• Головна
  • Блог
  • Купити горизонтальні стандартні жалюзі в Києві

Купити горизонтальні стандартні жалюзі в Києві

Зміст
Матеріал виготовлення ламелі
Де купити горизонтальні стандартні жалюзі 25/16

Стандарт - це всім відомі звичайні горизонтальні жалюзі, ламелі яких спочатку були тільки алюмінієві. У виробництві горизонтальних жалюзі Standart застосовується стандартний карниз (короб) V10 і ламелі з алюмінієвої смуги шириною 16 і 25 мм. Кріплення таких жалюзі можливо на всю ширину вікна, на кожну стулку окремо, а також над вікном або всередину отвору. Ламелі фарбуються спеціальної екологічно чистої емаллю, стійкою до впливу сонячних променів і перепадів температур.

Найбільш популярним видом жалюзі, які часто використовуються в офісах, на кухні, на складах і в інших робочих приміщеннях - горизонтальні стандартні жалюзі 25/16 мм. З їх допомогою ви зможете захистити приміщення не тільки від чужих очей, а й від сонячних променів і спеки. Саме горизонтальні системи є класикою в дизайні офіційних приміщень. Якщо ви вирішили встановити їх в житловому будинку, додати затишок ви можете за допомогою ламбрекенів, драпірування і фіранок.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Матеріал виготовлення ламелі

Матеріал, з якого виготовляють ламелі - алюміній. Зверху його покривають спеціальними полімерами, в який додають барвники, щоб створити вироби різних кольорів. Саме цей матеріал вважається найбільш практичним і економічним. Створені з нього конструкції відрізняються своєю легкістю і зручністю експлуатації.

Раніше найбільш часто зустрічалися системи, які кріпилися до верхньої частини прорізу вікна. Однак, на сьогоднішній день, все частіше їх кріплять до рамки склопакета, що виглядає більш акуратно.

Де купити горизонтальні стандартні жалюзі 25/16

Якщо ви шукайте якісний товар за оптимальними цінами, в онлайн-магазині Nikoss ви знайдете те, що потрібно. Ви також можете завітати до нас за адресою: м Київ, пр-т Героїв Сталінграда, буд. 53-б.

У нас ви знайдете величезний вибір відтінків і кольорів, за допомогою яких ми створимо конструкцію, яка підійде саме до вашого дизайну. Ви також зможете підібрати для себе найбільш зручний спосіб управління жалюзями (тростину, ланцюжок).

Ми не просто пропонуємо вам придбати нашу продукцію. Ми також дбаємо про те, щоб вона без проблем була встановлена. Наші майстри зроблять всі необхідні виміри, а потім встановлять систему.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Сучасні тенденції в дизайні інтер'єру
Розробка стилю інтер'єру - це важливий і досить складний процес. Якісно підібраний, грамотно вивірений інтер'єр буде радувати вас довгі роки, тому, поставитися до процесу варто з максимальною відповідальністю.
Детальніше
Готичний стиль в інтер'єрі
Готичний стиль в інтер'єрі
Готичний стиль - надзвичайно старий і, насправді, його досить рідко використовують у дизайні сучасних інтер'єрів. Як мінімум, тому, що в інтер'єрах сучасних невеликих квартир він може виглядати досить дивно, а ось в приватних будинках - цілком.
Для чого потрібна 3D-візуалізація проекту
Для чого потрібна 3D-візуалізація проекту
Ремонт будинку - це складний технічно і досить вимотує психологічно процес, результат якого вплине на якість вашого життя. Тому, приходячи до дизайнера, який пропонує послуги по дизайну інтер'єру, до початку робіт хочеться бути впевненим в якості кінцевого результату
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00