Купити горизонтальні стандартні жалюзі в Києві

Стандарт - це всім відомі звичайні горизонтальні жалюзі, ламелі яких спочатку були тільки алюмінієві. У виробництві горизонтальних жалюзі Standart застосовується стандартний карниз (короб) V10 і ламелі з алюмінієвої смуги шириною 16 і 25 мм. Кріплення таких жалюзі можливо на всю ширину вікна, на кожну стулку окремо, а також над вікном або всередину отвору. Ламелі фарбуються спеціальної екологічно чистої емаллю, стійкою до впливу сонячних променів і перепадів температур.

Найбільш популярним видом жалюзі, які часто використовуються в офісах, на кухні, на складах і в інших робочих приміщеннях - горизонтальні стандартні жалюзі 25/16 мм. З їх допомогою ви зможете захистити приміщення не тільки від чужих очей, а й від сонячних променів і спеки. Саме горизонтальні системи є класикою в дизайні офіційних приміщень. Якщо ви вирішили встановити їх в житловому будинку, додати затишок ви можете за допомогою ламбрекенів, драпірування і фіранок.

Купити горизонтальні стандартні жалюзі в Києві

Матеріал виготовлення ламелі

Матеріал, з якого виготовляють ламелі - алюміній. Зверху його покривають спеціальними полімерами, в який додають барвники, щоб створити вироби різних кольорів. Саме цей матеріал вважається найбільш практичним і економічним. Створені з нього конструкції відрізняються своєю легкістю і зручністю експлуатації.

Раніше найбільш часто зустрічалися системи, які кріпилися до верхньої частини прорізу вікна. Однак, на сьогоднішній день, все частіше їх кріплять до рамки склопакета, що виглядає більш акуратно.

Де купити горизонтальні стандартні жалюзі 25/16

Якщо ви шукайте якісний товар за оптимальними цінами, в онлайн-магазині Nikoss ви знайдете те, що потрібно. Ви також можете завітати до нас за адресою: м Київ, пр-т Героїв Сталінграда, буд. 53-б.

У нас ви знайдете величезний вибір відтінків і кольорів, за допомогою яких ми створимо конструкцію, яка підійде саме до вашого дизайну. Ви також зможете підібрати для себе найбільш зручний спосіб управління жалюзями (тростину, ланцюжок).

Ми не просто пропонуємо вам придбати нашу продукцію. Ми також дбаємо про те, щоб вона без проблем була встановлена. Наші майстри зроблять всі необхідні виміри, а потім встановлять систему.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 15.05.2020
Просмотрено: 375 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору