Купити бамбукові ролети в Києві

Бамбук - універсальний матеріал, з якого виготовляється безліч речей. Елементи інтер'єру - не виняток. Звичайно, вироби з даного матеріалу не підійдуть для приміщень, дизайн якого спрямований на розкіш. До всіх інших стилів бамбук відмінно впишеться. Особливо, якщо мова йде про бамбукових ролетах на вікна, які допоможуть вам створити спокійну атмосферу в домі.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Що являють собою бамбукові штори
Ролетні системи, виготовлені з бамбука - це абсолютно безпечне для людини, екологічно чисте виріб. Такі штори досить легкі. Незважаючи на те, що в рух їх здатний привести навіть найменший вітерець, вони абсолютно безшумні.

Фахівці в області фен-шуй стверджують, що бамбук здатний поглинати негативну енергію.

Плюси бамбукових ролетів
Найголовніша перевага таких виробів полягає в легкості по догляду за ними і екологічність, яка свідчить про те, що матеріал абсолютно безпечний для людей.

До інших плюсів бамбукових штор можна віднести:

Відсутність статичної напруги у матеріалу, що позитивно позначається на кількості осідає на системі пилу. Завдяки цьому багато алергіків віддають перевагу саме Бабук.
Якщо ваше вікно виготовлене і розташоване таким чином, що установка більшості віконних систем утруднена, бамбукові ролети вам допоможуть. Фахівці рекомендують встановлювати їх там, де є важким установка звичайних карнизів.
Матеріал, з якого виготовлені штори, відмінно захищає від сонячного світла, не перешкоджаючи при цьому, проходженню повітря.
Бамбукові жалюзі поєднуються з більшістю стилів інтер'єрів, що робить їх універсальними.
При тривалому використанні все, що може трапитися з такою системою - вона злегка змінить свій колір.
Бюджетність.
Де купити бамбукові ролети
Інтернет рясніє різними пропозиціями по купівлі бамбукових ролетів. Але щоб виріб прослужило вам довгі роки, воно повинно бути якісним. У магазині Nikoss ви знайдете продукцію з гарантованою якістю. Ви можете вибрати покупку ролетів і жалюзі як в нашому інтернет-магазині, так і прийти самостійно за адресою м.Київ, пр-та Героїв Сталінграда, буд. 53-б.

Наші майстри допоможуть вам з вимірами і з установкою

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Саша 29.10.2020 в 15:20
new comment
Мне бы так же очень хотелось приобрести бамбуковые ролеты для кухни, вот точную цену пока их не знаю. Но хорошая новость, что они уже имеются в продаже в пределах Киева и Киеской области,
Отменить
Додати коментар
Який ширини бувають рулонні штори?
Розміри рулонних штор бувають різними. Вони прекрасно підходять для звичайних і для панорамних вікон. Можна звичайно визначити необхідні розміри для установки самостійно, але краще довіритися роботі професіоналів
Детальніше
Що має на увазі дизайн-проект трикімнатної квартири
Що має на увазі дизайн-проект трикімнатної квартири
Дизайн трикімнатних апартаментів - завдання одночасно проста і складна. Власники подібного приміщення не обмежені метражем, а тому немає необхідності стримувати фантазію. Але, в той же час, всі три кімнати повинні гармоніювати між собою. А це нелегко. Та й варіантів інтер'єру 3 кімнатної квартири маса. Так що після ретельного аналізу дизайнерських «фішок», можна вибрати те, що сподобається кожному члену сім'ї. Кращі ідеї - на фото. Дизайн трикімнатної квартири площею близько 75 квадратних метрів створювався для сім'ї з трьох осіб. Об'єкт розташовується в новому житловому комплексі бізнес-класу, а тому в апартаментах цього комплексу найбільш органічно виглядає сучасний стиль інтер'єру з його динамічністю і мінімалістичністю.
Футон що це таке
Футон що це таке
Спочатку футон позначав постіль, що включають в себе тонке ковдру і матрац. Вперше визначення «футон» почали використовувати в Японії.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00