Купити бамбукові ролети в Києві

Бамбук - універсальний матеріал, з якого виготовляється безліч речей. Елементи інтер'єру - не виняток. Звичайно, вироби з даного матеріалу не підійдуть для приміщень, дизайн якого спрямований на розкіш. До всіх інших стилів бамбук відмінно впишеться. Особливо, якщо мова йде про бамбукових ролетах на вікна, які допоможуть вам створити спокійну атмосферу в домі.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Що являють собою бамбукові штори
Ролетні системи, виготовлені з бамбука - це абсолютно безпечне для людини, екологічно чисте виріб. Такі штори досить легкі. Незважаючи на те, що в рух їх здатний привести навіть найменший вітерець, вони абсолютно безшумні.

Фахівці в області фен-шуй стверджують, що бамбук здатний поглинати негативну енергію.

Плюси бамбукових ролетів
Найголовніша перевага таких виробів полягає в легкості по догляду за ними і екологічність, яка свідчить про те, що матеріал абсолютно безпечний для людей.

До інших плюсів бамбукових штор можна віднести:

Відсутність статичної напруги у матеріалу, що позитивно позначається на кількості осідає на системі пилу. Завдяки цьому багато алергіків віддають перевагу саме Бабук.
Якщо ваше вікно виготовлене і розташоване таким чином, що установка більшості віконних систем утруднена, бамбукові ролети вам допоможуть. Фахівці рекомендують встановлювати їх там, де є важким установка звичайних карнизів.
Матеріал, з якого виготовлені штори, відмінно захищає від сонячного світла, не перешкоджаючи при цьому, проходженню повітря.
Бамбукові жалюзі поєднуються з більшістю стилів інтер'єрів, що робить їх універсальними.
При тривалому використанні все, що може трапитися з такою системою - вона злегка змінить свій колір.
Бюджетність.
Де купити бамбукові ролети
Інтернет рясніє різними пропозиціями по купівлі бамбукових ролетів. Але щоб виріб прослужило вам довгі роки, воно повинно бути якісним. У магазині Nikoss ви знайдете продукцію з гарантованою якістю. Ви можете вибрати покупку ролетів і жалюзі як в нашому інтернет-магазині, так і прийти самостійно за адресою м.Київ, пр-та Героїв Сталінграда, буд. 53-б.

Наші майстри допоможуть вам з вимірами і з установкою

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Саша 29.10.2020 в 15:20
new comment
Мне бы так же очень хотелось приобрести бамбуковые ролеты для кухни, вот точную цену пока их не знаю. Но хорошая новость, что они уже имеются в продаже в пределах Киева и Киеской области,
Отменить
Додати коментар
Стильні рулонні штори оптом
Компанія пропонує купити рулонні штори оптом від виробника в Харкові на найвигідніших умовах. Продаж рулонних штор оптом від провідного виробника в Харкові.
Детальніше
Як фарбувати стіни водоемульсійною фарбою за допомогою валика
Як фарбувати стіни водоемульсійною фарбою за допомогою валика
Рідкісний ремонт не супроводжується фарбуванням стін. Від того, наскільки якісно і акуратно проведена фарбування буде залежати і кінцевий результат. З цієї причини до фарбування стін рекомендується підійти максимально відповідально.
Основні види жалюзі
Основні види жалюзі
Основні види і особливості використання віконних жалюзі. Сьогодні вибір таких штор є величезним. Від вас вимагається лише тільки вибрати саме той товар, який ідеально підійде для Вашої оселі.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00