• Головна
  • Блог
  • Купити горизонтальні дерев'яні жалюзі в Києві

Купити горизонтальні дерев'яні жалюзі в Києві

Зміст
Переваги дерев'яних жалюзі
Де купити якісні системи з дерева

Використання дерева в оформленні будинку або квартири популярно протягом десятків років. І популярність даного матеріалу не вийде з моди, так як він надає приміщенню витончений стиль і шик. За допомогою дерева з'являється можливість створити витончений класичний дизайн приміщення, який можна поєднувати з нотками модерну, кантрі і іншими стилями. Вартість жалюзі, виготовлених з дерева, вище, ніж вартість конструкцій з інших матеріалів.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Переваги дерев'яних жалюзі

Встановлюючи дерев'яні жалюзі ви отримуєте:

  • систему, виконану з екологічно чистого матеріалу,
  • відмінний зовнішній вигляд завдяки природному візерунку деревини,
  • довговічність,
  • захист від вигорання жалюзі на сонці,
  • міцність.

Варто також відзначити, що на відміну від алюмінієвих і пластикових жалюзі, дерев'яна конструкція не провисає з часом.

Незважаючи на те, що ціна трохи вище, ніж на вироби, виготовлені з інших матеріалів, серед дерев'яних ролетів ви можете вибрати більш дешеві моделі (матеріал виготовлення: канадська липа, коркове дерево, фарбована сосна та ін.)

І більш дорогі моделі (матеріал виготовлення : рожеве дерево, червоне дерево, венге і ін.). Варто відзначити, що дерев'яні жалюзі протирають сухою ганчіркою, так як вологе прибирання їм протипоказана. Де купити якісні системи з дерева Не кожна фірма береться за виготовлення дерев'яних жалюзі, так як для цього необхідна наявність спеціального обладнання і висококваліфікованого майстра з досвідом роботи. В інтернет-магазині Nikoss, або в нашому магазині за адресою: м Київ пр-т Героїв Сталінграда, буд. 53-б запропоновані жалюзі високої якості. Наші майстри допоможуть вам зробити виміри, а також встановити систему. Для виробництва нашого товару використовується виключно сировина високої якості. Воно проходить всі етапи обробки для того, щоб кінцевий продукт був максимально довговічним. З огляду на всі переваги дерев'яних ролетів на вікна, стає зрозуміло, що їх ціна відповідає якості.

Встановивши таку конструкцію на вікна житлового приміщення, або офісу, ви підкреслите свій витончений смак.

Де купити якісні системи з дерева

Не кожна фірма береться за виготовлення дерев'яних жалюзі, так як для цього необхідна наявність спеціального обладнання і висококваліфікованого майстра з досвідом роботи.

В інтернет-магазині Nikoss, або в нашому магазині за адресою: м Київ пр-т Героїв Сталінграда, буд. 53-б запропоновані жалюзі високої якості. Наші майстри допоможуть вам зробити виміри, а також встановити систему.

Для виробництва нашого товару використовується виключно сировина високої якості. Воно проходить всі етапи обробки для того, щоб кінцевий продукт був максимально довговічним.

З огляду на всі переваги дерев'яних ролетів на вікна, стає зрозуміло, що їх ціна відповідає якості.

Встановивши таку конструкцію на вікна житлового приміщення, або офісу, ви підкреслите свій витончений смак.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Оксана 29.10.2020 в 08:02
new comment
Смотрятся очень стильно. Уже год как приобрела, а выглядят как новые. Не выгорают, хоть и солнечная сторона.
Отменить
Додати коментар
Інтер'єр спальні в японському стилі
Функциональность и изысканная простота японских спален — удивительная особенность традиционного и современного интерьера. В этой комнате каждому важно почувствовать свободу, дать себе возможность отдохнуть и хорошо выспаться. Японская культура обустройства спальни отлична от европейских традиций. Поэтому мы расскажем о традиционном подходе к вопросу интерьера спальни в японском стиле.
Детальніше
Які жалюзі вибрати горизонтальні або вертикальні
Які жалюзі вибрати горизонтальні або вертикальні
Прежде чем выбирать жалюзи горизонтальные Харьков, следует определиться с местом их установки. В детскую комнату или спальню идеально впишутся тканевые горизонтальные жалюзи, а в сочетании с органзой или тюлем они создадут воздушную легкую атмосферу.
Дерев'яний інтер'єр будинку: кілька способів зробити його незвичайним
Дерев'яний інтер'єр будинку: кілька способів зробити його незвичайним
Посилити їх виразність можна за допомогою лаків темних відтінків і фарб на водній основі. Наносити їх потрібно в помірній кількості, щоб деревина не втратила природний вигляд і не стала занадто темною. При виборі цього варіанту, важливо не перестаратися, оформляючи іншу обстановку, щоб житло не перетворилося в хатинку жителя Середньовіччя.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00