Купити бамбукові ролети в Києві

Бамбук - універсальний матеріал, з якого виготовляється безліч речей. Елементи інтер'єру - не виняток. Звичайно, вироби з даного матеріалу не підійдуть для приміщень, дизайн якого спрямований на розкіш. До всіх інших стилів бамбук відмінно впишеться. Особливо, якщо мова йде про бамбукових ролетах на вікна, які допоможуть вам створити спокійну атмосферу в домі.

Купити бамбукові ролети в Києві

Що являють собою бамбукові штори
Ролетні системи, виготовлені з бамбука - це абсолютно безпечне для людини, екологічно чисте виріб. Такі штори досить легкі. Незважаючи на те, що в рух їх здатний привести навіть найменший вітерець, вони абсолютно безшумні.

Фахівці в області фен-шуй стверджують, що бамбук здатний поглинати негативну енергію.

Плюси бамбукових ролетів
Найголовніша перевага таких виробів полягає в легкості по догляду за ними і екологічність, яка свідчить про те, що матеріал абсолютно безпечний для людей.

До інших плюсів бамбукових штор можна віднести:

Відсутність статичної напруги у матеріалу, що позитивно позначається на кількості осідає на системі пилу. Завдяки цьому багато алергіків віддають перевагу саме Бабук.
Якщо ваше вікно виготовлене і розташоване таким чином, що установка більшості віконних систем утруднена, бамбукові ролети вам допоможуть. Фахівці рекомендують встановлювати їх там, де є важким установка звичайних карнизів.
Матеріал, з якого виготовлені штори, відмінно захищає від сонячного світла, не перешкоджаючи при цьому, проходженню повітря.
Бамбукові жалюзі поєднуються з більшістю стилів інтер'єрів, що робить їх універсальними.
При тривалому використанні все, що може трапитися з такою системою - вона злегка змінить свій колір.
Бюджетність.
Де купити бамбукові ролети
Інтернет рясніє різними пропозиціями по купівлі бамбукових ролетів. Але щоб виріб прослужило вам довгі роки, воно повинно бути якісним. У магазині Nikoss ви знайдете продукцію з гарантованою якістю. Ви можете вибрати покупку ролетів і жалюзі як в нашому інтернет-магазині, так і прийти самостійно за адресою м.Київ, пр-та Героїв Сталінграда, буд. 53-б.

Наші майстри допоможуть вам з вимірами і з установкою

0/ 5 (0)
Опубликавано: 15.05.2020
Просмотрено: 204 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору