• Головна
  • Блог
  • Купити горизонтальні дерев'яні жалюзі в Києві

Купити горизонтальні дерев'яні жалюзі в Києві

Зміст
Переваги дерев'яних жалюзі
Де купити якісні системи з дерева

Використання дерева в оформленні будинку або квартири популярно протягом десятків років. І популярність даного матеріалу не вийде з моди, так як він надає приміщенню витончений стиль і шик. За допомогою дерева з'являється можливість створити витончений класичний дизайн приміщення, який можна поєднувати з нотками модерну, кантрі і іншими стилями. Вартість жалюзі, виготовлених з дерева, вище, ніж вартість конструкцій з інших матеріалів.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Переваги дерев'яних жалюзі

Встановлюючи дерев'яні жалюзі ви отримуєте:

  • систему, виконану з екологічно чистого матеріалу,
  • відмінний зовнішній вигляд завдяки природному візерунку деревини,
  • довговічність,
  • захист від вигорання жалюзі на сонці,
  • міцність.

Варто також відзначити, що на відміну від алюмінієвих і пластикових жалюзі, дерев'яна конструкція не провисає з часом.

Незважаючи на те, що ціна трохи вище, ніж на вироби, виготовлені з інших матеріалів, серед дерев'яних ролетів ви можете вибрати більш дешеві моделі (матеріал виготовлення: канадська липа, коркове дерево, фарбована сосна та ін.)

І більш дорогі моделі (матеріал виготовлення : рожеве дерево, червоне дерево, венге і ін.). Варто відзначити, що дерев'яні жалюзі протирають сухою ганчіркою, так як вологе прибирання їм протипоказана. Де купити якісні системи з дерева Не кожна фірма береться за виготовлення дерев'яних жалюзі, так як для цього необхідна наявність спеціального обладнання і висококваліфікованого майстра з досвідом роботи. В інтернет-магазині Nikoss, або в нашому магазині за адресою: м Київ пр-т Героїв Сталінграда, буд. 53-б запропоновані жалюзі високої якості. Наші майстри допоможуть вам зробити виміри, а також встановити систему. Для виробництва нашого товару використовується виключно сировина високої якості. Воно проходить всі етапи обробки для того, щоб кінцевий продукт був максимально довговічним. З огляду на всі переваги дерев'яних ролетів на вікна, стає зрозуміло, що їх ціна відповідає якості.

Встановивши таку конструкцію на вікна житлового приміщення, або офісу, ви підкреслите свій витончений смак.

Де купити якісні системи з дерева

Не кожна фірма береться за виготовлення дерев'яних жалюзі, так як для цього необхідна наявність спеціального обладнання і висококваліфікованого майстра з досвідом роботи.

В інтернет-магазині Nikoss, або в нашому магазині за адресою: м Київ пр-т Героїв Сталінграда, буд. 53-б запропоновані жалюзі високої якості. Наші майстри допоможуть вам зробити виміри, а також встановити систему.

Для виробництва нашого товару використовується виключно сировина високої якості. Воно проходить всі етапи обробки для того, щоб кінцевий продукт був максимально довговічним.

З огляду на всі переваги дерев'яних ролетів на вікна, стає зрозуміло, що їх ціна відповідає якості.

Встановивши таку конструкцію на вікна житлового приміщення, або офісу, ви підкреслите свій витончений смак.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Оксана 29.10.2020 в 08:02
new comment
Смотрятся очень стильно. Уже год как приобрела, а выглядят как новые. Не выгорают, хоть и солнечная сторона.
Отменить
Додати коментар
Стиль еко
Мода на здоровий спосіб життя і zero waste не могла обійти стороною і сферу дизайну інтер'єрів. Велика кількість зелені, світле приміщення, використання, переважно, екологічних матеріалів, відмова від великої кількості пластику, - все це знайшло свій прояв у так званому еко-стилі.
Детальніше
Яка установка ролет надійніше: «на» або «в» отвір
Яка установка ролет надійніше: «на» або «в» отвір
Рольставні незамінні для будівель, які потребують посиленої системі безпеки. Вони не захищають повноцінно від всіх видів крадіжок, але необхідні для віконних і дверних прорізів. Складно скоїти крадіжку при встановлених роллетах, так як буде дуже багато шуму.
Рожевий в інтер'єрі
Рожевий в інтер'єрі
Рожевий - ніжний і чуттєвий колір, який вибирають романтичні натури. Не вірте стереотипам, що рожевий є кольором маленьких дівчаток, блондинок і ляльок Барбі, і не виграшно виглядає в сучасному інтер'єрі. Насправді, цей відтінок дуже різноплановий - їм оформляють цілі кімнати або використовують для розстановки акцентів. Про все більш детальніше далі в статті. кщо ви хочете мати рожевий інтер'єр, але не збираєтеся часто братися за ремонт, зробіть вибір на користь нейтральної основи. Робіть яскраві акценти на меблях, аксесуарах і текстилі. Це приємне для очей поєднання стане прикрасою вашої квартири, буде сприятливо впливати на стан сім'ї і вигідно виділятися на тлі інших.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00