Купити джутові ролети в Києві

На сьогоднішній день у нас з'явилося безліч способів боротьби з надлишком сонячного світла в приміщенні, зі спекою і з холодом. Для цього використовуються різні ролети і жалюзі. Між цими двома системами існує різниця. Кожна з них може бути виконана з різних за щільністю матеріалів. Кожна з систем відрізняється також за здатністю пропускати сонячні промені і по теплопровідності.

В Україні як і в усьому світі йде новий тренд спрямований на поліпшення стану екології. Тому великою популярністю серед звичних нам пластикових і тканинних ролетів і жалюзі користуються системи, виконані з екологічно чистих матеріалів, таких як бамбук і джут.

Купити джутові ролети в Києві

Що з себе представляють джутові ролети

Джутове полотно виробляється в країнах, розташованих на Південному Сході (Китай, Японія, Індія, Австралія). Чагарники джуту відносяться до прядильним культурам. А джутові ролети - найближчі родичі штор, виготовлених з бамбука.

Від усіх інших видів ролетів джутові відрізняються тільки тим, що вони виготовлені з виключно екологічно чистого матеріалу.

У чому плюси установки джутових ролетів

У джутових ролетів маса переваг. Наприклад, вони відмінно поглинають сонячні промені і затримують спеку. Але в той же час вони не перешкоджають повітряним потокам.

До інших переваг таких систем відноситься:

  • бюджетность,
  • елементарність в догляді,
  • простота в установці,
  • гипоаллергенность,
  • екологічність,
  • поєднання з багатьма стилями інтер'єру.

Завдяки нетоксичність джуту, багато людей вважають за краще встановлювати такі ролети в дитячу кімнату.

Де купити джутові ролети

Щоб виріб прослужило вам багато років, потрібно ретельно вибрати місце, де продається тільки якісний товар. Nikoss надає послуги з продажу ролетів і жалюзі. Наші майстри допоможуть вам з вимірами вікон, а також з установкою. Ви можете замовити ролети як в нашому інтернет-магазині, так і під'їхати за адресою: м Київ, пр-т Героїв Сталінграда, буд. 53-б.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 15.05.2020
Просмотрено: 329 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору