• Головна
  • Блог
  • Купити горизонтальні стандартні жалюзі в Києві

Купити горизонтальні стандартні жалюзі в Києві

Зміст
Матеріал виготовлення ламелі
Де купити горизонтальні стандартні жалюзі 25/16

Стандарт - це всім відомі звичайні горизонтальні жалюзі, ламелі яких спочатку були тільки алюмінієві. У виробництві горизонтальних жалюзі Standart застосовується стандартний карниз (короб) V10 і ламелі з алюмінієвої смуги шириною 16 і 25 мм. Кріплення таких жалюзі можливо на всю ширину вікна, на кожну стулку окремо, а також над вікном або всередину отвору. Ламелі фарбуються спеціальної екологічно чистої емаллю, стійкою до впливу сонячних променів і перепадів температур.

Найбільш популярним видом жалюзі, які часто використовуються в офісах, на кухні, на складах і в інших робочих приміщеннях - горизонтальні стандартні жалюзі 25/16 мм. З їх допомогою ви зможете захистити приміщення не тільки від чужих очей, а й від сонячних променів і спеки. Саме горизонтальні системи є класикою в дизайні офіційних приміщень. Якщо ви вирішили встановити їх в житловому будинку, додати затишок ви можете за допомогою ламбрекенів, драпірування і фіранок.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Матеріал виготовлення ламелі

Матеріал, з якого виготовляють ламелі - алюміній. Зверху його покривають спеціальними полімерами, в який додають барвники, щоб створити вироби різних кольорів. Саме цей матеріал вважається найбільш практичним і економічним. Створені з нього конструкції відрізняються своєю легкістю і зручністю експлуатації.

Раніше найбільш часто зустрічалися системи, які кріпилися до верхньої частини прорізу вікна. Однак, на сьогоднішній день, все частіше їх кріплять до рамки склопакета, що виглядає більш акуратно.

Де купити горизонтальні стандартні жалюзі 25/16

Якщо ви шукайте якісний товар за оптимальними цінами, в онлайн-магазині Nikoss ви знайдете те, що потрібно. Ви також можете завітати до нас за адресою: м Київ, пр-т Героїв Сталінграда, буд. 53-б.

У нас ви знайдете величезний вибір відтінків і кольорів, за допомогою яких ми створимо конструкцію, яка підійде саме до вашого дизайну. Ви також зможете підібрати для себе найбільш зручний спосіб управління жалюзями (тростину, ланцюжок).

Ми не просто пропонуємо вам придбати нашу продукцію. Ми також дбаємо про те, щоб вона без проблем була встановлена. Наші майстри зроблять всі необхідні виміри, а потім встановлять систему.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Як підібрати римські штори для спальні?
Чи доречні римські штори в інтер'єрі спальні? У яких випадках вони краще довгих? Як вибрати римські штори в спальню і як поєднувати їх з іншими шторами
Детальніше
Як очистити жалюзі від жирних плям?
Як очистити жалюзі від жирних плям?
Через свою пластинчастої структури жалюзі дуже швидко піддаються забруднень, при цьому дуже складно очищаються від них. Якщо вони знаходяться в вітальні, спальні або дитячій кімнаті, прибирання не складає великих труднощів. Але якщо це жалюзі, які закривають кухонне вікно, вони неминуче забруднюються жиром і гаром.
Мінуси текстильних штор
Мінуси текстильних штор
Ви зробили ремонт у своєму будинку або квартирі, встановили склопакети, оновили інтер'єр? Щоб житло довго радувало красою, слід продумати всі нюанси і не упустити жодної деталі. Важливий аспект дизайну приміщення - оформлення віконного отвору.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00