Купити тканинні жалюзі день-ніч в Києві

Зміст
З яких матеріалів виготовляються тканинні жалюзі "день-ніч"
Основні поради щодо вибору тканинних жалюзі "день-ніч"
Де купити якісну систему "день-ніч"

Серед сонцезахисних товарів штори "день-ніч" є новинкою. За зовнішнім виглядом штори схожі з жалюзями. Але при ближчому розгляді стає зрозуміло, що матеріал, з якого вони виконані - тканину. Серед людей штори "день-ніч" набули широкої популярності завдяки тому, що з їх допомогою є можливість змінювати освітлення приміщення від повного затінення до півтіні. А це дуже зручно, особливо для людей, яким необхідний відпочинок в денний час доби, коли у вікна світить сонце.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Існують такі типи тканинних ролетних систем "день-ніч":

  • Класичні ролети, які повністю закривають вікно.
  • Міні ролети, що займають половину вікна.
  • Касетні ролети, що складаються з планок, що кріпляться безпосередньо до вікна.

Штори зручні не тільки тим, що з їх допомогою можна регулювати кількість світла в приміщенні, а й тим, що вони легко витираються від пилу, що накопичився за допомогою вологої ганчірки (не потрібно прання).

З яких матеріалів виготовляються тканинні жалюзі "день-ніч"

Кількість матеріалів, з яких виготовляються жалюзі, доходить до двохсот п'ятдесяти. Як правило, всі вони мають назву, яка відповідає їх зовнішнім виглядом. Наприклад, горіх, беж, пудра, льон, венге і ін.

Як уже було згадано вище, всі матеріали мають пилевідштовхуючий просочення, тобто, вони не потребують прання. Їх досить витерти вологою ганчіркою.

Ви також можете не хвилюватися з приводу вигоряння квітів. Так як тканини мають не тільки пилевідштовхуючий, а й антівигорающую просочення. Що забезпечує тривале використання штор зі збереженням їх кольору.

Якщо у вас стоїть вибір між тканинними ролетами і жалюзями, виготовленими з більш твердих матеріалів (пластик, метал), вибираючи пристосування додому, краще віддати перевагу тканини. Вона додасть вашому будинку затишку і комфорту. 

Основні поради щодо вибору тканинних жалюзі "день-ніч"

  • Під час замірів вікон, додавайте по одному сантиметру з кожного боку. Якщо ширина штор буде трохи ширше скла, це забезпечить кращий захист від сонця.
  • Зверніть увагу, щоб кріплення для роллета при відкритті вікна не впиралося в віконний укіс.
  • У комплекті з тканинними жалюзі повинні йти пристосування для фіксації штори до рами вікна - напрямні. З їх допомогою не відбувається провисання штори під час провітрювання.
  • При виборі штор "день-ніч" слід враховувати, що у кожної моделі різна ступінь світлопроникності. Деякі штори здатні повністю перекривати світло, деякі - напівпрозорі.

Де купити якісну систему "день-ніч"

Купити тканинні ролети "день-ніч" ви можете в Києві за адресою пр-т Героїв Сталінграда, д.53-б.

Ми надаємо послуги заміряють і установників всіх типів жалюзі і ролетів.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Москітні сітки
З настанням теплої пори року проблема комах стає все більш і більш актуальною. Літо, сонце, спека - хочеться відкрити вікно навстіж і насолоджуватися свіжим повітрям. Але при цьому є ризик того, що приміщення наповниться комарами, мухами, осами.
Детальніше
Ефект триплексу на вікна або триплекс?
Ефект триплексу на вікна або триплекс?
Застосування у вікнах і фасадах скла виготовленого за триплекс технології дозволить зробити ваше приміщення більш безпечним. Його буде складно розбити як зсередини так і зовні. Але, навіть при розбитті, скло не розлетиться в різні боки завдаючи при цьому пошкодження людині
З чого почати ремонт в квартирі
З чого почати ремонт в квартирі
Ремонт в квартирі, незалежно від його масштабів, повинен проводитися максимально відповідально. Важливо вибирати якісні матеріали, продумувати етапи виконання і враховувати безліч дрібниць. Головне завдання - складання стратегії, дотримуючись якої ви зможете провести той ремонт, який буде радувати вас протягом тривалого часу
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00