Купити тканинні жалюзі день-ніч в Києві

Зміст
З яких матеріалів виготовляються тканинні жалюзі "день-ніч"
Основні поради щодо вибору тканинних жалюзі "день-ніч"
Де купити якісну систему "день-ніч"

Серед сонцезахисних товарів штори "день-ніч" є новинкою. За зовнішнім виглядом штори схожі з жалюзями. Але при ближчому розгляді стає зрозуміло, що матеріал, з якого вони виконані - тканину. Серед людей штори "день-ніч" набули широкої популярності завдяки тому, що з їх допомогою є можливість змінювати освітлення приміщення від повного затінення до півтіні. А це дуже зручно, особливо для людей, яким необхідний відпочинок в денний час доби, коли у вікна світить сонце.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Існують такі типи тканинних ролетних систем "день-ніч":

  • Класичні ролети, які повністю закривають вікно.
  • Міні ролети, що займають половину вікна.
  • Касетні ролети, що складаються з планок, що кріпляться безпосередньо до вікна.

Штори зручні не тільки тим, що з їх допомогою можна регулювати кількість світла в приміщенні, а й тим, що вони легко витираються від пилу, що накопичився за допомогою вологої ганчірки (не потрібно прання).

З яких матеріалів виготовляються тканинні жалюзі "день-ніч"

Кількість матеріалів, з яких виготовляються жалюзі, доходить до двохсот п'ятдесяти. Як правило, всі вони мають назву, яка відповідає їх зовнішнім виглядом. Наприклад, горіх, беж, пудра, льон, венге і ін.

Як уже було згадано вище, всі матеріали мають пилевідштовхуючий просочення, тобто, вони не потребують прання. Їх досить витерти вологою ганчіркою.

Ви також можете не хвилюватися з приводу вигоряння квітів. Так як тканини мають не тільки пилевідштовхуючий, а й антівигорающую просочення. Що забезпечує тривале використання штор зі збереженням їх кольору.

Якщо у вас стоїть вибір між тканинними ролетами і жалюзями, виготовленими з більш твердих матеріалів (пластик, метал), вибираючи пристосування додому, краще віддати перевагу тканини. Вона додасть вашому будинку затишку і комфорту. 

Основні поради щодо вибору тканинних жалюзі "день-ніч"

  • Під час замірів вікон, додавайте по одному сантиметру з кожного боку. Якщо ширина штор буде трохи ширше скла, це забезпечить кращий захист від сонця.
  • Зверніть увагу, щоб кріплення для роллета при відкритті вікна не впиралося в віконний укіс.
  • У комплекті з тканинними жалюзі повинні йти пристосування для фіксації штори до рами вікна - напрямні. З їх допомогою не відбувається провисання штори під час провітрювання.
  • При виборі штор "день-ніч" слід враховувати, що у кожної моделі різна ступінь світлопроникності. Деякі штори здатні повністю перекривати світло, деякі - напівпрозорі.

Де купити якісну систему "день-ніч"

Купити тканинні ролети "день-ніч" ви можете в Києві за адресою пр-т Героїв Сталінграда, д.53-б.

Ми надаємо послуги заміряють і установників всіх типів жалюзі і ролетів.

Задати питання
Опубликавано: 15.05.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Стиль Френка Ллойда Райта - ідеальність заміського будинку для кожного
На нашому сайті з проектування та будівництва будинків є докладна стаття, присвячену архітектурі Ллойда Райта - американського архітектора ХХ століття. Він створив стиль, інакше званий стиль прерій, вплив якого на сучасний дизайн величезна.
Детальніше
Як зробити зимовий сад в квартирі або будинку?
Як зробити зимовий сад в квартирі або будинку?
Зимовий сад в приватному будинку, квартирі, на дачі або балконі - частка літа круглий рік. Створення затишного місця краси і відпочинку має на увазі реалізацію серйозного інженерного рішення і вимагає скрупульозності на всіх етапах починаючи з створення проекту і закінчуючи реалізацією.
Єгипетський стиль в інтер'єрі
Єгипетський стиль в інтер'єрі
Сучасний Єгипет і Древній Єгипет - це два, безумовно, дуже різні держави. У інтер'єрних стилях, найчастіше, намагаються відтворити інтер'єрні особливості та культурні риси саме Стародавнього Єгипту - держави з надзвичайно цікавою історією, цікавою культурою, дуже самобутнього.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень