Купити горизонтальні дерев'яні жалюзі в Києві

Використання дерева в оформленні будинку або квартири популярно протягом десятків років. І популярність даного матеріалу не вийде з моди, так як він надає приміщенню витончений стиль і шик. За допомогою дерева з'являється можливість створити витончений класичний дизайн приміщення, який можна поєднувати з нотками модерну, кантрі і іншими стилями. Вартість жалюзі, виготовлених з дерева, вище, ніж вартість конструкцій з інших матеріалів.

Купити горизонтальні дерев'яні жалюзі в Києві

Переваги дерев'яних жалюзі

Встановлюючи дерев'яні жалюзі ви отримуєте:

  • систему, виконану з екологічно чистого матеріалу,
  • відмінний зовнішній вигляд завдяки природному візерунку деревини,
  • довговічність,
  • захист від вигорання жалюзі на сонці,
  • міцність.

Варто також відзначити, що на відміну від алюмінієвих і пластикових жалюзі, дерев'яна конструкція не провисає з часом.

Незважаючи на те, що ціна трохи вище, ніж на вироби, виготовлені з інших матеріалів, серед дерев'яних ролетів ви можете вибрати більш дешеві моделі (матеріал виготовлення: канадська липа, коркове дерево, фарбована сосна та ін.)

І більш дорогі моделі (матеріал виготовлення : рожеве дерево, червоне дерево, венге і ін.). Варто відзначити, що дерев'яні жалюзі протирають сухою ганчіркою, так як вологе прибирання їм протипоказана. Де купити якісні системи з дерева Не кожна фірма береться за виготовлення дерев'яних жалюзі, так як для цього необхідна наявність спеціального обладнання і висококваліфікованого майстра з досвідом роботи. В інтернет-магазині Nikoss, або в нашому магазині за адресою: м Київ пр-т Героїв Сталінграда, буд. 53-б запропоновані жалюзі високої якості. Наші майстри допоможуть вам зробити виміри, а також встановити систему. Для виробництва нашого товару використовується виключно сировина високої якості. Воно проходить всі етапи обробки для того, щоб кінцевий продукт був максимально довговічним. З огляду на всі переваги дерев'яних ролетів на вікна, стає зрозуміло, що їх ціна відповідає якості.

Встановивши таку конструкцію на вікна житлового приміщення, або офісу, ви підкреслите свій витончений смак.

Де купити якісні системи з дерева

Не кожна фірма береться за виготовлення дерев'яних жалюзі, так як для цього необхідна наявність спеціального обладнання і висококваліфікованого майстра з досвідом роботи.

В інтернет-магазині Nikoss, або в нашому магазині за адресою: м Київ пр-т Героїв Сталінграда, буд. 53-б запропоновані жалюзі високої якості. Наші майстри допоможуть вам зробити виміри, а також встановити систему.

Для виробництва нашого товару використовується виключно сировина високої якості. Воно проходить всі етапи обробки для того, щоб кінцевий продукт був максимально довговічним.

З огляду на всі переваги дерев'яних ролетів на вікна, стає зрозуміло, що їх ціна відповідає якості.

Встановивши таку конструкцію на вікна житлового приміщення, або офісу, ви підкреслите свій витончений смак.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 15.05.2020
Просмотрено: 199 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору