Купити джутові ролети в Києві

Зміст
Що з себе представляють джутові ролети
У чому плюси установки джутових ролетів
Де купити джутові ролети

На сьогоднішній день у нас з'явилося безліч способів боротьби з надлишком сонячного світла в приміщенні, зі спекою і з холодом. Для цього використовуються різні ролети і жалюзі. Між цими двома системами існує різниця. Кожна з них може бути виконана з різних за щільністю матеріалів. Кожна з систем відрізняється також за здатністю пропускати сонячні промені і по теплопровідності.

В Україні як і в усьому світі йде новий тренд спрямований на поліпшення стану екології. Тому великою популярністю серед звичних нам пластикових і тканинних ролетів і жалюзі користуються системи, виконані з екологічно чистих матеріалів, таких як бамбук і джут.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Що з себе представляють джутові ролети

Джутове полотно виробляється в країнах, розташованих на Південному Сході (Китай, Японія, Індія, Австралія). Чагарники джуту відносяться до прядильним культурам. А джутові ролети - найближчі родичі штор, виготовлених з бамбука.

Від усіх інших видів ролетів джутові відрізняються тільки тим, що вони виготовлені з виключно екологічно чистого матеріалу.

У чому плюси установки джутових ролетів

У джутових ролетів маса переваг. Наприклад, вони відмінно поглинають сонячні промені і затримують спеку. Але в той же час вони не перешкоджають повітряним потокам.

До інших переваг таких систем відноситься:

  • бюджетность,
  • елементарність в догляді,
  • простота в установці,
  • гипоаллергенность,
  • екологічність,
  • поєднання з багатьма стилями інтер'єру.

Завдяки нетоксичність джуту, багато людей вважають за краще встановлювати такі ролети в дитячу кімнату.

Де купити джутові ролети

Щоб виріб прослужило вам багато років, потрібно ретельно вибрати місце, де продається тільки якісний товар. Nikoss надає послуги з продажу ролетів і жалюзі. Наші майстри допоможуть вам з вимірами вікон, а також з установкою. Ви можете замовити ролети як в нашому інтернет-магазині, так і під'їхати за адресою: м Київ, пр-т Героїв Сталінграда, буд. 53-б.

Задати питання
Опубликавано: 15.05.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Вітальня з кухнею
Для більшості росіян дизайнерський прийом, в результаті якого два і більше приміщення об'єднують в один простір, не є новинкою. Поєднання кухні з вітальнею стало найпопулярнішим варіантом з'єднання декількох функціональних зон в рамках однієї кімнати. Найчастіше до такого способу розширення можливостей житла вдаються в разі, якщо кухня має дуже скромною площею або вітальня не відповідає вимогам комфортного розміщення домочадців і їх гостей. Нерідко в процесі об'єднання кухні із суміжною кімнатою, здійснюється і приєднання коридору або частини передпокою. Отримане в результаті просторій і світле приміщення можна обладнати з високим рівнем комфортабельності, ергономічності і естетики. У більшості квартир, побудованих в новому тисячолітті, планування самого початку передбачає поєднане простір для оформлення кухні, з толова і вітальні.
Детальніше
Дерев'яні жалюзі в сучасному інтер'єрі
Дерев'яні жалюзі в сучасному інтер'єрі
Що, як не натуральне дерево, біліше за все радує наше око, коли ми оглядаємо вітальню, кухню або дитячу. Так приємно спертися ліктем об дерев'яну кришку столу або пройтися босоніж по дерев'яній підлозі, відчути тепло натурального дерева, помилуватися неповторним візерунком структури, створеним
Вітальня в класичному стилі
Вітальня в класичному стилі
Класика в інтер'єрі вітальні, впевнено продовжує залишатися одним з найпопулярніших стильових напрямків. Правда, зараз дизайнери більше віддають переваги неокласика. Симетричність в розстановці предметів, меблі, в якій гармонійно поєднуються легкість лаконічних сучасних рішень і краса витончених ліній і пропорцій, натуральні оздоблювальні матеріали та художня ліпнина - саме так можна охарактеризувати дизайн вітальні, тяжіє до класики. Причин популярності класичного стильового напрямку кілька. По-перше, класика викликає у людей довіру як щось, перевірене часів і попереднім досвідом. У класичних інтер'єрах ми, як правило, відчуваємо себе спокійно і впевнено. По-друге, у класичних дизайн-проектів немає терміну придатності. Тобто ваш інтер'єр, вирішений в класиці або неокласика, ніколи не вийде з моди.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень