна класика і де вона стане ще однією


Якщо роздумуєте виконати інтер'єр квартири в стилі сучасної класики, то необхідно врахувати які типи приміщення для цього підходять найкраще, а які ні. Найменше для втілення даного стилю підходять маленькі квартири з низькими стелями. Для того, щоб вдалося втілити неокласику, рекомендується використовувати цей стиль в квартирах великої площі і з високими стелями.

До основних рис сучасної класики слід віднести такі, як:

 • продумана геометрична планування;
 • наявність вільного простору і світла;
 • зонування простору;
 • відсутність помітних візерунків і вигадливих візерунків;
 • стриманість колірних відтінків і переважання світлих тонів.


З огляду на ці вимоги, легко зробити висновок, що приміщення має бути просторим, бажано з великими панорамними вікнами. Підійде наявність і декількох вікон в кімнаті.

Особливості та риси інтер'єру в сучасній класиці


Матеріали необхідно підбирати високої якості, а в якості текстилю для інтер'єру рекомендується використовувати велюр, шовк і атлас. Як матеріал для меблів перевагу необхідно віддати цінних порід дерева або ж якісної імітації. Ліпнина повинна бути помірною, в якості матеріалу оптимально використовувати гіпс.

Сучасній класиці чужі зайві нагромадження і зайвий декор. Філософія цього стилю вибудовується навколо практичності і функціональності, в ньому практично відсутні нефункціональні елементи. Античні елементи в сучасній класиці втілені досить демократично: вони не громіздкі і в них відсутній монументальність.

Також до рис сучасної класики можна віднести такі, як:

 • планування кімнат і квартири в світлих тонах;
 • рівні, прості і плавні лінії;
 • мінімалізм в декорі і меблів;
 • комбінування штучних і природних матеріалів;
 • відсутність яскраво вираженої ексцентричності і консерватизму.


У сучасній класиці цілком допускається використання натяжних стель. Вони можуть бути як матовими, так і глянсовими. Для декору дозволено використовувати фотошпалери. Рекомендується в якості колірної гами вибирати білий і бежевий відтінки, підходять і «вицвілі» візерунки. Також можна використовувати і помітні деталі, але обмежена.

Облаштування квартири в такому дизайні не завжди має на увазі виняткову дорожнечу матеріалів і меблів, але при цьому елементи повинні імітувати дорогі матеріали.

Часто при вирішенні оформити квартиру в стилі сучасної класики, виникає питання: «а як в такому випадку оформити передпокій?». Передпокій виконана в сучасній класиці, явище не рідкісне. Якщо дозволяє простір, то можна розмістити шафу-купе з дзеркалом, поставити крісло або пуфи. Не зайвим буде кавовий столик.

Освітлення можна виконати за допомогою товарів або бра. Колір ламп рекомендується підбирати теплих тонів. Передпокій повинен перегукуватися з колірними рішеннями в інших кімнатах.

Опубликавано: 10.04.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Жалюзі на замовлення або готові?
Сьогодні існує досить багато способів захистити своє житло від надлишку сонячного світла. Ринок повний безліччю різних сонцезахисних систем, таких як жалюзі, ролети, штори блекаут, римські штори, - вибрати точно є з чого.
Детальніше
Як зробити зимовий сад в квартирі або будинку?
Як зробити зимовий сад в квартирі або будинку?
Зимовий сад в приватному будинку, квартирі, на дачі або балконі - частка літа круглий рік. Створення затишного місця краси і відпочинку має на увазі реалізацію серйозного інженерного рішення і вимагає скрупульозності на всіх етапах починаючи з створення проекту і закінчуючи реалізацією.
Ролети на вікна вирішують проблеми дизайну та захисту приміщення
Ролети на вікна вирішують проблеми дизайну та захисту приміщення
Ролети на вікна користуються великою популярністю, у великій частині завдяки зручності у використанні і привабливому виду, ніж звичайні решітки на вікна. Основною функцією і головною перевагою є захист віконного отвору від зловмисників і вандалів. Спроби розкрити даний механізм
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень