Кухонні меблі в японському стилі

Зміст
Меблі використовувана для кухні в японському стилі
Як розмежувати зони на кухні?
Декор кухні в японському стилі

Створюючи інтер'єр в японському стилі, важливо приділити безліч уваги кухні, так як вона є центровий кімнатою, в якій щодня збираються домочадці, а також гості.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

 

Щоб кухня в японському стилі відповідала всім канонам:

 • вона повинна бути лаконічною і простий;
 • найчастіше акцентним кольором є - помаранчевий;
 • слід використовувати натуральні матеріали для меблів і текстилю;
 • основний колір кухні повинен мати натуральний відтінок;
 • важливо дотримуватися симетричність, геометричні форми шаф і меблів повинні бути правильними;
 • використовувані меблі і техніка повинна бути багатофункціональною;
 • приміщення повинно бути добре освітлено;
 • слід використовувати декор у вигляді панно, національного зброї.


Меблі використовувана для кухні в японському стилі


Стіл - один з найважливіших предметів кухні, він повинен мати просту форму, а також матову поверхню можна придбати стіл з дерева або скла. Стільці також мають бути простими і немудрими. Крім усього можна використовувати замість стільців довгі лавки.

Кухонні шафи повинні мати лаконічний дизайн, також варто відмовити від ручок на них, а також додаткової фурнітури. Завдяки відсутності ручок можна не тільки заощадити місце, але і надати лаконічності і простору в дизайні.

Освітлення в кімнаті повинно бути гарне, але при цьому не яскраве, домогтися такого ефекту можна за допомогою жалюзі день-ніч, яка пропускає достатню кількість світла, щоб в кімнаті було світло. Купити жалюзі день-ніч можна в інтернет-магазині «Nikoss».

Особливості вибору меблів і техніки.

 1. Фасади у меблів повинні бути глянцевими, можна з'єднувати дерево з матовим склом.
 2. Столовий гарнітур повинен бути виготовлений з натурального дерева, можна придбати стільницю для кухонних шаф з каменю.
 3. Краще віддавати перевагу вбудованій техніці, щоб її було не видно за шафами.


Як розмежувати зони на кухні?


Щоб відокремити кухню від їдальні можна використовувати ширми, які найчастіше виготовляються з дерева або вітражних стекол в японській стилізації. Якщо місця в приміщенні мало тоді можна придбати пересувні ширми, які при необхідності можна прибрати.

Але для тих, хто любить простий і лаконічний японський стиль, в якому є безліч вільного місця. Можна використовувати римські штори, які займають мінімум місця, відмінно поділяють приміщення на зони, не пропускають сонячне світло, мають приємну на дотик текстуру і привабливий зовнішній вигляд. Замовити римські штори за лояльною ціною можна в магазині «Nikoss».

Декор кухні в японському стилі


Щоб японський стиль кухні був завершеним необхідно використовувати живі рослини, їх повинно бути багато. Крім усього варто використовувати керамічні вази, картини із зображенням японських гейш., Мудреців і ієрогліфів. Також на кухні повинен стояти сервіз для чайної церемонії і набір для суші.

Кухня в японському стилі повинна бути наповнена простими лініями, натуральними матеріалами. Завдяки простору і лаконічності інтер'єру і меблів, кожен власник кухні зможе розслабитися і возз'єднатися з природою.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 2
Коментарі
Lada 23.10.2020 в 13:06
new comment
Для того, чтобы выбирать кухонную мебель в японском стиле, сама кухня так же должна быть оформлена в подобном стиле.
Алина 22.10.2020 в 17:47
new comment
Мне в определенной степени нравится японский интерьер. Не всё, но некоторые вещи достаточно минималистичны.
Отменить
Додати коментар
Стільниця з плитки: плюси і мінуси
Кухонні стільниці з керамічної плитки відкривають цілий світ, коли мова заходить про ремонт. Такі стільниці, як і стільниці з полімер для кухні, виглядають фантастично, цього ніхто не буде заперечувати. Вони додають колір, текстуру, дизайн центрального місця в кімнаті, за яким так багато людей проводять свій час.
Детальніше
Горизонтальні жалюзі
Горизонтальні жалюзі
Доступність і практичність горизонтальних жалюзі ставлять їх поза часом і модою. Їх класичний вигляд сприяє акцентування саме стилю будь-якої кімнати, не привертаючи до себе особливої уваги. Вони скромно виконують свою функцію, забезпечуючи недоторканність приватного життя, керуючи світловим
Стиль туаль де Жуі
Стиль туаль де Жуі
Якщо ви перебуваєте в процесі вибору стилю для свого інтер'єру і популярні варіанти анітрохи вас не надихають, то цілком можливо, що стиль туаль-де-Жуі стане для вас ідеальним варіантом. Це - хороший варіант стриманого, європейського стилю без надмірного мінімалізму.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00