Кухня в сучасному стилі - яка вона?

Зміст
Основні риси сучасного стилю
Простота форм, поєднання не поєднаного, чіткість і порядок

Якщо ви вирішили зробити ремонт в кухні і мрієте, щоб вона стала максимально крутий і виразною, необхідно ретельно продумати майбутній дизайн інтер'єру. Так, просто переглянувши інтернет, можна знайти максимально багато варіантів оформлення, але вибрати з усіх один єдиний досить важко. 

Але в цьому і полягає головне завдання - визначити для себе, який стиль найбільше підходить вам і подобається. 

Але стиль, по суті, є тільки інструментом для створення красивого і багатогранного інтер'єру. Тому те, що ви просто виберіть якусь стилістику, зовсім не дає гарантій, що кінцевий результат буде таким, як ви бажаєте. Дуже важливо продумувати деталі і компоненти майбутнього дизайну. 

У світі зараз найбільш популярним став сучасний стиль, завдяки якому можна створити унікальну, яскраву кухню. Розглянемо моменти, які дуже важливі для оформлення кімнати в сучасному стилі.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Основні риси сучасного стилю

Основними характеристиками кухні в сучасному стилі виступає мінімалізм, багатофункціональність і простота в обробці. Щоб ваша кухонні кімната була по максимуму затишній і гармоніювала, краще застосовувати для її обробки більш натуральні матеріали, світлу палітру кольорів, і доповнювати дизайн різноманітними цікавими компонентами. 

Сучасний ритм життя завжди стомлює, тому будинок, в який ви приходите відпочивати після дуже складного робочого дня, повинен обов'язково бути затишним і красивим. Сучасний стиль в інтер'єрі є відображенням тенденцій і настрою життя. Те, що вважалося крутим кілька десятків років тому, вже давно не актуально і виглядає старомодно. Які ж характеристики популярні на сьогодні? Це, безсумнівно, динаміка інтер'єру, багатофункціональність, наповненість стилю.

Як же саме повинна виглядати кухня, яка створена в сучасній стилістиці? Для того, щоб відповісти на таке питання, слід дізнатися основні характерні особливості для даного виду дизайну:

  • йдіть за стриманістю, адже прості відтінки зараз дуже актуальні;
  • контраст в матеріалах і фактурах - не потрібно боятися експериментувати;
  • фасади повинні бути максимально прості і лаконічні;
  • побутова техніка краще вбудована, і по максимуму непомітна;
  • декорувати кімнату потрібно не сильно, стримано;
  • дуже цінується наявність безлічі вільного простору.

Простота форм, поєднання не поєднаного, чіткість і порядок

Щоб правильно зрозуміти, який він - сучасний стиль в кухні, потрібно ознайомитися з наступними пунктами.

Потрібно підбирати якісні матеріали. Сучасний стиль - це максимально прості форми, тому тут ухил ставиться на якісність і текстури тих матеріалів, які використовувалися при обробці. На стінці відмінно виглядатиме плитка, скляні панелі, камінь, дерев'яні плити або водовідштовхувальна фарба. 

Лаконічні і неабиякі форми. Проект меблів, яка буде стояти в кімнаті, повинен бути по максимуму простий, але при цьому ефектний. Це, природно, має на увазі безліч скриньок для того, щоб зберігати посуд і різні дрібниці. Використовуйте менше дрібничок, вибирайте лаконічну і першокласну фурнітуру і вільні поверхні.

Масивні поверхні з натуральних матеріалів. Прекрасно виглядатимуть в такий кухні дерев'яні поверхні або кам'яні. Їх деталізована фактурність разом з монотонними масивними площинами лакованих шафок буде створювати контрастність, і виглядати дуже виграшно. 

Товсті стільниці і поверхні для роботи - прекрасний вибір. Навіть дуже велика товщина таких деталей буде безпрограшно виглядати в сучасній кухні.

Шторки або фіранки необхідно підбирати обов'язково стриманого типу, прямого крою, бажано взагалі без візерунка. Також непоганим рішенням в такому стилі будуть і жалюзі або ролети. Кухонний інвентар слід зовсім прибрати в шафки. Для рушників і прихваток виділіть певні приховані куточки.

Меблі та зону для обіду необхідно оформляти в єдиній стилістиці, в ідеалі - замовити всі деталі в цю зону краще у одного виробника. Чудово впишеться камінь, причому як натуральний, так і штучний.

Забарвлення в кухні сучасного стилю можуть бути абсолютно різноманітні, але ідеальним рішенням буде вибір теплих світлих відтінків з доповненням яскравими деталями. Акцентувати увагу також можна, встановивши в кухні милий акваріум з рибками або яку-небудь квіткову композицію з горщиків. Сучасний стиль - це нові рішення, нові способи проявити свою індивідуальність. Ризикуйте, пробуйте, робіть, але при цьому не забувайте, що найголовніше - це дотримуватися простоту, лаконічність, і при цьому загальний стиль в дизайні кухонної кімнати.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 05.12.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Ирина 24.11.2020 в 19:54
new comment
Ну для начала заказать стенку под цвет что вам нравится. Под гармоничный цвет можно выбрать столы и стулья.
Отменить
Додати коментар
Як захистити будинок від поганих людей
Як свідчать статистичні дослідження, близько 80% злодіїв і зломщиків проникають в приміщення через віконний отвір. Захист житла включає в себе комплекс ефективних заходів, які дозволяють істотно збільшити безпеку і звести до мінімуму можливість попадання в будинок поганих людей.
Детальніше
Мінімалістичний дизайн в інтер’єрі
Мінімалістичний дизайн в інтер’єрі
Мінімалізм став модним віянням сучасного способу життя з власними медіа-гуру, які обіцяють, що спустошення наших будинків і спрощення життя допоможуть впоратися з величезним ворожим світом.
Переваги бамбукових і тканинних ролетів
Переваги бамбукових і тканинних ролетів
Відкриті альтанки, зимові сади, літні тераси, веранди, лоджії і балкони виглядають чарівно завдяки бамбуковим роллетам. Бамбукові ролети представляють собою полотно з джуту або бамбука, скручене в валик і прикріплене в верху вікна.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00