• Головна
  • Блог
  • Купити горизонтальні дерев'яні жалюзі в Києві

Купити горизонтальні дерев'яні жалюзі в Києві

Зміст
Переваги дерев'яних жалюзі
Де купити якісні системи з дерева

Використання дерева в оформленні будинку або квартири популярно протягом десятків років. І популярність даного матеріалу не вийде з моди, так як він надає приміщенню витончений стиль і шик. За допомогою дерева з'являється можливість створити витончений класичний дизайн приміщення, який можна поєднувати з нотками модерну, кантрі і іншими стилями. Вартість жалюзі, виготовлених з дерева, вище, ніж вартість конструкцій з інших матеріалів.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Переваги дерев'яних жалюзі

Встановлюючи дерев'яні жалюзі ви отримуєте:

  • систему, виконану з екологічно чистого матеріалу,
  • відмінний зовнішній вигляд завдяки природному візерунку деревини,
  • довговічність,
  • захист від вигорання жалюзі на сонці,
  • міцність.

Варто також відзначити, що на відміну від алюмінієвих і пластикових жалюзі, дерев'яна конструкція не провисає з часом.

Незважаючи на те, що ціна трохи вище, ніж на вироби, виготовлені з інших матеріалів, серед дерев'яних ролетів ви можете вибрати більш дешеві моделі (матеріал виготовлення: канадська липа, коркове дерево, фарбована сосна та ін.)

І більш дорогі моделі (матеріал виготовлення : рожеве дерево, червоне дерево, венге і ін.). Варто відзначити, що дерев'яні жалюзі протирають сухою ганчіркою, так як вологе прибирання їм протипоказана. Де купити якісні системи з дерева Не кожна фірма береться за виготовлення дерев'яних жалюзі, так як для цього необхідна наявність спеціального обладнання і висококваліфікованого майстра з досвідом роботи. В інтернет-магазині Nikoss, або в нашому магазині за адресою: м Київ пр-т Героїв Сталінграда, буд. 53-б запропоновані жалюзі високої якості. Наші майстри допоможуть вам зробити виміри, а також встановити систему. Для виробництва нашого товару використовується виключно сировина високої якості. Воно проходить всі етапи обробки для того, щоб кінцевий продукт був максимально довговічним. З огляду на всі переваги дерев'яних ролетів на вікна, стає зрозуміло, що їх ціна відповідає якості.

Встановивши таку конструкцію на вікна житлового приміщення, або офісу, ви підкреслите свій витончений смак.

Де купити якісні системи з дерева

Не кожна фірма береться за виготовлення дерев'яних жалюзі, так як для цього необхідна наявність спеціального обладнання і висококваліфікованого майстра з досвідом роботи.

В інтернет-магазині Nikoss, або в нашому магазині за адресою: м Київ пр-т Героїв Сталінграда, буд. 53-б запропоновані жалюзі високої якості. Наші майстри допоможуть вам зробити виміри, а також встановити систему.

Для виробництва нашого товару використовується виключно сировина високої якості. Воно проходить всі етапи обробки для того, щоб кінцевий продукт був максимально довговічним.

З огляду на всі переваги дерев'яних ролетів на вікна, стає зрозуміло, що їх ціна відповідає якості.

Встановивши таку конструкцію на вікна житлового приміщення, або офісу, ви підкреслите свій витончений смак.

Опубликавано: 15.05.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Стиль версаль в інтер'єрі
Стиль версаль в інтер'єрі - це справжній французький привіт, відгомін величного бароко. Цей стиль відрізняє помпезною і, натхненний він, природно, багатством і розкішшю Версальського палацу.
Детальніше
Штори блекаут
Штори блекаут
Різних варіацій на тему сонцезахисних систем сьогодні існує досить багато. Різні матеріали, різні конструкції, функціонал, вартість, ми впевнені, що абсолютно кожен може знайти варіант, що ідеально підходить як смаку, так і гаманцю.
Тканини для рулонних штор
Тканини для рулонних штор
Рулонні штори - це один з найпростіших, зрозумілих, практичних способів оформлення вікна, а також його захисту від занадто активного сонця, перегрівання приміщення.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень