• Головна
  • Блог
  • Квартира в лофт дизайні: як зробити все правильно

Квартира в лофт дизайні: як зробити все правильно

Зміст
Основні характеристики стилю лофт
Лофт стиль в дизайні невеликих квартир

Сам по собі стиль лофт родом з США. Він з'явився на початку 20-го століття і до цих пір не втрачає своєї актуальності. Це не дивно, адже він включає в себе романтику індастріалу, брутальні риси і при цьому лиск і вишуканість. Звичайно, той лофт що був при зародженні і той, який можна спостерігати зараз, відрізняються. Однак він зберіг прихильність початковим характеристикам: відкритість простору, індустріальні елементи в декорі.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Основні характеристики стилю лофт


Для лофт характерна стриманість і брутальність. Відмінна риса: неприкриті комунікації. Це можуть бути водопровідні труби, системи вентиляції або проводка відкритого типу. Найчастіше такі комунікації не несуть функціонального призначення і використовуються лише в якості стильового рішення.

Також явною ознакою лофт є неприкриті конструктивні елементи. Всілякі колони, балки перегородок. Знову-таки, вони не обов'язково повинні нести функціональне навантаження.

Для оздоблення найчастіше застосовуються цеглу або кладка під цеглу максимально імітує оригінал. Вона може бути різною, але в основному представлена ​​незабарвленим цеглою під старовину.

Ті, хто бажає відтворити найбільш автентичний лофт стиль поза промислового приміщення, можуть навіть використовувати дійсно старовинні цеглини. Як правило, вони розпилюються, покриваються лаком або будь-яким іншим скріплює складом і викладаються, як плитка. Допусти варіант з фарбуванням цегляної кладки в білий, чорний або будь-який інший монотонний і стриманий колір.

Популярним варіантом обробки також є необроблений бетон. При цьому цілком допустимо поєднувати ці типи обробки в одному приміщенні. Завдяки різним матеріалом можна проводити функціональне зонування приміщення. В якості оздоблювального матеріалу стін може виступати і деревина.

Так як найважливішим елементом будь лофт стилю є вільний простір, то бажано втілювати його в квартирах-студіях.

При цьому лофт не вимагає до себе консервативного підходу. Він поєднується з іншими стилями. Демократичність лофт дозволяє додати в нього елементи хай-тека, елементи етно стилю і навіть класики.

Як декор популярністю користуються вуличні мотиви. Це може бути графіті, дорожні покажчики і вивіски, плакати. Можливе використання вуличних крамничок і навіть ліхтарів. Лофт стиль можна оформити під індивідуальні захоплення людини, він практично не знає кордонів.

Лофт стиль в дизайні невеликих квартир


Звичайно, стихія лофт стиль, це просторі приміщення з великими вікнами. Як-не-як, але цей стиль стався від «одомашнення» промислових приміщень. У невеликій квартирі виглядає не так вражаюче, але запозичити його риси нічого не може завадити.

Тому цілком доречним і оригінальним рішенням стане використання в якості обробки стіни цегляної кладки. Це може бути імітація цегляної кладки, головне, щоб інші предмети інтер'єру поєднувалися з таким рішенням.

Сюди ж можна додати і дерев'яні елементи, промислові деталі і необроблені поверхні. Найчастіше, щоб впровадити лофт в невеликій квартирі потрібно перепланування. Демонтаж не несучих стін, об'єднання в єдиний простір вітальні і кухні або вітальні та спальні, цілком розумне рішення для лофт дизайну. Так вдасться роздобути більше відкритого простору і поділити його на функціональні зони за допомогою перегородок або елементів оздоблення.

Опубликавано: 10.04.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Чи міняють вікна взимку
"Чи можна міняти вікна взимку?". Навіть в теплу пору року до монтажу вікон потрібно підходити з особливою уважністю, що вже говорити про монтаж вікон взимку. Заміна вікон взимку: найпоширеніші стереотипи. Плюси і мінуси установки вікон в холодну пору
Детальніше
Кухня в дерев'яному будинку
Кухня в дерев'яному будинку
Планувати дизайн кухні у власному дерев'яному будинку - одне задоволення, адже ви не обмежені площею, і вам ніщо не заважає об'єднати кілька кімнат в одну. Крім того, кухня в дерев'яному будинку - це відмінний плацдарм для вираження ваших творчих фантазій. Перше, з чого потрібно почати, так це визначитися зі стилем майбутньої кухні. Дизайн інтер'єру в сучасних будинках з бруса - великі можливості для творчої самореалізації. Особливе місце - кухня, де важлива не тільки меблювання і декор, але і особлива атмосфера, де хотілося б до пізнього вечора засиджуватися з гостями в довірчій бесіді.
Вікна по фен-шуй
Вікна по фен-шуй
У вченні Фен шуй вікна і двері займають дуже важливе місце і заслуговують на пильну увагу. Найкраще і правильне вікно, згідно з ученням фен-шуй, - це розташоване на сході. Вважається, що вікна - це очі нашого будинку, вони відображають його життя і енергетику.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень