Філії
руукр

Купити тканинні жалюзі день-ніч в Києві

Зміст
З яких матеріалів виготовляються тканинні жалюзі "день-ніч"
Основні поради щодо вибору тканинних жалюзі "день-ніч"
Де купити якісну систему "день-ніч"

Серед сонцезахисних товарів штори "день-ніч" є новинкою. За зовнішнім виглядом штори схожі з жалюзями. Але при ближчому розгляді стає зрозуміло, що матеріал, з якого вони виконані - тканину. Серед людей штори "день-ніч" набули широкої популярності завдяки тому, що з їх допомогою є можливість змінювати освітлення приміщення від повного затінення до півтіні. А це дуже зручно, особливо для людей, яким необхідний відпочинок в денний час доби, коли у вікна світить сонце.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Існують такі типи тканинних ролетних систем "день-ніч":

  • Класичні ролети, які повністю закривають вікно.
  • Міні ролети, що займають половину вікна.
  • Касетні ролети, що складаються з планок, що кріпляться безпосередньо до вікна.

Штори зручні не тільки тим, що з їх допомогою можна регулювати кількість світла в приміщенні, а й тим, що вони легко витираються від пилу, що накопичився за допомогою вологої ганчірки (не потрібно прання).

З яких матеріалів виготовляються тканинні жалюзі "день-ніч"

Кількість матеріалів, з яких виготовляються жалюзі, доходить до двохсот п'ятдесяти. Як правило, всі вони мають назву, яка відповідає їх зовнішнім виглядом. Наприклад, горіх, беж, пудра, льон, венге і ін.

Як уже було згадано вище, всі матеріали мають пилевідштовхуючий просочення, тобто, вони не потребують прання. Їх досить витерти вологою ганчіркою.

Ви також можете не хвилюватися з приводу вигоряння квітів. Так як тканини мають не тільки пилевідштовхуючий, а й антівигорающую просочення. Що забезпечує тривале використання штор зі збереженням їх кольору.

Якщо у вас стоїть вибір між тканинними ролетами і жалюзями, виготовленими з більш твердих матеріалів (пластик, метал), вибираючи пристосування додому, краще віддати перевагу тканини. Вона додасть вашому будинку затишку і комфорту. 

Основні поради щодо вибору тканинних жалюзі "день-ніч"

  • Під час замірів вікон, додавайте по одному сантиметру з кожного боку. Якщо ширина штор буде трохи ширше скла, це забезпечить кращий захист від сонця.
  • Зверніть увагу, щоб кріплення для роллета при відкритті вікна не впиралося в віконний укіс.
  • У комплекті з тканинними жалюзі повинні йти пристосування для фіксації штори до рами вікна - напрямні. З їх допомогою не відбувається провисання штори під час провітрювання.
  • При виборі штор "день-ніч" слід враховувати, що у кожної моделі різна ступінь світлопроникності. Деякі штори здатні повністю перекривати світло, деякі - напівпрозорі.

Де купити якісну систему "день-ніч"

Купити тканинні ролети "день-ніч" ви можете в Києві за адресою пр-т Героїв Сталінграда, д.53-б.

Ми надаємо послуги заміряють і установників всіх типів жалюзі і ролетів.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Жалюзі і ролети для мансардних вікон
У приватного будинку багато плюсів, і серед них - мансарда. Це приміщення під дахом фактично є ще однією житловою кімнатою. Останнім часом, мансарди прийнято використовувати не тільки в якості горища, але і в якості повноцінного житлового приміщення.
Детальніше
Переваги та особливості дизайну інтер'єру дерев'яного будинку
Переваги та особливості дизайну інтер'єру дерев'яного будинку
Використання дерева в будівництві приватного будинку набуло широкого застосування і популярність за рахунок своєї природної екологічності і натуральності. Дерево в інтер'єрі здатне привнести в будинок затишок і моральний спокій. Якщо весь будинок складається з дерева і навіть обробка дерев'яна, то це практичне рішення для любителів вишуканості. Торкаючись до дереву немає різниці, яка це порода і яким способом вона оброблена, на психологічному рівні людина відразу ж відчуває об'єднання з природою, душевний спокій і благодать. Зараз немає різниці, де проживає людина і який у нього тип будинку, нехай це буде навіть маленький дачний будиночок за містом, або шикарний котедж в дорогому селищі, дерево - це символ єдності з природою, стильний матеріал, який здатний привнести вишуканості в інтер'єр.
Стиль фьюжн в інтер'єрі
Стиль фьюжн в інтер'єрі
Якщо більшість інтер'єрних стилів для вас нудні і ви не бачите своє життя в інтер'єрі, що нагадує каталог скандинавської меблів, то має сенс звернути увагу на більш яскраві, креативні варіанти.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень