Купити тканинні жалюзі день-ніч в Києві

Зміст
З яких матеріалів виготовляються тканинні жалюзі "день-ніч"
Основні поради щодо вибору тканинних жалюзі "день-ніч"
Де купити якісну систему "день-ніч"

Серед сонцезахисних товарів штори "день-ніч" є новинкою. За зовнішнім виглядом штори схожі з жалюзями. Але при ближчому розгляді стає зрозуміло, що матеріал, з якого вони виконані - тканину. Серед людей штори "день-ніч" набули широкої популярності завдяки тому, що з їх допомогою є можливість змінювати освітлення приміщення від повного затінення до півтіні. А це дуже зручно, особливо для людей, яким необхідний відпочинок в денний час доби, коли у вікна світить сонце.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Існують такі типи тканинних ролетних систем "день-ніч":

  • Класичні ролети, які повністю закривають вікно.
  • Міні ролети, що займають половину вікна.
  • Касетні ролети, що складаються з планок, що кріпляться безпосередньо до вікна.

Штори зручні не тільки тим, що з їх допомогою можна регулювати кількість світла в приміщенні, а й тим, що вони легко витираються від пилу, що накопичився за допомогою вологої ганчірки (не потрібно прання).

З яких матеріалів виготовляються тканинні жалюзі "день-ніч"

Кількість матеріалів, з яких виготовляються жалюзі, доходить до двохсот п'ятдесяти. Як правило, всі вони мають назву, яка відповідає їх зовнішнім виглядом. Наприклад, горіх, беж, пудра, льон, венге і ін.

Як уже було згадано вище, всі матеріали мають пилевідштовхуючий просочення, тобто, вони не потребують прання. Їх досить витерти вологою ганчіркою.

Ви також можете не хвилюватися з приводу вигоряння квітів. Так як тканини мають не тільки пилевідштовхуючий, а й антівигорающую просочення. Що забезпечує тривале використання штор зі збереженням їх кольору.

Якщо у вас стоїть вибір між тканинними ролетами і жалюзями, виготовленими з більш твердих матеріалів (пластик, метал), вибираючи пристосування додому, краще віддати перевагу тканини. Вона додасть вашому будинку затишку і комфорту. 

Основні поради щодо вибору тканинних жалюзі "день-ніч"

  • Під час замірів вікон, додавайте по одному сантиметру з кожного боку. Якщо ширина штор буде трохи ширше скла, це забезпечить кращий захист від сонця.
  • Зверніть увагу, щоб кріплення для роллета при відкритті вікна не впиралося в віконний укіс.
  • У комплекті з тканинними жалюзі повинні йти пристосування для фіксації штори до рами вікна - напрямні. З їх допомогою не відбувається провисання штори під час провітрювання.
  • При виборі штор "день-ніч" слід враховувати, що у кожної моделі різна ступінь світлопроникності. Деякі штори здатні повністю перекривати світло, деякі - напівпрозорі.

Де купити якісну систему "день-ніч"

Купити тканинні ролети "день-ніч" ви можете в Києві за адресою пр-т Героїв Сталінграда, д.53-б.

Ми надаємо послуги заміряють і установників всіх типів жалюзі і ролетів.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Люстра в інтер’єрі вітальні
Ключовим елементом будь-якого інтер'єру є освітлення, яке, крім своєї основної функції, ще й прикрашає приміщенняКлючовим елементом будь-якого інтер'єру є освітлення, яке, крім своєї основної функції, ще й прикрашає приміщення
Детальніше
Як зробити горизонтальні жалюзі своїми руками?
Як зробити горизонтальні жалюзі своїми руками?
Жалюзі є хорошою альтернативою, громіздким, великим тканинним аналогам. За ними не тільки легко, але і зручно доглядати. Вони просто чиститься і чудово виглядають в різних стилях інтер'єру. Фабричні жалюзі коштують досить дорого, тому не кожен може собі їх дозволити, але якщо скористатися підручними матеріалами, можна створити досить гарні, функціональні жалюзі.
Зонування кімнати: підводні камені і ефективні рішення
Зонування кімнати: підводні камені і ефективні рішення
Сьогодні практично кожна молода людина, яка живе одна, хоче мати невелику квартиру-студію: це модно, цікаво, а головне - бюджетно. Але ще в кінці минулого століття таке житло було справжньою дивиною, і життя в одній великій кімнаті здавалася жителям СРСР чимось дивним і навіть безглуздим. Однак, як і в кожної медалі є дві сторони, в оформленні квартири-студії є свої підводні камені. Дизайнери LaPrimavera діляться своїм досвідом і знаннями в оформленні цього типу житла. Позитивна сторона медалі. Об'єднання кухні з вітальні може змінити вигляд колись невеликої квартири до невпізнання. Кількість вільного простору і повітря збільшується в рази, і ця свобода дає масу нових можливостей для оформлення.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00